Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Sunday, 22.06.2008, 16:05

Seni Yarattım !!!

Çelimsiz küçük bir kız çocuğu sokağın köşesine oturmuş yiyecek ve para dileniyordu.Üzerinde yırtık pırtık giysiler vardı.Yüzü gözü ise kir içindeydi.Çocuğun perişan bir hali vardı.

Kız dilenirken sokaktan genç, sağlıklı, zengin görünümlü bir adam geçti.Kızı fark etmişti.Ama belli etmemek için dönüp bir daha bakmadı.

Geniş ve lüks evine konfor içinde yaşayan ailesinin yanına galdiğinde çok güzel hazırlanmış bir akşam sofrası onu bekliyordu.Fakat az önce gördüğü dilenci kız aklına takıldı.Duyguları birşeylere itiraz ediyordu.

Sonra kolay yolu tercih etti ve itirazları Allah' a yöneltti.Böyle durumların var olmasına izin veren O değil miydi?

İçin için Ona karşı:

''Böyle birşeyin olmasına nasıl müsaade ediyorsun?Neden o küçük kıza yardım için birşeyler yapmıyorsun?'' diye yakınmaya başladı.Biraz sonra ruhunun derinliklerinden gelen şu cevabı işitti:

''Yaptım, seni yarattım!''

jocuk

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 22.06.2008, 20:20

COK GÜZEL PAYLASTIGIN ICIN TSK.LER

cantanem.gonul

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 22.06.2008, 20:32

paylaşımın için teşk ibret alınması gereken konular acıkcası

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 24.06.2008, 21:34

''Böyle birşeyin olmasına nasıl müsaade ediyorsun?Neden o küçük kıza yardım için birşeyler yapmıyorsun?'' diye yakınmaya başladı.Biraz sonra ruhunun derinliklerinden gelen şu cevabı işitti:

''Yaptım, seni yarattım!''

Gerisi bize kalmış değilmi :) Rabbim ona layik olan kullarsan eylesin bizleri

Allah razı olsun beratcan derslik bir paylaşım olmuş...

• "60GeNCLiK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 24.06.2008, 22:14

beratcan, paylasim icin tskler emegine sağlik abi

yeşim

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 25.06.2008, 10:51

güzel hikaye annemin bi sözünü hatırladım.anneanem dua ederken ALLAHIM benim rızkımı mamertin elinden verme diye dua edermiş.sebep muhakki vardır.ALLAH herkesi iyilerle karşılastırsın. paylaşımın icin cok tesekkürler. ama bu hikayeyide bilirsiniz aklıma geldi. ALLAH rızık dagıtma işini hz süleymana verdinde süleyman bakmıs bi karınca bi kavanozun içinde yasıyor, karınca ona 1 yıl burda yasıcam demiş süleymanda sana 1 yıl nekadar rızık lazım demis. ve karıncanın söyledi miktardaki vermiş.
bir yıl sonra gelmişki karıcaya verdiklerinin yarısı duruyor, sormus madem yetecektide niye iki kat istedin.karınca demişki. yoo söyledim kadarı yetiyordu ama veren ALLAHTI onun büyüklügüyle gönül rahatlıgıyla yasıyordum. rızık veren sen olunca insan ogludur nolur nolmaz dedim ve tebirli oldum.simdi ALLAH kimseyi o duruma düşürüp kimseyi kimseye muhtac etmesin.

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 25.06.2008, 11:22

Gerçekten çok güzel

• "x..DuyguLaR..PrenSi..x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 26.06.2008, 20:16

beratcan, Güzel Paylasim Tskler...

• "((..Mehmet..))" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9