Giriş yapmadınız.

sultanim

Stajyer

• Konuyu başlatan "sultanim"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 21.06.2008, 18:17

sitelerden kim anlar ?

merhaba arkadaslar son günlerde blogcu.com da sorun yaşanıyor bende bir kac site actım ama hiç birinde de sablonumu koyamadım acaba biriniz bunlardan birinden anlıyorsanız sultanimfm.blogspot.com - sulltaniimfm.tr.gg bana yardım etmek isteyen lütfenn özelime yazsın ben eklenecek kodları vereceyim ve sifreleride.. :cry:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 21.06.2008, 18:24

sultanim, My site açabilirsin kendine ...
işte sana yardımcı olacak bir Baslık Dikkatlice okursan kendine bir site olusturabilirsin...
Bende bu baslıgı okuyarak açtim şahsen ;)
:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=7276

3

Saturday, 21.06.2008, 18:40

sultanim, Sitelerde html düzenle diye bölüm vardır sendeki şablonu üyelik aldığın sitenin html düzenle bölümüne girip elindeki site indeksini o bölüme kopyalıycaksın sorun olcağını sanmıyorum şuan verdiğin her iki sitedede html düzenle yeri mevcut

sultanim

Stajyer

• Konuyu başlatan "sultanim"

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 21.06.2008, 18:48

merhaba slowcu paylaşımın için tesekkürler ama sitelerdemi sorunmu var anlamıyorum
anladığım sadece blgcu vardı resimdikilerin aynısını yaptım ama yine beceremedim kodlardamı sorun var acaba benim diye düşünüyorum ama blogcuda aynı kodlar

buda adresim http://site.mynet.com/sultanimfm/

AYISIGI

Stajyer

• "AYISIGI" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 21.06.2008, 19:59

aynı sorunu bende yaşıyorum mynetten site acdım ama isdedigim index olmadı ayrıca sitenizde cok az radyo indeksi var kimileride önizlemesiz yardım edermisiinz

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 22.06.2008, 13:33

sultanım eger ıstersen sana site.mynet hakkında yardım edebilirim gerci sen ne demek istemişsin hala anlayamadım ama senın yaptıgın sekılde yaparsan hata olma oranı yuksektır bu bır ıkıncısı sıtemynet forum yanı uyelik gerektiren platform kullanmaya ızın vermıyor sadece radyo kuracam dıyosan yardım ederım...

şimdi baktımda sen daha sitenin orjınal indexini silmemişsin bile siteye girilmiyor

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 22.06.2008, 13:38

Alıntı sahibi ""AYISIGI""

aynı sorunu bende yaşıyorum mynetten site acdım ama isdedigim index olmadı ayrıca sitenizde cok az radyo indeksi var kimileride önizlemesiz yardım edermisiinz

indexlerin burada önizlemesi yoksa bile blogcuda olsun diger sitelerde olsun kodlari degistirdiginizde "önizleme" diye bir secenek var ve yaptiginiz degisiklik hataliysa eski haline dönme imkaniniz var..

önizleme hataliysa kaydetmeyin ve eski haline dönün sayfanin, böyle yaparsaniz zarar görmezsiniz..

bazi kodlarda degisiklik yapmak gerekir, her index blogcuya göre olmadigi gibi hatalida olabilir, bütün paylasimlari kontrol etme gibi bir calisma icerisinde olmasini bekleyemeyiz yetkililerin..

her forumda oldugu gibi burdada üyeler birbirine cok güzel yardimci oluyor, bu anlamda DJ_RÜZGAR cok güzel bir örnek :up:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 22.06.2008, 13:46

tesekkurler I-Rem sizlerde öylesiniz ama farkındaysan ben bazen her yerden cıkarımm bazende hıc bı yerden ..ben aslında az önce gezerken cok sınırlendim bunu belirtmek istiyorum...bi arkadaş yazmışki ben yayına giremiyorum ancak flatcasttan gırebiliyorum diye altta yardım olarak ıkı lınk verilmiş ama arkadaş cok bildiği için demişki nickle alakası yok kardesim giriş olmuyor demiş şimdi buna cok kızdım hatta bı ara elim tıtredi ama yazmadım yıne bişe ya kardesim madem biliyosunuz neden buraya gelıyosunuz yaw walla sızlerde ıyı sabır var ben yazmama sebebımde belkı bana kızarsınız dıye sonucta paylasım ıcın var bu sıte ama bu paylasımı ısrarla kabul etmeyenler ... neyse ya sınırlıyım ıste ama benım yapabılecegım hıc bır yardımdan bu gune kadar kacmadım aksıne ustune gıttım kı hem baskası ögrensın hem ben dahada ögreneyım dıye ... velhasıl : )) tesekkurler dusuncen ıcın... :up:

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 22.06.2008, 13:51

:lol:

biz bursalilarin kaninda var galiba bende bu durumlarda aynisini yasiyorum :D

bende o basliga yazmak isterdim dogrusu, sebep cerez/cookie kabul edilmemeside olabilirdi ama dedigin gibi bazen yardim edilmesine ragmen, kabul edilmiyor ;)

sultanim'ada yardim etmek isterdim fakat sunucuya ulasilamiyor diyor ;)

illaki bizim niyetimiz belli, sinirlenme sakin ol :cici:
ve paylasimlarina ve yardimlarina devam etmeni dilerim, cünkü sana eminim forumun katkisi olmustur, sende foruma katkili olup baskalarina bu imkani veriyorsun, o yüzden inatla yardim etmeye devam :up:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 22.06.2008, 13:56

ewet cok tesekkur edrım allaturka ıcın ben sadece bu gıbı konulara yardım etmıcem demek ıstedım o sorun degıl... Sultanımın sorunuda mysıte acılısta kendı ındexı var onu sılmeden bız ındex yukleyınce acılmıyor ve böle bır sıte yohk dıyor Sultanımın ıkıncı hatasıda hazır sablon kullanmak eger kendı pc sınde yapıpta html edıtoru degılde dosya yönetımını kullanıp pc den dırek sıteye atsa hata olacagını sanmıyorum benm tam 4 sıtem var bu sekılde ve arkadaslara kurduklarım harıc hepsı tıkır tıkır calısıyor eger benımle ıletısıme gecerse hazır ındex lerımı yada kafasına takılanı paylasa bılırım arkadasa... yardımlar tum hızıyla devam ... :up:

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 25.06.2008, 10:29

WALLAHA BEN BLOGCU DAN BIR SEY ANLAMAMA BULURSAM SIZE GETITIRIM OK

new-fm

Acemi

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 26.06.2008, 21:10

arkadas sorun varsa sana haledelım.kolay bir iş site yapmak