Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "Sevenkalp"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 24.06.2008, 20:37

Çözemedim Bu Sorunu

Modeme port da açtım staticler yukarıdaki gibi ama radyoya giremiyorlar çoğu zaman girenleri de kısa süre sonra radyodan atıyor. 4.15 sürümünü kullanıyorum diğer sürümleri kullanınca hiç giremiyorlar nedenini bilen varsa detaylı bir şekilde anlatabilir mi ve nasıl yapabileceğimi söyleyebilir mi ?
yardım ederseniz çok ama çok sevinirim

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 24.06.2008, 22:04

MODEMİN ZYXLEMİ ? BIDE F5 YUKLE ARTIK SONRA PORT ACARESIN

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 24.06.2008, 22:16

Sevenkalp, gösterdigin bilgiye göre Port sorunun yok gibi fakat yinede F5 sürümünde olan herhangi bir radyoya girip Info kismindan MyPC ne yaziyor kontrol et, eger yine yesil ve + ise o zaman baska islem yapmana gerek yok..

Sorunun baglanti sorunu olabilir, bilhassa kablosuz internete baglaniyorsan ve arada baglantin kopup tekrar baglaniyosa, dinleyiciler düser ama sen kopup tekrar baglandigini hissetmezsin.
Saniyelik bir olay, sen yayindan düsmeden baglandigi icin hata vermez sayfa, fakat msn aciksa tekrar kayitlandigini farkedersin..

Veya baglanti gücün zayif oldugu icin, dinleyicilerininde portlari kapali oldugu icin belli bir sayida dinleyici agirlayabiliyosun, fazlasinda sorun cikabilir..

burada Flatcastin calistigi Peer-to-Peer sistemiyle alakali bir anlatim bulabilirsin:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ostID=9529#9529

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 24.06.2008, 22:24

Zyxell 600 Series (türkçe ) F5 yükledim hiç kimse giremedi

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 24.06.2008, 22:33

tek kelimeyle modemi ya değiş yada djlikten vaz gec şimdi ya modem degişmez böl bişe için falan diyecekler ama daha önce yine bir arkadasa tavsıye ettim okadar karsı cıkan oldu sorunu çözemediler en son modemı degıstı sorunum kalmadı deyıp bana özel msj la ulastılar sana tavsıyem ya modemını degıs yada dj likten vaz gec :up:

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 24.06.2008, 22:37

Alıntı sahibi ""i-rem""

Sevenkalp, gösterdigin bilgiye göre Port sorunun yok gibi fakat yinede F5 sürümünde olan herhangi bir radyoya girip Info kismindan MyPC ne yaziyor kontrol et, eger yine yesil ve + ise o zaman baska islem yapmana gerek yok..

Sorunun baglanti sorunu olabilir, bilhassa kablosuz internete baglaniyorsan ve arada baglantin kopup tekrar baglaniyosa, dinleyiciler düser ama sen kopup tekrar baglandigini hissetmezsin.
Saniyelik bir olay, sen yayindan düsmeden baglandigi icin hata vermez sayfa, fakat msn aciksa tekrar kayitlandigini farkedersin..

Veya baglanti gücün zayif oldugu icin, dinleyicilerininde portlari kapali oldugu icin belli bir sayida dinleyici agirlayabiliyosun, fazlasinda sorun cikabilir..

burada Flatcastin calistigi Peer-to-Peer sistemiyle alakali bir anlatim bulabilirsin:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ostID=9529#9529

Kablolu bağlantı kullanıyorum bağlantıyla ilgili bir problemim de yok bağlantı hızı 1024 sınırsız.F5 i tekrar yükledim şimdi statisticde sorun yok gibi. Statistic görüntüsü aşağıdadır . :(

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 24.06.2008, 22:39

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR""

tek kelimeyle modemi ya değiş yada djlikten vaz gec şimdi ya modem degişmez böl bişe için falan diyecekler ama daha önce yine bir arkadasa tavsıye ettim okadar karsı cıkan oldu sorunu çözemediler en son modemı degıstı sorunum kalmadı deyıp bana özel msj la ulastılar sana tavsıyem ya modemını degıs yada dj likten vaz gec :up:

Saçmalıyorsun

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 24.06.2008, 22:47

siz bilirsiniz benımkı tavsiye sadece ben bitürlü yapamamıştım eger yapan varsa banada söleyin tekrar zyxeli kurayım...saygılar

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 24.06.2008, 22:50

çözümü vardır elbette üstatlar yardımcı olurlar

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 24.06.2008, 22:57

senin için arastirdim ve o arkadaşın msjlarını buldum buyur oku ıstersen dahada karısmam zaten ben sadece yardım etmek istiyorum..
buyur linki >>> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…&threadID=11275

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 24.06.2008, 23:14

ilgin için teşekkür ederim.ama her bu sorunu yaşayan modem değişirse vay halimize :) vardır elbet bir yol

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 24.06.2008, 23:18

:up: sana kolay gelsin

KaoSs

Acemi

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 26.06.2008, 01:35

bende vardı o sorun bi şekilde hallettim

Zübeyde

Stajyer

• "Zübeyde" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 26.06.2008, 01:50

Sevenkalp,
yayin yaparken baska upload kullanan program acma,

msn, skype, emule, muzik indirme programlari vs.

portlarin acik fakat baglantin düsük 256
download1024 uplaoad sade 256kbit/s
genelde 3 kisi yayinini sorunsuz dinliyebilir, digerleri ziyaretcilerine bagli...

kisaca kapat tüm gereksiz diger programlari.