Giriş yapmadınız.

241

Tuesday, 19.11.2013, 15:54

emegine yüregine saglik

• "Harbi Kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

242

Tuesday, 19.11.2013, 16:03

Slm ISO bey sizden daha önceleride nick isimi rica etmistim ama maalesef hicbirini yapmadiniz :(( ne yapalim caniniz sagolsun diyelim,diyelimde bir tane yapabilseydiniz bari hic yoktan :)) cok sükür diycemde ama nerde :)) bu ücüncü oldu ya. O zaman sizden ricam bana programini gönderdinde bari

basinsi sisirmeyim :)) bende sadece olmayan su yildizli kalpli hatta siz resiminizi bile koymussunuz icine öyle deyim he iste bende bir o program yok :)) neyse programi vermeyecekseniz eger o zaman nicki yaparmisiniz :)) ya ben o sekil hic kullanmadim o yüzden üzerine düstüm bu kadar. Neyse fazla konustum ben sanirim.Mümkünse eger ELA SIZLERLE....... ELA SULTAN.... Degisik sekillerde yaparsaniz cok m.o Simdiden tsk ederim a e o.bye

^^ :) :box:

http://u1311.hizliresim.com/1h/m/uptr8.gif

Slm ISO bey sizden daha önceleride nick isimi rica etmistim ama maalesef hicbirini yapmadiniz :(( ne yapalim caniniz sagolsun diyelim,diyelimde bir tane yapabilseydiniz bari hic yoktan :)) cok sükür diycemde ama nerde :)) bu ücüncü oldu ya. O zaman sizden ricam bana programini gönderdinde bari

basinsi sisirmeyim :)) bende sadece olmayan su yildizli kalpli hatta siz resiminizi bile koymussunuz icine öyle deyim he iste bende bir o program yok :)) neyse programi vermeyecekseniz eger o zaman nicki yaparmisiniz :)) ya ben o sekil hic kullanmadim o yüzden üzerine düstüm bu kadar. Neyse fazla konustum ben sanirim.Mümkünse eger ELA SIZLERLE....... ELA SULTAN.... Degisik sekillerde yaparsaniz cok m.o Simdiden tsk ederim a e o.bye

^^ :) :box:

http://u1311.hizliresim.com/1h/m/uptr8.gif

emegine yüregine saglik

rc ederim mahmut

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

243

Wednesday, 20.11.2013, 19:03

Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu >>>>>>><Hareketli Dj nickleri bu sayfada yazılıyor ve cevap lanıyor.
İstekleriniz buraya yazıldığında her arkadaş yardımcı olur..
Saygılar.

• "Yorgunumm" bir kadın

• Özel mesaj gönder

244

Tuesday, 3.11.2015, 14:44

Paylaşım için teşekkürler :1gözkirp:

• "Oguzbeyi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

245

Wednesday, 30.03.2016, 21:25

XARA MAALESEF ÜCRETE TABIi

selamlar.
sizin önermis oldugunuz program maalesef ücrete tabi..eger bedava olan varsa tavsiyeniz ne olur ?
saygilar

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

246

Wednesday, 30.03.2016, 21:41

Oguzbeyi,

Xara 3D Marker zaten ücretli bir programdır ve sadece 1 aylık deneme demo versiyonu ücretsizdir. Önerilişi bu program sayesinde 3 boyutlu bir çok resim yapılabilme imkanı olmasıdır

Dip not; Xara 3D marker için Google aramalarında crack serial numaralarını bulabilirsiniz ancak bizler bunu önermediğimiz gibi Allaturkaa sitesi içinde bulunmamaktadır.