Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

selobant

Stajyer

• Konuyu başlatan "selobant"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 21.11.2006, 06:12

Ajdar ( Tanımlanamayan Nesne )

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 21.11.2006, 08:55

Yahu Selmanım böyle bi dengesiz insan böyle igrenç ses yok yaaa yoook iştee :kusmak: bütün metabolizmamı bozuyor bu adam yaaa :blink:

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 21.11.2006, 09:18

eline mikrofonu ala iste bule oluyor kardesim bunun okulu var bir git gör ne yapiyorlar ben gittim hepisi pirlanta gibi cocuklar okumus kulturlu muhendisler heiside isini bilen ustalar ya ben ne yaziyorum sarkiya bak yaw kafayi yedim koptum resmen bence acil sekilde rutuklenmeli bu sarki :aptal:

selobant

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 21.11.2006, 16:34

:))) bence boyle dewam etmeli :)))

selobant

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 21.11.2006, 16:37

arladaslar vidyonun linkini yanlis vermisim, duzlettim, gercek ajdar geldi :)))

heartofeye

Orta Düzey

• "heartofeye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 21.11.2006, 16:53

allam yaa bunun hayranları varmı böyle yaa kim dinnlerki bunuu :aptal:

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 21.11.2006, 18:12

Bence bu "tanimlanamayan nesne" herkesin düsündügü gibi salak falan degil, adam durumunun farkinda bence, ama bu adamin birseyler ifade etmeye calistigi dogru olabilir. Oda "bu ülkede sansasyon yaratan, rating potansiyeli olan herkes aninda ünlü olabilir, star olabilir" demeye getiriyor sanki. Bu yaptigi sacma sapan seyleride örnek olarak gösteriyor. Bu davranislariylada bunlari cok güzel ispatladi bence. Baksaniza, adam sacma sapan bir sarki daha cikardi, ibo show dan tut, hülya avsar, beyaz, seda sayan, pisti, aydina kadar hepsindede boy gösterdi masallah. Bu showlari yapanlar aptalmi sizce? Hayir, onlarda bu nesneyle ratingleri yükseltiyorlar.
Eger birgün bu nesne televizyona cikipta, "Ben sadece bir deneme yaptim, beni aptal diye gösteren herkesin aslinda kendilerini ben aptal yerine koydum" derse acikcasi hic sasirmam. Ama simdilik bu hayatinin keyfini cikarir sanirim.
Not: Bu nesnenin aslinda makine mühendisi oldugunuda belirtmek isterim (Elbette makine mühendisi olupta, kafayi yiyemezsin diye bir kural yok, ama yinede bana süpheli geldi biraz)

selobant

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 21.11.2006, 18:52

ilk ciktiginda bende dusunmedi degilim , senin dusunduklerini , inan , bence adam zeki birine benziyo , sadece anlamadigim , bu kadar sabri nerden buluyo :) inan bana birinin bu kadar sabretmesi normal degil yani , soyle bi ornek veriyim, ben lisedeyken istabulda, bu elemanin numarasini buldular , dedikki , mezuniyet gecesine bu adami getirtelim, ok dedim ,ogrenci teskilati olarak, sonra cep teli geldi , ben cepten adamin cepini aradim, o sira yurt dayiz, butun yurt handsfree ye aldim teli , dinliyoruz, adamla konustum ,ben su okulun muduruyum , sizleri tv de gorduk , butun ogrencilerimiz sie bayiliyo , bizim su gun su saat de mezuniyet gecemiz var, sizleride aramizda gormekten mutluluk duyarim dedim , muhabbet muhabbeti acti , konusuyoruz, sonrasinda konu paraya geldi , ama inanin biz ciddi ciddi cagirmayi planliyorduk , neyse, ajdar demezmi ben saatine 20.000 dolar alirim die, bende dedim, ajdar bey , biraz fazla istemiyormusunuz fln , neyse konuyu gene geceligine 20.bin dolara kapatiyorduk ( biizim icin super pahali bi fiyatdi , dogal olarak kabul etmeyecektik ) , bende red edicem , bari azicik makara gecelim dedim, ajdar bey , azicik bi sarki soylermisiniz, hakikaten sesinizin kalitesini merak ediyorum dedim, adam demezmi bana , beyfendi benim cd lerim, kasetlerim , muzik marketlerde var dir, bizim arkadas ordan dayanamayip , ulan ben senin die daldi gitti , teli kapattim bende...olay boyle. sonra baska bi zaman , natulus carefour da (kadikoy) ajdari starbucks ta kahve icerken gordum, yanina oturdum, arkadasla ve sesli sesli , yaa biliyormusun , birisini cagirdik 20.000dolar istedi , bizde bastik kufuru kapattik dedim, o sirada benim arkam donuk , arkadas dediki , ajdar kipkirmizi oldu ya abi ,kalkalim ... yani adam , hakikatan zeki , bizim turk milletinin salaklara verdigi degeri cok iyi kullanip yukselise gecen tiplerden biri , inanin , ilk ciktiginda issizlikten yakiniyordu , sonra bursa da unlu barlardan birinde sahne almaya basladi , sonrada yukarida sayilan butun programlara, talk showlara, katildi , ve superde paa kazandi , inanin kisa surede iyi para kiranlardan biiri ajdar, ben girgirina koydum azicik gulelim diye...

EmR@H

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 21.11.2006, 20:27

ya bırakın Allah aşkına bu adam dengesizin teki.uyuz oluyorum adama :@