Giriş yapmadınız.

DAMRAM

Profesyonel

• Konuyu başlatan "DAMRAM"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 20.07.2008, 10:14

dj mixerde demo sorunu

merhaba

radyodaa yayin aldiktan sonra müzik acmak icin add butonuna tikliyorum ve bir müzik acacagim örnegin gökhan özenden bir parca gökhan özen dosyasina girdigim zaman bu dosyanin icinde müzikler yerine demo diye bir klasör cikiyor ve acilmiyor ve bu diger klasörlerin icindede cikiyor.......
ama belki müzigi sürüklersem mixerin icine olur diye düsündüm ama magalesef olmadi yardımlarınız bekliyorm lütfen :flex:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 20.07.2008, 10:21

Activexi tekrar kaldırın ve yeniden yükleyin ilk aklıma gelen bu oldu

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 20.07.2008, 10:26

DAMRAM,

bu linktenki --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5005

1. ve 2. öneriyi uygulamani tavsiye ederim.

1. internet aracini degisdir
2. flatcast produceryi tamamiyle silip tekrar yüklemek.

eger faydali olmazsa mixer yerine baska bir player kullana bilirsin.
anlatim --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5190
buda bir alternativ --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=11831

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 20.07.2008, 10:32

DAMRAM, diger arkadaslarin onerisine ek olarak birde sarkilarin isimlerini yeniden yaz, ve muzik dosyasina direk gir Mixerden ADD yapmana gerek yok, muzik dosyandan istedigin sarkiyi surukleyerek mixere at, boyle yaptiginda eger sarkida turkce harf varsa ve mixerde calmayacaksa zaten surukleme ile bile mixere atamazsin, bu sekilde alabildigin sarkilar mutlaka calar ve sende hangi sarkida sorun var anlamis olursun..

DAMRAM

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 21.07.2008, 08:38

evet arkadsalar o sorunu hallettik sagolasiniz
ama baska bir sorun daha cikti benim mixere attigim müzik caliyor ama dinleyicilere ses gitmiyor sebebi nedir kusura bakmayın yardım eederseniz cok sevinirim :(

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 21.07.2008, 09:16

DAMRAM ses gitmiyo derken sende ses varmı varsa ekrandakı ekolayzer ısıgı hareket edıyormu bırde mıxerın yan tarafında bır ok var asagı yukarı hareket eder onu ortala ortada dursun kolay gelsın

7

Monday, 21.07.2008, 12:35

Alıntı sahibi ""DAMRAM""

evet arkadsalar o sorunu hallettik sagolasiniz
ama baska bir sorun daha cikti benim mixere attigim müzik caliyor ama dinleyicilere ses gitmiyor sebebi nedir kusura bakmayın yardım eederseniz cok sevinirim :(

Hatanın ne olduğunu anlamamız için bizlerin de görmesi çok iyi olur. Yayın aldığın ve sorunun olduğu bir anda buraya erişim adresini bırakırsan yetkili arkadaşlar sorunu yerinde görür ve daha net yanıtlar verir.

Şu aşamada ses kartından kaynaklanması muhtemel. Eğer sen duyuyorsan dinleyiciler duymuyorsa "mute" sesi kapamış da olabilirsin. Anlamamız için yukarda belirttiğim yöntemi uygulaman bizlere de kolaylık sağlayacaktır. ;)

DAMRAM

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 21.07.2008, 15:34

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR""

DAMRAM ses gitmiyo derken sende ses varmı varsa ekrandakı ekolayzer ısıgı hareket edıyormu bırde mıxerın yan tarafında bır ok var asagı yukarı hareket eder onu ortala ortada dursun kolay gelsın

yok kardesim öyle bir sorun değil bende ses var ve hareket ediyo ışık ama dinleyiciler de yok ısık hareket etmiyor ve bekledik baya programı yeniden yükledik ama olmadı :cry: :blink:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 21.07.2008, 15:36

kac kisi denedi peki bunu yani ses gelmiyo diyen kaçkisi birde su linkini bi bırak suraya yaw korkma bi bakarız bidaha gelmeyiz okonuda rahat ol yani...

DAMRAM

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 21.07.2008, 18:13

bu sroun tek bizde oluyo galiba :(

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 21.07.2008, 18:17

DAMRAM, radyo adresin nedir vede yayindaysan su anda gelip bakalim.