Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

bylove

Acemi

• Özel mesaj gönder

21

Friday, 11.07.2008, 10:17

1 yıldan bu yana dediğiniz sistemde radyomuzu zaten çalıştııyorum. ve radyoya gelecek dinleyiciler bile şifrelenmiş sayfaya geliyor.

benim demek istediğim başkasının SID numarası elinizde olsa dahi yayın alamazsınız. sizin yaptığınız SID ve şifre numarası girerek oluşturulmuş HTML kodları ile tekrar giriş yapmadan aynı kodları çalıştırarak yapıyorsunuz.

biz zaten bu sistemi 1 yıldan beri uyguluyoruz.
http://www.kizilca.gen.tr/dj_admin.asp sayfasından her djye ayrı şifre veriyoruz. oradan girip yayını alıyor djler ne şifreyi biliyor nede SID numarasını

İnş. anlatabilmişimdir.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "DJ_RÜZGAR"

• Özel mesaj gönder

22

Friday, 11.07.2008, 10:51

TAMAM ewet şimdi oldu bende zaten baska radyo için sölememiştim kendi radyomuz için sölemiştim resimlerdende belli oluyor zaten bunu ayrı ayrı anlatmaya gerek duymadım ama galiba anlatımım yanlıs anlasılmıs ben sadece kendi djlerimize yayın almayı sid ve sifre olmadan nasıl yayın alınabilecegını anlatmak istemiştim..tsekkurler

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 11.08.2008, 12:42

bu konu ilk burda cikdi --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=61358#61358
cözümü--> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=61408#61408

merak edip biraz arasdirinca nasil yapildigini hemen ögrendim,
fakat bu büyük bir acik, mecburen flatcast'a bildirmek zorunda kaldim.

cünkü yayini alan her dj adminlik sifresini görebiliyor, biraz sakli olsada..
ufak bir programla, objekt icinde bulunan gizli sifreyi kirabilirsiniz, ve asil sifrenin ne oldugu cikar.

bu yüzden flatcast , F5 sürümü tamamlandigi zaman bu acigi ilk firsatda kaldiracak.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 11.08.2008, 17:17

sence sifrenin kırılmaması için flatcastın bu sorunu çözmesini beklemeye gerek varmı ? bence yok cünkü sizin dediğiniz o şifre kırma programı her sifreyı kıramiyo kırdıgıda cok kolay ve sade şifrelerdir ama yinede olmasa daha iyi tabı ama bide su var benim için kolaylık oluyo ben ve tum djlerim su bu sekılde yayın alıyor bence kolay oluyor ama asp olarak site kullanan lar bu ıllede sifreli olsun derse dahada ısı zorlastırıp kendıde flatcasttan hariç bi şifre kombinasyonu yapabılır :S aklıma böle geldı yorumun içinde teşekkürler diva ..kolay gelsin

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 11.08.2008, 19:15

DJ_RÜZGAR,

yine yanlis yoldasin fakat beni ilgilendirmez.

dj lerine dagittigin html belgesinde

param name="key" icerisinde, flatcastda sana ait ne varsa yaziyor.

radyo nicki, admin sifresi, radyo sidi, radyo sifresi. yayini acabilmek icin ne lazimsa yaziyor.

tek karsi kodu lazim...

herkez bildigini yapsin, fakat yakinda zaten bu imkan kalkacak ;)

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 11.08.2008, 19:27

Alıntı sahibi ""Layla""

DJ_RÜZGAR,

yine yanlis yoldasin fakat beni ilgilendirmez.

öncelikle daha önce ne yanlış yol izledimki yine yazmışşın ?

sonra o saydıgın radyo nıkı sıd numarası vede sıfresıne ulasmak ıcın ılla gıdıpte yayın almak ıcın önce admını kandırmaya sonra yayın almaya sonra bu kodlara ulasmana ne gerek var onuda anlamadım sahsen benım ıcın bunlara ulasmak sadece 45 sanıyemı alır gecen hafta radyomuzda bır kısı yayın almıs ve bırakmıyodu yayını elınden almam syledığım sureden dahada kısa oldu ...anlamıyorum ama ne zararı var hala anlamadım sız kullanmayı bılırsenız aslında cok guzel bır yontem bu ama bıde su var sız dj grısı lınkıne tutupta bu kodu koyarsanız tabıkı dedıgınız olr ben bu sekıl yayın alıyorum ama hadı bulun bakalım lınkı nerden bulacan ?? bu kadar acık konustum ama hala zararlı dıyosanız hemen 3 dakka sonra bunu kaldırırım buradan zaten ne zaöman bıse yapsam olay oldu ben alıstım : ))

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 11.08.2008, 19:52

yanilmiyorsam bundan 1,5 ay evel cadimizi terslemisdin, ve hepberaber boykota girdik :D...

bir örnek vereyim, ben radyo sifresini kolay ve herzaman kullanmadigim bir sifre olarak aliyorum,
fakat adminlik sifresini ise, zor ve tüm deger verdigim sitelerde kullanirim.
hep ayni sifre.

simdi yayini sid ve radyo sifresi üzeri alanlar, ve biraz bilgisi olanlar, param key üzeri sade kendi nick , kendi sifresi ve radyo sid, sifresini ögrenebilir.

senin verdigin sekilde, senin bilgilerini ögrenebilirler, tabi hagi kodla sifrelendigini bilirlerse.

