Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

bylove

Acemi

• Konuyu başlatan "bylove"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 20.06.2008, 11:16

Flatcast yeni sürümde bunlar yapılabilir mi ?

Flatcastın yeni sürümü F5 çıktı çokta güzel oldu. Vista ve Wireless bağlantısı olanlarda sorun yaşanıyordu bunuda F5 versiyon güncellemesi yaparak gidermişler.

Benim Flatcastin yeni sürümleri için bir kaç önerim olacak eğer bunlar yapılabilirse Flatcast süper olur.
Yapımcılarına şimdiden teşekkürler.

1- F5 sürümünde 4.15 te bulunan Ban listesi gibi Friend Listesi görebilebilir mi ?

2- Dj tarafından istenilen bir dinleyiciye mikrofonla konuşma yetkisi verilerek dinleyicilerden birini canlı yayına almak yapılabilir mi ?

3- Dj ekranında sadece kendi ekranında basacağı bir butonla kendi bilgisayarındaki sesi kesebilirmi ?

örnek dj nin eline yeni bir parça geçti önce kendisi dinlemesi gerek ki yayına atabilsin. bu durumda müziği rahat duyabilmek için sesi kesmesi gerekiyor. şu anki sürümlerin tümünde bunu yapabilmesi mümkün degil. ancak mixerde Pause yaparsa müziği rahatça dinleyebilir. o zamanda dinleyicilerin müzigide kesilmiş oluyor.

Çokmu abarttım acaba :P
hehe

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 20.06.2008, 11:55

1. gercekden faydali, digerleri zaten birtürlü yapiliyor.

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 20.06.2008, 12:24

2-3 p2p üzeri nerdeyse imkansiz, tüm program degismeli.

fakat 2 yi skype üzeri uyguluya bilirsin, zaten herkez yapiyor, ve cok net ses gidiyor.

3. icin 2. bir ses karti yeterli, 5 dolardan basliyan fiyatlarla alacagin seskartinla istediklerini yapabilirsin.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 22.06.2008, 13:52

1.$IKKI artık banın nasıl acılacagını benım 8 yasındaki yegen bile biliyor : )) ne gerek varkı ?

bylove

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 22.06.2008, 18:58

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR""

1.$IKKI artık banın nasıl acılacagını benım 8 yasındaki yegen bile biliyor : )) ne gerek varkı ?

Ban açmadan bahsetmedim ki ?

BAN listesini ana şifreden gördüğümüz gibi Friend Listesini ana kontrol panelinden görebilirmiyiz demek istedim.

hani Djler kimleri F olarak işaretlemiş görebilmek için

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 22.06.2008, 19:00

SENCE F5 TE BAN VARMIKI GÖRECEN ?

bylove

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 23.06.2008, 08:18

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR""

SENCE F5 TE BAN VARMIKI GÖRECEN ?

Arkadaşlar galiba anlatamadım.

BAN LİSTESİ demedim
FRIEND LİSTESİ dedim.

F5 te radyomuza kimleri arkadaş olarak seçmişiz veya djler seçmiş.

bunu nasıl görebiliriz. demek istedim

umarım bu sefer anlatabilmişimdir.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 23.06.2008, 10:16

bylove, secilen kisi radyoya geldiginde nickinin yaninda F isareti olur, kolaylikla anlarsiniz, ama sadece o nick icin gecerlidir, mesela ben Ayse nicki ile geldim Friend listesine alindim, ama ertesi gun Fatma nicki ile gelirsem bu demek degilki otamatik olarak Friend listesinde olacagim, sadece o anda kullanilan nick icin gecerlidir, ve ornek diyelim 4.15 de banli listesini gorebiliyordunuz, fakat bu sistemde engellenenleri yada Friend listesine alinanlari, ayni sekilde gormek imkaniniz yok, sadece F olarak kabul edilmis nick iceri girdigi zaman dj tarafindan gorulebilir...

AsLi_75

Stajyer

• "AsLi_75" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 23.06.2008, 12:09

bylove,
cok net anlatmis, ben ilk okuyusda anladim :D
gercekden cok dj i ve dinleyicileri olan radyolarin isine yariyabilir...

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 23.06.2008, 15:58

masum masum arkadasta cok net anlatmıs ben anlamadım olabılır ama zaten f olan dınleyıcılerde f olarak ısaretlenıyor ve butun djllerde aynı ordan bakılabilir...