Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

katlan

Profesyonel

• Konuyu başlatan "katlan"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 1.06.2008, 21:58

Edit [ Baglanti Sorunu yasiyorum ]

evdeki bagkantımızı 3 kişi kullanıyoruz . kimsenin girememesinin nedeni bu olabilirmii? yaaaa katlan sende soracak şeyemi şaşırdın demeyin gerçekten zor durumdayım . yapmadıgım şey kalmadı yok yok yok olmuyor benyayın aldıgım zaman kimse neden giremiyoo . ben katlanfm.com un sahibiyim ismim ömer msn adersim edit rica etsem benimle irtibata geçermisin gerçekten zor durumdayım ltf .

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 1.06.2008, 22:23

ewet olabilir yayın yapabilmen için flatcast senden 64 k/bit upload istiyor zaten normalde bir kullanıcının tum upload gücü okadar civarında hemen hemen sız ortak olarak kullanıyosunuz 64 ü 3 böl birde eger o dıger ıkı kısı yıne senın yayınına gıremez cünki flatcasta aynı ıp adresinden sadece 1 kişi dinleyebiliyor yanı o dıger kısıler giremez yayınına forumda yıne bu konuıle ılgili konular var ararsan bulursun kardesim kolay gelsin..!!

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 1.06.2008, 22:24

katlan,

1. Dj rüzgar'a sormak istiyorsan özel mesaj atmayi denedinmi ? Kaldi ki nicin sadece ona soruyu yöneltiyorsun? Yardim arama yöntemin cok kisitli.. Sorununu baslikta kisaca aciklasan (radyoma kimse giremiyor->gibi) sana yardimci olacak bir cok arkadas tavsiyelerini sunardi..

2. Daha öncede sorunu sormussun, moderatör arkadaslar yardimci olmak istemis
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ighlight=#69050

3. Sorununu cözmek icin verilen daha önceki bilgilerden faydalandinmi ? Port sorunu yasiyorsan bununla alakali bilgi edindinmi ? Port actiysan PC'nin IP'sini sabitledinmi ? Modem/Router kullanicilarin hangisine ait ? Sana aitse kendi PC'nin ip'sine sabitle ve girislerde sorun yasama derim ben ;)

FLATCAST YARDIM bölümünde Port acmakla alakali detayli bilgi edinebilirsin. Tiklaman yeterli :up:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 1.06.2008, 22:26

bu arada msn vermekte yasak : )))

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 1.06.2008, 22:32

;) tam olarak yasak degil ama faydali olmasi acisindan burda sorular soruldugunda msn üzerinden yardim beklemeyin diyoruz

belki ayni sorunu baskalarida yasiyor, neden cözümleri burda okuyamasinlar ve sorunlarini okuyarak cözemesinler dimi ;)

ayrica DJ_RÜZGAR, verdigin bilgi birazcik yanlis ;) flatcast'ta üc kullanicida dinleyici olabilir, sadece bir pc'den birden fazla flatcast sayfasi acilamaz. Fakat flatcast icin ayni hatti kullanan bir baskasinin pc'sinde port acilmissa ve bu port kullaniliyorsa, diger pc'lerde port'larda sorun yasanilir fakat dinleyici olmakta degil, sadece yayinci olarak sorun yasanilir. Baglanti bölündügü icinde sorun olabilir ama öncelikle Port acmak gerekir, sorun yasamamak icin..

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 1.06.2008, 22:36

ewet orası öle ama ben aynı ıp adresınden bahsettım : )) yani ben öle biliyorum ama eger yanlıssam özur dılerım en azından bende ögrenmiş oldum ama bunu teset etmem gerekecek galıba yınede saol... bırde arkadasım hangı modemı kullanıyosun acaba sen ? frewal desteklımı acaba ?

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 1.06.2008, 22:40

burda pc'ninmi ip adresinden bahsediyorsun yoksa internet ip adresindenmi? üc pc'dede ayni hatti kullaniyorlar diye ayni olmazki :D

ben test ettim onayladim, bizim hattida üc kisi (hatta zaman zaman 4) kullaniyoruz, ben yayin yaptigimda digerleri dinleyici olabiliyor veya tersi ;)

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 1.06.2008, 22:45

ya ben ınternet ıp den bahsetmıstım ama sen öle dıyosan öledır bız bıkere denedık cafeden olmadı sadece ana pc gırdı dıgerlerınde uyarı verdı aynı anda bırden fazla acamazsın dıye balla bılmıyom ama sen madem denemıssın olabılır tam kesın konusmuyorum zaten sadece basıma geldı o yuzden dedım ben :lol:

katlan

Profesyonel

• Konuyu başlatan "katlan"

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 1.06.2008, 23:12

arkadşlar çok özr dilerim ben özellikle dj rüzgara sormadım yalnış anlaşıldı sadece o arkadaşın dedigini anladımda onun için dedim neyse yinede tşk ederim herkese

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 1.06.2008, 23:16

yok kardesım önemlı degıl sen bidahakı sefere su aldıgın uyarıyıda yaz burayada ona göre bı yardım edılsın sana belkı daha ıyı anlayan cıkar sorununu zaten forumda bıcok uyarı mesajının anlamı var gırememnın sebebı olarak hangı uyarı yazısı cıkıyor karsına Saygılar...