Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "dilsizoglu"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 26.06.2008, 20:37

Radyoya Girişdeki Hata ( resimli )

radyoyu açmaya çalıştığımda bu hatayı veriyor , explorerda da mozillada da denedim defalarcza ama açamadım.
sorun nedir ?
nasıl düzeltebilirim ?

new-fm

Acemi

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 26.06.2008, 21:09

arkadas baska bırı yayında oldugu ıcın boyle hata verıyor yoksa hata vermezz

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 26.06.2008, 21:17

resimden gördügüme göre vista kullaniyorsun,
new-fm, de yazdigi gibi baska bir flatcast radyosu aciksa kapat,
dinleyici veya yayinci farketmez.

fakat hicbir radyo acikdegilse bunu http://www.flatcast.info/objects/FlatProducerSetup502.exe uygula, vistala sorunu olan f5 kullanicilari icin

• Konuyu başlatan "dilsizoglu"

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 26.06.2008, 21:17

yayında kimse yok ??
aynısını dün akşamda yaptı giriş yapamadım uzun süre

ve bu işletim sistemi XP - XP2

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 27.06.2008, 10:07

dilSizoglu, önce bütün explorer/firefox pencerelerini kapat Sonra tekrar ac ve yayin almayi dene, fakat flatcaSt anaSayfaSindan yani hic bir radyo SiteSini/SayfaSini acmadan yayina girmeyi dene

kiSa bir Süre öncede olSa baSka bir yayinda dinleyici veya yayinci olduySan bu Sorun cikabilir, ayrica Tamirhane'de anlatilan eSki Sürümleri Silmeyide dene ve yeniden Produceri yükle, Sorun kalkacaktir

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 27.06.2008, 10:27

dilsizoglu, arkadaslar gerekeni soylemisler zaten, internete baglandigin arac ne olursa olsun, onu kapattiginda kesinlikle baglanacaksin radyoya istediginde, en azindan PC yi yeniden baslat yine acilir radyo, bir sekilde hata yapiyor olmalisin, tavsiyem her yayin almadan once yeniden baslat PC yi...