Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

halo28

Stajyer

• Konuyu başlatan "halo28"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 3.06.2008, 17:06

F5 FLATCAST SORUNU

arkadaslar yayina giriyorum ama uyler beni gormüyor
ben onlarin yazdiklarni goruyom dinleyecilir bir birini gormuyor
neden acba ne yapmam lazim yardimeder misiniz tesekkürler

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 3.06.2008, 17:12

halo28, port acikmi?

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 3.06.2008, 17:16

halo28, Safe Chat'mi yoksa Open Chat Modundamisin? Dinleyicilerin yazdiklarini Dj herzaman okuyabilir fakat bazi statüler verilmedikce diger dinleyiciler birbirini göremeyebilir ve okumayabilir.. dinleyicilerinin statülerini kontrol etmelisin

bu basligi okuyup F5 sürümünün bazi özelliklerini ögrenmeni tavsiye ederim: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=9763

halo28

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 3.06.2008, 17:59

YAZILANLARIN HEPSINI OKUDUM RADYOMDA HEPSI UYGUN AMA YINE HALA DUSMELER OLUYOR RADYODAN BIDE HATA RAPORU VERIYO SIMDI MECBUR KAPAMAK ZORUNDA KALIYOM SANIRIM F5 DE SORUN VAR HALA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM EGER OLMAZSA 4.16 GERI DÖNMEYI DUSUNUYORUM SIMDIDEN TSK.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 3.06.2008, 18:04

halo28, tane tane anlatsan sorunu cözebiliriz belki..

az önce dinleyiciler giriyordu ama birbirlerini göremiyordu.. cözüm icin dediklerimi yaptinmi? okuduguna inaniyorum ama uyguladinmi? hangi mod'da yayin yapiyordun ve hangi statü verilmisti dinleyicilere?

düsmeler oluyor diyorsun simdi, port'larinin acik oldugunun kontrolünü yaptinmi? Mapping ne diyor?

hata raporu veriyor diyorsun birde, hata raporu ne diyor? explorer ile mi yoksa firefox ile mi yayin yapiyorsun?
Tamirhane'deki cözümleri denemeni öneriyorum, sorun F5 ile alakali olmayabilir

halo28

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 3.06.2008, 18:34

Statistics LERE BAKTIM EKSI ISARETI VAR YANI KAPALI OLUYO SANIRIM ANLADIGIM KADARIYLA NASIL ACICAM ONU IKINCISIDE explorer ILE YAYIN YAPIYORUM UCUNCUSUDE HANGI STATU VERILMISTI DINLEYICILERE DIYE SORMUSSUNUZ SANIRIM DINLEYICI AKTIVITESINDEN BAHSEDIYORSUNUZ ANLADIGIM KADARIYLA ONLARA AKTIVITE VERMEDIM ZATEN YUKLU OLMAYANLAR GIRISTE FM SORUYOR YUKLEYIPTE GIRIYORLAR :) TEKRAR TSK CEVAP BEKLIYORUM

halo28

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 3.06.2008, 18:55

ADMIN CEVAP BEKLIYORUM SANIRIM BANA KIZDINIZ CEVAP YAZMADINIZ HALA:( BENDE YAYINDA KALDIM BEKLIYOM SIZI TANE TANE DEDINIZ TANE TANE ANLATTIM:)ACIL CEVAP ;)

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 3.06.2008, 18:56

halo28, eksi göstergesi portlarinin kapali oldugunu gösterir,
Flatcast Yardim bölümünde Port ile alakali basliklardan faydalanabilirsin: http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=117
videolu, resimli, farkli modemler icin ayri ayri anlatimlar mevcut

explorer ile sorun yasanilabiliyor (explorer hata verip kapaniyor kendiliginden), sana yukarda Tamirhane'nin linkini verdim, tavsiyemiz yayincilar icin firefox kullanilmasidir

dinleyicilerin statüsü derken, sen yayinciyken radyo nickinin üstünde bir mod var o mod ya safe chat yada open chat modudur. safe chat oldugunda dinleyicilerin nickleri otomatik olarak önce görünmez, onlarin statülerini düzeltmen yani acman gerekir x isareti olmamali veya kirmizi kutu olmamalidir