Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

DERYA

Acemi

• Konuyu başlatan "DERYA"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 27.06.2008, 09:21

Yayinda Anons Yapamiyorum

OF YA BEN MSN DE KONUŞABİLİYORUM BENDE VİSTA VAR AMA SESLİ CAHT SİTELERİNDFE MÜZİK ÇALABİLYORUM AMA KONUŞAMIYORUM YENİ ÜYE OLDUM NEREYE YAZMAM GERKTİĞİNİ BİLEMEMDİM
YARDIMCI OLUN ACİL YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :flex:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 27.06.2008, 09:30

DERYA, oncelikle yapman gereken AGK ( AllaTurkaa Genel Kurallari)'ni okumak olacak,

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2997

ve forumda yukardaki menude Arama buttonuna basarak istedigin kelimeleri yaz, aradigin cevaplara ulasacaksin, egerki bulamazsan konu acarsin, ve tam olarak derdin nedir onuda aciklarsan sevinirim, tane tane kelimelerle sakin bir sekilde lutfen, ama anladigim kadari anons nasil yaparim diye soruyorsun, sesli chat siteleri diyorsun ama ne tur bir site, flatcast radyosundanmi bahsediyorsun ?

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 27.06.2008, 09:44

DERYA, Selam

Verecegim işlemleri bir uygula belki düzelir Çünkü buna benzer bir soruda bu çözüm yolu sunulmus...

en assagda sagda (task manager) ses sembolunün üzerine sag secenek ile "ses alici" (aufnahme geräte) ayarlarini ac! sonra "kapali olanlari göster" (deaktivierte Geräte anzeigen) kancala. simdi mikrofon ayarlari acik olmali, gerekirse ses ayarlamasi yap

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 27.06.2008, 10:03

Sorun flatcaSt,
dj mixer kullaniyoSun, müzik calabiliyoSun ama -talk over- tikliyoSun konuStugunda Ses gitmiyo, dogrumu anladim?

winamp/media player gibi extern player denedinmi ? aramayi kullanarak Sonuclar elde edebilirSin

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 27.06.2008, 10:23

Alıntı sahibi ""DERYA""

SESLİ CAHT SİTELERİ VARYA MÜZİK DİNLETİYORSUN KONUŞUYORSUN FALAN ONLARDAN BİRİNDE ÜYEYİM MÜZİK ÇALIYORUM AMA PC BENİM SESİMİ ALGILAMIYO SESİM GİTMİYO KONUŞUNCA AMANORMALDE MSN DE GÖRÜNTÜLÜDE SES VAR ANLAMDIM GİTTİ,YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM

ozelden yazmis DERYA arkadasimiz..

DERYA, hangi chat sitesi bu, bilmedigimiz birsey konusunda nasil yardimci olabiliriz..

DERYA

Acemi

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 27.06.2008, 10:50

reklam olmasın yine özelden yazayım adını

DERYA

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 27.06.2008, 10:54

ya ben yazılanlardan bişey anlamdım bişey mi yüklemem gerek biraz cahilim bu konularda :error:

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 27.06.2008, 10:55

DERYA, bende bi SeSli chat SiteSine üyeyim, cam aciyorum ama yayin yapmadim hic ama yetkililere Söylemek gerek. FlaSh player ile caliSiyo bu Siteler, iSminide yazabilirSin aSlinda, yokSa yardimci naSil olucaz?

DERYA

Acemi

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 27.06.2008, 11:03

www.1gonuloyunu.com burda görevliiym sadece üzik çalailiyorum konuşamıyorum sitede :wallb:

AsLi_75

Stajyer

• "AsLi_75" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 27.06.2008, 11:22

msn'in mic/ses asistanindan faydalan.

o tüm gereken ayarlari yapar ;)