Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "critical"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 16.07.2008, 14:55

DJleri ayarlama sorunu?

Radyomu kurduğum account ismi ile ben girip DJ lik yapıyorum.Ancak arkadaş flatcast.com adresine kendi adresiyle giriş yaptıktan sonra Stream ID ve koymuş olduğum şifre ile radyo DJliğine giriş yaptığı zaman ismi benim kurucu ismim ile aynı oluyor.Benim istediğim bütün DJ lerin kendi isimleri olması.Ne yapabilirim? Yardım lütfen

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 16.07.2008, 15:08

Alıntı sahibi ""critical""

Radyomda DJlerden biri çıkıp diğeri gireceğinde radyo kapanmak zorunda kalıyor.Kapanmadan DJlerin yer değiştirme şansı yok mudur?

critical, sanirim radyolar hakkinda hic birsey bilmiyorsunuz, oncelikle foruma bakip bu konuda acilmis olan konulardan bilgi alabilirsiniz, ve ayri basliklar altinda sorularinizi sormayin lutfen,

radyo kurucusu sizsiniz ve kurmus oldugunuz radyoda djler sid ile yayin alir, ve sizin kurmus oldugunuz radyo nicki yayinda olur, her dj kendi nickiyle yayinda olamaz, en azindan girmis oldugunuz radyolardan bunun boyle oldugunu gormus olmalisiniz....

ikinci sorunuza gelince, yayini devretmak icin Allow Take Ower yapilmasi gerekiyor, bunun en kolay yolu dj yayindayken radyoda chat alanina sag tiklarsa Allow Take Ower yazisini gorecek ve ona tiklamasi gerek, o zaman yayin devri icin kapi acilmis olacak..

ve lutfen forumda arama yapin eger sonuc bulamazsaniz yardim isteyin....

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 16.07.2008, 15:12

Tesekkür ediyorum ve yarattığım sorun yüzünden üzgünüm evet biraz acemiyim.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 16.07.2008, 15:18

critical, sorun yaratmis degilsin sadece aradigin kelimeleri arama buttonuna yazarsan istedigin sonuclara kendinde ulasabilirsin, bizde ayni seyi yapiyoruz sizin yerinize arama yapiyoruz, forumu biraz inceleyin zamanla daha fazla bilgi alacaksiniz..

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 18.07.2008, 21:25

Radyoyu devretmeyi malesef bahsettiğiniz şekilde yapamadım.Bunu yaparken müzik kapalı mı olucak ne durumda olucak lütfen yardımcı olun.Radyoyu her seferinde kapatmak zorunda kalıyorum

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 18.07.2008, 21:35

critical,

her iki djinde udp 40123 portlarinin acik olmasi yeterli, muzigi kapatmaniza gerek yok.

bu linki bir incele http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297