birde bu duruma flatcastin acisindan bakalim,
flatcast radyoyu bizlere ücretsiz sunuyor,
tek gelir kaynaklari "reklamlar" sitelerine nekadar ziyaretci girip cikarsa okadar kazanirlar.
simdi herkez bu sekil yayini alip verecek olsa.... gerisini sen düsün

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 11.08.2008, 19:59

bana bu şekilde söle canımı ye : )) cadınıza gelince o ayrı mesele o ınsanları tersliyorduy dıye ben uyardım onu sadece yanı o ınsanları sert bı dılle agk okuması ıcın uyarıyodu bende onu sert bı dılle ınsanlara bıraz daha nazık davranması ıcın uyardım : ))

gelelim bizim konumuza sıfrelerın kırılmaması ıcın bı cok yol var ılla ben bu yolu kullanalım demıyorum msn pc yada baska harhangı bı sıfre örnek 123456 sıfre ıse aralarına & % bu sekılde karısık sıfreler koyarsanız ve sıfreyı kıra bılecek bı babayıgıt program bulursanız bana söleyın : )) buda ufak bı bılgı olsun ewet sonuc olarak sunu söleyım dedıgın dogru ben bu sekıl yayın alınca flatcast kazanmaz sankım daha önce dusunmemıstım bunu hıc dedgım gıbı ıstenırse bu mazaretten dolayı kaldıra bılırım konuyu :up:

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 11.08.2008, 20:07

Alıntı

bunu hıc dedgım gıbı ıstenırse bu mazaretten dolayı kaldıra bılırım konuyu

birakda orasini flatcast kendisi düsünsün ;)

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 11.08.2008, 20:08

yok yanı eger yanlıs yönlendirme yapıyosam anlatımı demek istedim flatcas dusunuyodur zaten orasını : ))

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

31

Saturday, 16.08.2008, 15:19

arkadaslar ben anlamadım

• Özel mesaj gönder

32

Monday, 25.08.2008, 00:27

eline saglik güzel paylasim denedim oldu teşekkür :harika:

• Özel mesaj gönder

33

Sunday, 21.09.2008, 19:28

evet rüzgar haklı :))) bende yaptım sonunda :d sid siz yayın almak mümkün :D flatcastın sitesine bilem girmiyon :D:D:D:D

gulum64

Profesyonel

• "gulum64" bir kadın

• Özel mesaj gönder

34

Saturday, 25.10.2008, 03:02

cnm harıkasımn ben denedım harıka pat dıe aldı yayını senın yazdıgın adresten bırazdan kendı yerıme yapacagım :D resımlerden bu duzenlemeyı yapayım ınsalla becerırım paylasımın ıcın cok tsk ederım egerkı becerırsem harıka olacak nıc yaz sıd yaz sıfre yaz derdı olmayacak olayyyyyyyyyyyy tsk

• Özel mesaj gönder

35

Wednesday, 29.10.2008, 11:04

merhaba arkadaslar.ben dunden beri yayin alamiyorum start steram gozukmuyor bende yardımcı olursanız sevınırm bu sorunu nasıl cozebılırz.karsıma bu lınk cıkıyor alt kısmda start stram cıkması gerekırken nereden cıktı bunlar :wallb:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

36

Wednesday, 29.10.2008, 11:27

dj SEHERYELI, oncelikle yanlis yerde soruyu sormussun, bu konu basligi farkli,
ve sonrasinda ise hangi link cikiyor karsina gosterebilirmisin..

• Özel mesaj gönder

37

Wednesday, 29.10.2008, 11:33

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

dj SEHERYELI, oncelikle yanlis yerde soruyu sormussun, bu konu basligi farkli,
ve sonrasinda ise hangi link cikiyor karsina gosterebilirmisin..

Pardon yonetıcı arkadasım yıne radyoyla ılgılı bır sorun gorunce buraya yazmak ıstedım.bu link cikiyor karsima alt kısmda start stream olması gerekırken ben ve dıyer dj arkadaslarım gırıs yapamıyoruz :S

http://www.flatcast.com/de/ProgramRegister.aspx?TimeZone=-2

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

38

Wednesday, 29.10.2008, 11:36

dj SEHERYELI, bu linkde ben giremedim cunki sadece kayitli nick girebilir diyor,
kendi nickimi girincede benim kendi hesap bilgilerim cikti,
mumkunse sende cikan hata mesajini ekran kopyasi yapip eklermisin..

yada ozelden nickiniz ve sifresini verin ben bakayim..

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

39

Wednesday, 29.10.2008, 11:47

dj SEHERYELI, bu video'yu iyi izle, nick girmezSen flatcaSt SayfaSina Start Stream cikmaz

http://www.allaturkaa.de/fcp/videos/djgirisi.html

• Özel mesaj gönder

40

Wednesday, 29.10.2008, 12:05

arkadaslar ben verdıgınız bılgılerı uyguluyorum radyomun gırısı sıdden yapılmıyor ana sıfreden gecıs yapıoruz.logıne radyomuzn nici pasworda sifresimizi geciyoruz.broadcasters i tikladigimizda radyomuzu acmak icin start stream in olmasi gerekiyor.o yok dunden berı bu sorun herkestemı sadece radyomuzla alakalı bır sorun mu?