Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "erenerdem"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 7.07.2008, 19:18

Hata mesaji, bu nedir?

arkadaşlar radyomu başka biri açtığı zaman girebiliyoruz. ama ben açtığım zaman kimseler giremiyor neden acaba.. yapmadığım şey kalmadı
hep aşağıda yazı gibi yazılar çıkıyor yada connettion deyip duruyor.. bağlanıyor gibi oluyor bazen ama sonra bağlanmıyor

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

bunun gibi mesela
lütfen yardım edin teşekkürler...

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 7.07.2008, 19:27

erenerdem, burda yazdigina gore, ikinci bir stream yani yayin almaya calisiyormussun, bu imkansiz lutfen digerini kapatip yeniden deneyin diyor,
tavsiye edebilcegim sey su size, firefox kullanin ve yayin almadan once mutlaka yeniden baslatin pc yi, vede portunuz acikmi bir kontrol edin..

• Konuyu başlatan "erenerdem"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 7.07.2008, 19:49

moderatorum ben kullanıcı olarak açabiliyorum radyoyu.. yukarıda yazdığım hata mesajını dinleyici olarak girmek isteyenler alıyor.. ben kullanıcı olarak açtığımda kimseler giremiyor.. ama bu radyo hakkında hiç bilgisi olmayan birine açtırdım radyoyu ben ve arkadaşlarım çok rahat bir şekilde girdik..
şu port açma olayını arıyorum forumda, bide ona bakıcam
teşekkür ederim ilgin için

ALYEL

Stajyer

• "ALYEL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 14.07.2008, 22:54

SLMLAR RADYOMA FLATCASTTAN GIRILMIYOR KARSIMIZA CIKAN YAZI '/' Uygulamasında Sunucu Hatası. Çalışma Zamanı Hatası
YAZISI CIKIYO ALTINDA BAZI YAZILAR VAR YAZILARDAN PEK BISEY ANLAMADIM BIR SUREDIR BÖYLE YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

5

Monday, 14.07.2008, 23:13

ALYEL,

hata yazisini sen anlamasanda, kopyalayip buraya ekleye bilirsin...
eminin yaziyi anlayan cikar!

invalid (inkorekter) streamlink olabilir, peer to peer olabilir, network error vs. vs.

okadar bilgi vermelisin!

ALYEL

Stajyer

• "ALYEL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 14.07.2008, 23:18

TSKLER CANSU AKLIMAYDIDA BELKI BU SEKIL ANLASILIR DIYE KOPYALAMADIMDI SIMDI KOPYALIYORUM ANLAYAN VARSA LUTFEN YARDIMCI OLSUN SIMDIDEN TSKLER HERKESE TIKLAYINCA KARSIMA CIKAN SAYFA
'/' Uygulamasında Sunucu Hatası.
--------------------------------------------------------------------------------

Çalışma Zamanı Hatası
Açıklama: Sunucuda bir uygulama hatası oluştu. Bu uygulamanın geçerli özel hata ayarları uygulama hatasıyla ilgili ayrıntıların uzaktan görüntülenmesini engelliyor (güvenlik nedenleriyle). Ancak yerel sunucu makinede çalışan tarayıcılarla görüntülenebilir.

Ayrıntılar: Bu özel hata iletisinin ayrıntılarının uzak makinelerde gösterilebilmesi için, lütfen geçerli web uygulamasının kök dizininde "web.config" adlı bir yapılandırma dosyasında <customErrors> etiketi oluşturun. Sonra, bu <customErrors> etiketinin "mode" özniteliğini "Off" olarak ayarlayın.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>

Notlar: Gördüğünüz geçerli hata sayfasını özel bir hata sayfasıyla değiştirmek için, uygulamanın <customErrors> yapılandırma etiketinin "defaultRedirect" özniteliğini, özel hata sayfasının URL'sini işaret edecek şekilde değiştirin.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

7

Monday, 14.07.2008, 23:27

bu bir flatcast hatasi degil,

host aldiginiz sunucu hatasi, eger ücretli bir siteniz varsa onlara basvurun,
ücretsiz bir site kullaniyorsaniz sabirli olun, elbet düzelir!

ALYEL

Stajyer

• "ALYEL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 14.07.2008, 23:31

EVET CANSU SITEM UCRETLI TSK EDERIM BILGIN ICIN BEN YARIN HEMEN ARAYIP GÖRUSEYIM SITEYI VE HOSTU AYN YERDEN ALDIM ORAYI ARICAM SANIRIM TSKLER YARDIMCI OLDUGUN ICIN :)