Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

BLACKDARK

Stajyer

• Konuyu başlatan "BLACKDARK"

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 30.06.2008, 14:14

:up: Bilgi için teşekkürler cadi kiz ... Ben Sayamayacağım kadar radyo kurdum şu ana kadar .. Ancak F5 çıkmadan önce her radyo açışımızda Flatcast Listesinde Görünüyorduk ...

1 de olsak ( saat farketmez )
2 de olsak ( saat farketmez )
3 de olsak ( saat farketmez )
.................................................................

Benim tek anlamadığım durum bu ... Senin dediklerinde elbet doğrudur ... Ama belki de bu flatın son ayarlamalarından dolayıdır ...

Sanada Teşekkürler ...
;)

BLACKDARK

Stajyer

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 30.06.2008, 14:26

Az önce yazmış olduklarım elbetteki Flatcastte girdiğimiz zamanki normal liste kısmında listelenenleri kapsıyor ... Ancak Flatcast a Şu An girdiğimiz zaman Belirli bir liste var ve TR bayrağımızı ben göremedim ...

Herneyse ... Düzeltmek İstedim ...

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 30.06.2008, 14:28

14 günlük boykotda bende varim
Sanki cok yardim ediyorumda :D

BLACKDARK

Stajyer

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 30.06.2008, 14:30

Teşekkürler ... İşte bu yardımdır ... Nasıl Bulduğunuda belirtirsen :D

BLACKDARK

Stajyer

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 30.06.2008, 14:36

Tamam .. Durum Şimdi Anlaşıldı ... Benim demek istediğim Flata ilk girişteki Listelemeydi ...

Ancak Biz Ayarlamalardan TR yi seçtik Ancak Nomal İlk Listeleme Bizim Seçmemiş Olduğumuz Bayrakları Kapsıyor ...

Ki ilginci change selection diye küçük bi yazı ile girebiliyoruz ... Enterasan ...

TR de elbetteki görünüyoruz ... Ancak listede yayın arayan biri bence normal listeye girer ... Bilmeyen biri yani ..

Oki ... sorun çözülmüştür ... Teşekkürler ...

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 30.06.2008, 18:18

Kambersiz dügün olurmu?!
Bende en az 14 gün yardim etmiyerek porotesto ediyorum tzz

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 30.06.2008, 18:22

siz isterseniz ömür boyu yardım etmeyin boykoto devam edin bende bu nette olduğum sürece ne kadar bilgim varsa hepsini soruldugu takdirde AGK kurallarını hatırlatmayarak terslemeyerek yardım etmeye devam edeceğimm...

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 30.06.2008, 18:28

Allah sana sabir versin DJ_RÜZGAR,
Tabiki bende arkadaslarimi destekliyorum.

yalniz dikkat, 2 haftaya kadar sinirlerini bozmu$ olmuyasin! :D

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 30.06.2008, 18:45

benim canım 3-4 gündür zaten sıkkın ceren önemli olan o degil. önemli olan burada ayrım yapılıyor...kardeşim ben adaletli insan olarak sunu sölüyorum sen moderatör degılsın admın degılsın veya olabilirsinde ama hiç bir hak sizi acemi yada etkin üyelere fırca cekme hakkı tanımıyor..ortada bır haksızlık var ve sende bunlara katılarak ayrım yapmış bulunuyorsun onlar senin arkadasında biz degiliz demekki ..sen vip üyesin ortayı bulman gerekırken neler sölüyosun.. sanki ben yeniyim 9 aydan beri burada bildiklerimi paylasıyorum ve kımsede sıkayetci olmamıştır ve bir gunde kımseyı terslemedim ama eger canımı sıkan bişeyde olmussa cvb vermiyorum oluyor bıtıyor..ama siz bugun böle bir ayrım yaparak benim hakkımı yıyorsunuz ve eger ben haklıysam sızı tum allaturka ailesi önunde kınıyorum...yok haksızsam bn özür diliyorum ve bırdahada gelmem..gelmemem belki kimse için önemlide olmaya bilir ama bazı şeylerin oturması lazım ..ben kimseye kuralları ihlal edinde demiyorum ama (BLACKDARK,
bu soruyu merak eden ilk kisi degilsin,
aramayi kullanip cevaplarini bulabilirdin!!!

biri burda -> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=47895#47895

ayrica flatcast sitesinden dinleyici toplama umudunu kes...
kac kere 55.sayfada bulunan 1-2 kisilik radyolari ziyaretettin?
genelde ilk sayfada bulunan radyolar ziyaret ediliyor...

) bu sekilde olmamalydı uyarı yada diğer linklerdeki gibi bir arkadasımızda gıtmıs 1 lınk koymus oda birisine iyilikle yardım ettiği birinin cadı arkadasımıza olan iltifatları çok güzel işte demekki oluyomus ...umarım anlatabilmişimdir derdimi...

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 30.06.2008, 18:51

DJ_RÜZGAR,
bu boykot seni kaybetmek istemedigimizden.
gör ve anla diye!

Ister istemez insanin sinirleri bozuluyor,
cadi, gamze, aylion bu siteyi sevdiginden kimseyi cevapsiz birakmiyor.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

31

Monday, 30.06.2008, 19:06

bundan 1 kac hafta önce bu konu ile ilgili yazdıklarımı buradan 8. mesajı okuyabilirsiniz http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=11799

amacım kendimi anlatabilmek sakın yanlış anlamayın polemik değildir..!!

BLACKDARK

Stajyer

• Özel mesaj gönder

32

Monday, 30.06.2008, 19:36

Hehe .. ne boykotu arkadaşlar ... :D Teşekkürler hepinize ... Benim başka sorunum olmaz emin olun ...

DJ_RÜZGAR ' A TEŞEKKÜRLER ...