Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "ermis783"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 7.07.2008, 14:35

ÖNEMLİ:Bİr TV programını radyoda yayınlama

SÖYLE ANLATAYIM OZAMAN TRT1 DE BİR CANLI YAYIN VAR SUANDA DİYELİM VE BU YAYINI NAKLEN RADYODAKİLERE NASIL İZLETİRİZZZ SORUM BU

yok futbol macı deil yha maclar biteli hani oldu.bölgemizi tanıtan bir yayın olacakta radyodakilere tanıtmak amaçç

:thx: bit tvde yayayınlanan canlı olarak yayınlanan bir programı flatcast radyomuzda naklen nasıl yayınlşayabiliriz YARDIMÇI OLURSANIZ SEVİNİRİM::: :thx: :thx:

MankenManita

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 7.07.2008, 14:47

Re: ÖNEMLİ:Bİr TV programını radyoda yayınlama

Alıntı sahibi ""ermis783""

:thx: bit tvde yayayınlanan canlı olarak yayınlanan bir programı flatcast radyomuzda naklen nasıl yayınlşayabiliriz YARDIMÇI OLURSANIZ SEVİNİRİM::: :thx: :thx:

valla Ben snein Tam olarak ne istedini ve hangi konuda yaridm istedini anlamsi deiglimm :blink: :s045:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 7.07.2008, 14:48

ermis783, tv deki canli yayini pc nasil aktarilir orasini bilemiyorum ama netteki canli yayini yapabilirsin sanirim, ben sahsen hic denemedim, ama radyoda video klip izletiliyor, bunuda bir arkadasimiz resimli olarak anlatmis, buyur umarim isine yarar..

==================================================

"fethiyeli_ahmet" demiski:

arkadaslar bende daha düne kadar radyoda video izletilmiyo diye biliyordum ama öle değilmiş evet radyoda istediğiniz klip videosunu hatta vcd film bile izletebilirsiniz

bunu nasılmı yapıyoruz belki biliniyordur ama ben yinede bildiğim kadar sizlere de anlatmak istedim
Bunun için webcammax programı var bircoğunuz biliyordur msnde webcama efect felan koymak için kullanılıyor program asagıda öcelikle linkten indirin ve kurun

neyse programı kurup kurlacamaya basladıktan sonra nekadar kolay oldugunu anlayacaksınız önce programda video oynatalı resimdeki adımları izleyin

simdi radyo yu acıp hani resim eklediğiniz yer varya ordan video secenegine basmanız ve en yukarı solda cıkan video yu flatcast radyonuzun uygun bi yerine koyup izletmeniz sesini nasıl duyurcam diyenler mixsersiz yayın yapmaları lazım yani ses pc seskartından cıkacagı için direk videonun sesi radyoya gidecektir görüntüde biraz donmalar oluyo ama denemek isteyen denesin
:burda:
Free http://www.softpedia.com/progDownload/We…load-44818.html

MankenManita

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 7.07.2008, 14:49

Valla saol masum abla bende bz konu hakkidna bilgilenmsi oldum :masum:

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 7.07.2008, 15:04

ermis783, galiba sen futbol maclarini canli yayinlamak istiyorsun :D

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 8.07.2008, 09:30

ermis783, eger Sadece radyo yayini gibi dinletmek iStiyoSan dinleyicilere, pc'de winamp veya mediaplayer üzerinden kendi dinledigin radyo yayinlarini (meSela tr1, trt4 ) dinletebilirSin. yapman gereken flatcaSt yayininda SeS karti opSionlarini degiSmek olucak. arama butonundan "external player" veya "winamp yayin" yazSan bilgilere ulaSabilirSin

Konum: Geçmiþten Günümüze Engüzel Aþk Þarkýlarýnýn Olduðu Yer OnLiNe FM

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 15.07.2008, 23:36

teskkur ler dostummm emgıne saglık bende bunu arıyordum :D

Kaybettim

Stajyer

• "Kaybettim" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 15.04.2009, 00:15

Teşekkürlerr, ben de bi radyoda gördüm ve konuyu arıyordum, yine cevabı sizde buldumm, harikasınızz :)

Kaybettim

Stajyer

• "Kaybettim" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 24.04.2009, 18:55

Denedim ama göstermedii, sorun nerde acaba???

10

Saturday, 25.04.2009, 08:12

Kaybettim,

bilgisayarında tv kartı yoksa gösteremezsin diyelimki tv kartınız var ozamanda radyoda donma problemi yaşarsınız hatta sisteminiz iyi değilse radyodan düşebilirsiniz görüntü aktarımı yapsanız bile sizin izlediğinizgibi bir görüntü aktarımı olmaz kademe kademe gösterir pek sağlıklı değil anlıycağınız

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 11.05.2009, 19:00

paylaşim icin tskler emegi gecen arkadaşlar emeginize saglik başarilar

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 13.05.2009, 15:05

Tşkrler

• "nisa nisa" bir kadın