Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Sunday, 29.06.2008, 21:06

Hocam Güzel bi program saolasın da, acaba ben mi göremedim yoksa mikrofon ac-kapa gibi bir sansımız gerçektenmiyok bu programda?

cantanem.gonul

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

22

Sunday, 29.06.2008, 21:16

ya ben beceremedim :(((

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Sunday, 29.06.2008, 21:44

deKR@, external playerler (yani farkli müzik calarlar) flatcastin sundugu dj mixer gibi özelliklere sahip olmayabiliyor, fakat dj mixer'de diger dj panellerinin özelliklerine sahip degil büyük ölcüde.

Farkli bir müzik calar veya dj panel kullanilmasi icin resimlerdeki ayarlar yapilmali. Mikrofon arzuya göre bilgisayarinizin ses ayarlarindan acip kapatilabilir veya mikrofonun kendi kapatma özelligi vardir, böylece ses ayarlariyla oynamak zorunda kalmazsiniz.

MankenManita

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

24

Sunday, 29.06.2008, 21:46

ya ben bu mixeri indirdim kullandim ama ben bu mixeri kullandim zaman radyo kpali gozukuyorrr....yada yayini baska bi djden aldim zaman herkez dusuyor ve tekrar girmek istedikelrien de radyo kapali gozukyuro .... :blink:

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Sunday, 29.06.2008, 21:49

mikrofonu anonsu bitirdikten sonra girisinden cikartmayi kasdediyosunuz sanırsam.
SAM, Virtual Dj...vs. de bu programın yaptıgı özlellikleri yapıyo ama dediğim gibi mic. sorun oluyo. Belki arkadasların işine yarar yinede, ekleyen arkadasa emeginden dolayı tskr ederim, ''ZenNube'' sizede yorumunuz icin.

ural66

Acemi

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 30.06.2008, 12:01

herşey tamam güzel ama bende "Wave" seçeneği gelmiyor
acaba neden cevap verirseniz sevinirim

• "ataspinar53" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 30.06.2008, 12:53

Ayarları yapılınca her şey dört dörtlük.Çok güzel yayin yaptım harika bir şey.Ellerinize sağlık teşekkürler.

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 30.06.2008, 13:17

ßen Yaptım waLLa Çok qüseL. PayLaşım için saoL..

29

Monday, 30.06.2008, 21:28

Not : yukarıda ki dj paneli açılmayanlar miksere tıklayınca mikserr error hatası alanlar için pc nizdeki MSCOMCTL.OCX dosyasının bozuk veya olmamayışından kaynaklanmaktadır
eğer öye bi hatayla karşılaşırsanız MSCOMCTL.OCX dosyasını altta verdiğim linkten indirin

ve pc nizdeki sistem32 dosyasının içine atmalısınız ozaman sorun çözülür

Dosya kendi uploadımdır GAYESUU arkadaşımızın sorununu bu anlattığım şekilde çözdük
:burda:

http://rapidshare.com/files/155233867/MSCOMCTL.rar

• Özel mesaj gönder

30

Tuesday, 1.07.2008, 00:27

selamlar paylaşım güzel .. fakat
1 - herkesin ses kartı anlatımdaki gibi olmayabilir uyumsuzluk yaratabilir .. ama mutlaka olur olmaz degil biraz karıştırıp halledebilirsiniz ..
2 - bende hata veriyor dj mixeri yükle dedikten sonra hata verip kapanıyor .

çalışan arkadaşlarda cok kolaylık saglayacaktır eminim ki ..

31

Tuesday, 1.07.2008, 02:09

asidelimavi, mikseri hçmi yükleyemiyosun yoksa yükledikten sonramı açılırken hata veriyor

• "ataspinar53" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Tuesday, 1.07.2008, 15:33

bu mixseri yaptım çok güzel çalışıyordu,fakat bugün çalışmadı.Mikserle açılan dj.giriş yerinden giriyordum çalışıyordu,şimdi eror veriyor çalışmıyor.yardımlarınızı bekliyorum .teşekkürler.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

33

Tuesday, 1.07.2008, 17:35

sistemi geri almayi denedinmi ataspinar ? :roll: yada beratcanin aciklamalarini uyguladinmi ?

Alıntı sahibi ""beratcan""

Not : yukarıda ki dj paneli açılmayanlar miksere tıklayınca mikserr error hatası alanlar için pc nizdeki MSCOMCTL.OCX dosyasının bozuk veya olmamayışından kaynaklanmaktadır
eğer öye bi hatayla karşılaşırsanız MSCOMCTL.OCX dosyasını altta verdiğim linkten indirin

ve pc nizdeki sistem32 dosyasının içine atmalısınız ozaman sorun çözülür

Dosya kendi uploadımdır GAYESUU arkadaşımızın sorununu bu anlattığım şekilde çözdük
:burda:

http://rapidshare.de/files/39876276/MSCOMCTL.OCX.html

FILLOZOF

Stajyer

• Özel mesaj gönder

34

Tuesday, 1.07.2008, 22:40

Programı yapan KENAN isimli arkadaşım. Kendi radyosu için tasarlamıstı. Mikrofon özelliği yok. Kenan şimdi askerde. Gelince yeni sürümünü yapacaktı. Sabırsızlıkla bekliyorum...

ural66

Acemi

• Özel mesaj gönder

35

Wednesday, 2.07.2008, 14:43

Benim soruma cevap verebilecek biri var mı acaba.......................
Mixeri kuruyorum kendi başına çalışıyor ama pc de ayarları yaparken Wave yi işaretlemem gerekiyor fakaaaaaaattttt Wave seçeneği bende yok
Mic ve Mixer seçeneği geliyor ......
Ne önerirsiniz... Teşekkürler

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

36

Wednesday, 2.07.2008, 17:24

ural66, ses ayarlariyla alakali ilk iki resim bir islem, ücüncü resim, resimdendende anlayacagin gibi farkli bir islem.. yani senin ses kartina veya kullandigin mikrofon/ses sistemine göre farkli secenekler cikacaktir karsina..

bendede wave secenegi yok ve mikrofonum usb oldugu icin kapatamiyorum bile :D tek carem mikrofonu cikartmak oluyo (gerci sadece deneme amacli yaptim, yayin yapmiyorum) :roll:

en sorunsuz yayini nasil yapabilecegini secenekleri kurcalayarak ögrenebilirsin :up:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

37

Wednesday, 2.07.2008, 17:47

flatcast bedava mixer vermiş neden baska yollara sapıyosunuzkı : )) bence flatcastınkıde cok guzel yeterkı kullanmayı bilin bende denedim bu mixeri çok iyi ama flatcastınkide kötü deilki herkese yorumundan dolayı tesekkurler..

suu06

Stajyer

• Özel mesaj gönder

38

Saturday, 26.07.2008, 14:38

süper birseymis bi sorum olacak denemedim bi sorum dedim
yani bu radyo yani flatcast ayni kalior demi sadece dj ler icni farkli bir panlemi??
dinliyiciler icin ayni tema degilmi??

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

39

Saturday, 26.07.2008, 14:45

suu06,

evet sade djlerde farkli bir görünüm, dinleyiciler icin bir fark yok

suu06

Stajyer

• Özel mesaj gönder

40

Saturday, 26.07.2008, 14:48

ay bu süper yani griis felan dj ler icin ayni sadeec dj mixer farkli süper cok tsk ler