Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

BLACKDARK

Stajyer

• Konuyu başlatan "BLACKDARK"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 30.06.2008, 01:28

RADYOMUZ FLATCAST ONLİNE LİSTESİNDE GÖZÜKMÜYOR .. YARDIM !

ARKADAŞLAR ...

KURMUŞ OLDUĞUMUZ KAİNAT FM RADYOMUZ SÜREKLİ ONLİNE OLMASINA KARŞIN FLATCAST ONLİNE LİSTESİNDE GÖZÜKMÜYOR ...

DAHA DA ENTERASANI BÜTÜN AYARLAMALARIN SİZİN ANLATIMLARINIZA UYGUN OLARAK OLMASINA KARŞIN GÖZÜKMÜYORUZ ...

ACABA BU DURUM TOTAL İLE İLGİLİ BİR DURUM MU ? ÇOK KİŞİ NİN GİRMİŞ OLMASI MI LAZIM RADYOYA ?

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ...

RADYO : www.kcrbilgisayar.com/radyo

2

Monday, 30.06.2008, 08:54

Radyonu kurarken hangi ülke bayrağını işaretlemişsen o sayfada ara.

Çok küçük yazmışsın okumakta zorluk çektim.
:book:

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 30.06.2008, 09:59

BLACKDARK,
bu soruyu merak eden ilk kisi degilsin,
aramayi kullanip cevaplarini bulabilirdin!!!

biri burda -> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=47895#47895

ayrica flatcast sitesinden dinleyici toplama umudunu kes...
kac kere 55.sayfada bulunan 1-2 kisilik radyolari ziyaretettin?
genelde ilk sayfada bulunan radyolar ziyaret ediliyor...

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 30.06.2008, 11:01

cadı kız neden insanlara bukadar sert konusuyosun ??? kac yerde gördüm senin sölediklerini wanted arkadasimizda söyleyebilirdi..ama o bi şekilde yardımcı olmus üye yeni bu hatayı sürekli üyeler yapsa tamam ama yeni üye askelikte bile acemi askere yasal ceza veremiyolar adı üstünde acemi...kimseyle sert konusmaya yada terslemeye hakkın tok...Saygılar..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=11654

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=10949

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=11224 <<BUNLARDA BI KAC TANESI..!!

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 30.06.2008, 11:58

Alıntı

cadı kız neden insanlara bukadar sert konusuyosun ??? kac yerde gördüm senin sölediklerini wanted arkadasimizda söyleyebilirdi

Kalite farki, biri Web-Master digeri cadi :D

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 30.06.2008, 12:02

:up:

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 30.06.2008, 12:21

Yüklenmeyin cadimin üzerine,
zarardan cok faydasi var -> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=51015#51015

istersen dahada link ekliyebilirim

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 30.06.2008, 12:24

FAYDASI YOK DEMEDİMKİ BEN SADECE NERDE GÖRSEM HEP BÖYLE BİR TERSLEME USLUPLA CEVAP VERMİŞ BEN ZARARLI YADA YANLIŞ DEMİYORUM AMA BURASI PAYLASIM YERI ADMINDE OLSA KİMSEYE SERT DAVRANMAYA HAKKI YOKTUR.. AMA YOK ADMINLER DERSEKİ HAYIR ISTEDIGI GIBI KONUSABILIR OZAMAN HERKES ÖZGUR ISTEYEN GELİR BURAYA İSTEYEN GELMEZ KONUYU KAPATIYORUM BEN SADECE GÖZÜME CARPTI VE SÖYLEDİM...

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 30.06.2008, 12:38

DJ_RÜZGAR,

bir baslik acarken --> http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=118
en yukarda AllaTurkaa Genel Kurallar AGK ( Lütfen Okuyun ) yaziyor.
Fakat acemi dedigin üyeler, buna gerek duymuyor.

hata konu basligini girdigin an hemen altinda uyari cikiyor
Hızlı arama başlığınızla ilgili 181 konu buldu. Buraya tıklayarak bu konuları görebilirsiniz
oraya tiklamayada gerek duymuyorlar...

onlar yazilanlari okumaya gerek duymuyorsa, bizler niye onlarin yazdigini okuyalim? birak okumayi niye cevapliyalim?!

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 30.06.2008, 12:42

bende onu söluyorum isate gamze egerki yanlış yapmıssa cvb vermek zorundamısınız???? cvp verıyosanızda kabullenerek cvb vermıs oluyosunuz ve en alta bırde kuralları okumasını söylersınız olur biter ben bunu anlatmaya calısıyorum ama terslemek yada kabaca dalga gecerek cvp verilecekse verilmesin daha iyi ...ayrıca bız veya sız yada baska uyeler sadece uyarı yapabılırız yol gösterme amaclı asıl yönlendırme moderatörun ve bu gıbı konularla onların ilgilenmesi gerekir...biz ilk defa forum görmüyoruz bu ara ben su an asırı dısıplının oldugu forumlarıda geziyorumm ... neyse ya tamam ben haksızım bişey demiyorum...siz devam edin..

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 30.06.2008, 12:55

Flatcast yardim ve sorular bölümünde nerdeyse 9000 soru ve cevap var.
Ufacik bir programdan nasil oluyorda bukadar soru cikiyor.

