Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

by tayfun

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "by tayfun"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 9.06.2008, 11:06

Slayt programı

Arkadadaslar DVD Photo Slideshow Professional diye slayt prpgramım var ama salytları media player olarak acamıyorum nasıl acabilirim yardımcı olabilirmisiniz

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 9.06.2008, 11:14

by tayfun, forumda arama yapincada bilgi bulabilirsin vede bu verdigim linkdeki programi indir, medya playerin calistiramadiklarini calistirir..

http://www.yenidownload.com/program.asp?id=9784

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 9.06.2008, 11:17

Moderatör cok tesekkür ederim verdğin cvp için arkadaslar cok hızlı cevap veriyorsunuz valla ben sasırdım aksam cvp verirsiniz diye bekliyodum hersey için teşekkür ederim sağolun var olun

4

Monday, 9.06.2008, 15:38

by tayfun, o dediğin programla resimlerini düzenledikten ve arka plan müziklerini ayarladıktan sonra ister dvd rw ile direk cd yazdırıp dvd playerde seyredebilirsin istersende yazdırmadan pc ne mpeg movie olarak kaydedip media playerde izleyebilirsin herhangi bi program yüklemeden
eğer media playerde izlemek istiyosan yapman gereken şu resimleri ekle müziği ekle kayıt yaparken üstte create menüzü var ordan create mpeg movie yi seç açılan ekranda create now de kayıt bitince direk media playerden izleyebilirsin

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 10.06.2008, 13:04

Tesekkür ederim verdğin bilgiler için gercektende media plyer olarak artık açılıyor

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 20.08.2008, 13:50

PAYLASIM ICINTSLER

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 20.06.2009, 12:56

Aklıma takılmışken beratcan salyatı yapıyorum iyi güzel slaytun sonunda program kendi reklamını yapıyor onu silmenin acaba bir yolu yokmu ? güzelim slaytın içine etmiş oluyorda

8

Saturday, 20.06.2009, 13:00

Sende derdini anlatırken icine etmıs derken
aynı seyi yapmıs olmuyor musun

Ayrıca o yazılar demo yazılarıdır silemezsin

9

Saturday, 20.06.2009, 13:21

by tayfun,

süre kısıtlı programları kullandığın zaman hangi programı kullanırsan kullan ister istmemez kendi reklamını (logosunu) koycaktır bundan doğal ne var

eğer logosunu istemiyorsan ya parayla satın alcaksın o programı veya yasal olmayan işi yapıp crack'lıycaksın

başak türlü olmaz