Bu tür gereksiz sorular, forumun düzenini ve kullanimini zorlasdiriyor!
Yetkililer icin degil, bu ztorluklar biz üyeler icin.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 30.06.2008, 13:06

gamze ılk önce sunu söleyım senle polemiğe girmek istemiyorum ama sen zorluyosun kardesim burada kımse kımseye fırca cekemez tamammı herkesin kendine göre bilgisi vardır zaman geliyo benimde takıldıgım yer oluyor soruyorum ama yaptıgım yardımlar daha coktur ve arastır koca forumu ne konularla bogustum ben ama kesnlıkle bu gune kadar kımseye fırca cekmedım canımı sıkan soru oldumu baska seyle baktım cunku cvb vermek zorunda deılım burada cadı ve sen de mecbur deılsın ama kımseye fırca atmak gıbı bır luksunuzde yok ...özellıkle ben nerde görsem hep bu tars sert cıkıslar var sadece cadıda degıl bı kac kısıde var daha ama bugun heralde tam patladım ama yeter yanı çok bilmişlik yapıp kımseyı küçük görmeyın görmeyınkı yaptıgınız yardımlar yerını bulsun...

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 30.06.2008, 13:20

DJ_RÜZGAR,

Flatcast radyon varmi?
Varsa radyonun bir kurallari varmi?
Kurallar varsa, mesela küfür etmek yasakmi?
yasaksa bu kurallara uymuyanlara ne yapiyorsunuz...

birak yazsinlar, rahatsiz olan okumaz!

burasida bizim sitemiz, 7 yasinda bir cocugu azarlamiyoruz!
Ben hep ayni sorulari okumakdan biktim, sanirim yetkililerde bikmiski , cevaplamiyorlar.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 30.06.2008, 13:22

ya tamamkes bee senlemi ugrasacam bu yazıları cadıda gördu ses cıkarmadı demekki anladı dediğimi sen işine bak hadii...

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 30.06.2008, 13:24

ayrıca kural olarak hemen kufuru öne surmende yanlıs adam dj nıkı ıle gırıs yapması yasak ama yanlıslıkla yada bılerek gırdı sen ona lutfen nıckı degısırmısın dıyosun yoksa degıs nıkını adamı hasta etme yada kuralları oku sonra gel..!! gıbımı uyarıyosun bıraz dusun öle cvb ver ıstersen konuyu kapatıyorum hıc cvp verme artık..!!

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 30.06.2008, 13:31

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR""

[b]ya tamamkes bee senlemi ugrasacam bu yazıları cadıda gördu ses cıkarmadı demekki anladı dediğimi sen işine bak hadii...[/b]

Ilginc :blink2:

Ne cabuk sinirlenmişsin!

BLACKDARK

Stajyer

• Özel mesaj gönder

17

Monday, 30.06.2008, 13:46

Yahu Arkadaşlar ... Ben 9 Yıllık WebMaster ' ım ... Flatcast te de 4 yıllık Tecrübem Var .. Yazmıştım ... O kurulan Radyoyuda Yardım Amaçlı Kurdum ... Flatcast Genel Listelemesinde Belirli Radyolar Listeleniyor ... Ki O radyolar En Çok Ziyaret Edilmiş Olanlara Göre Karma Olarak Veriliyor Bence ... O vermiş olduğunuz Linkler Bi İşe Yaramıyor ...
Ancak Genede Sağolun ...

Yazdıklarım Sorun Yarattıysa ÖzüR ...

Tekrar Teşekkürler ...
;)

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 30.06.2008, 13:49

BLACKDARK sorun aslında senin yazdığın değil genelde böle oldugu için insanları uyarma seklını degıstır demek istedim ama nedense ben uyarınca kötu oldu onlar uyarırken iyi ben onları uyarınca nakavt oluyorus sonra neyse yaa olur böle seyler asıl biz rahatsızlık verdıysek özur dılerız ...

BLACKDARK

Stajyer

• Özel mesaj gönder

19

Monday, 30.06.2008, 13:52

Hehe Doğrudur ... Bende de arada ters tepki olabiliyor .. İnsanlık Halidir ... Ben Buraya Normalde Başvurmam .. Ancak Bu tip bi sorunu belki biliorlardır diye konu açtım ... Ancak Olsun Genede ...

Sanada Ayrıca Teşekkürler ...
;)

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Monday, 30.06.2008, 14:06

Alıntı sahibi ""BLACKDARK""

Flatcast Genel Listelemesinde Belirli Radyolar Listeleniyor ... Ki O radyolar En Çok Ziyaret Edilmiş Olanlara Göre Karma Olarak Veriliyor Bence ... O vermiş olduğunuz Linkler Bi İşe Yaramıyor ...
Ancak Genede Sağolun ...

Yazdıklarım Sorun Yarattıysa ÖzüR ...

Tekrar Teşekkürler ...
;)

Yanlisin var,

-Flatcast online listesi her 10 dakikada bir gücellesiyor
-yayiciyi saymiyor
-gizli radyolari listede göstermiyor

yani senin radyonda saat 14:58 de seninle birlikte 10 kisi varsa fakat flatcast liste botu senin radyoyu saat 15:00 da ziyaret ediyorsa o saatde olan dinleyicileri sadfe listede gösterir. 10 dakika boyu!
14:58 10kisi
15:00 4kisi
15:03 7Kisi
15:10 5kisi

listede görecegin sayilar
3 kisi 15:00-15:10
4kisi 15:10:15:20

diger sayilari göremezsin

@ DJ_RÜZGAR ,
14 günlük Allaturka yardima boykot yapiyorum.
buyur daha iyisini yap, sinirlenmeden ters tepki vermeden, fakat yinede sorulaRI CEVAPSIZ BIRAKMADAN!