Giriş yapmadınız.

kaptan75

Stajyer

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 28.07.2008, 17:50

evet 2 gün önce aile güvenlik şifresi yükledim birde kasamdan ekran kartım yerinden çıkmıştı onu taktım ne girebiliyorum nede radyo kapalıyken yayını alabiliyorum radyo kapalı olduğu halde yayını alırken açık diyor

::)) arkadaşım radyo kapalı yani yayında degil...bana ait radyomu yayına almak istiyorum ama radyo bir başka dj tarafından yayındaymış gibi gözüküyor.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 28.07.2008, 18:07

Radyo kendine aitse, flatcast'ta radyo nickinle giris yapip sid no yazmadan yayin almayi denedinmi ?

Firefox ile yayin yapmayi denedinmi ?
Bütün sayfalari kapatip yeniden acmayi denedinmi ?

kaptan75

Stajyer

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 28.07.2008, 19:52

slm ya fırat sen bu işi bilirsin bana yardım et lütfen radyo kapalı yayına almak istiyorum ama radyo bir başka dj tarafından yayındaymış gibi gözüküyor ama iki gün önce aile koruma şifresi yükledim izinde verdim ama yinede olmuyor

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 28.07.2008, 19:55

kaptan75, kardes derdini karmakarisk bir cok konuya yazmissin once sakin bi sekilde anlat en bastan sorununu bizde yardimci olalim ama baska konulara yazma ikide bir takip edemiyoruz bu konuda kal yardim edeecez ama sende bize yardimci ol biraz

kaptan75

Stajyer

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 28.07.2008, 19:58

herşeyi denedim söylediklerinide ama yinede olmuyor

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 28.07.2008, 20:02

Alıntı sahibi ""kaptan75""

herşeyi denedim söylediklerinide ama yinede olmuyor

e ohalde sana verilen cevaplara, bir cevap ver.

ayrica tam olarak ne hatasi veriyor, resim ekle, yada cikan yaziyi kopyalayip buraya yapisdir.

ayrica forumun altini üstüne getirmene gerek yok, her gördügün basliga sorununu yazmanada gerek yok.

burasi hepimizin forumu, hepimiz faydalaniyoruz, bencil olmayalim lütfen! :book:

kaptan75

Stajyer

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 28.07.2008, 20:15

slm ya kusura bakma cevap alamıyınca benim sorunum radyo kapalı ben yayına almak istiyorum ama radyo bir başka dj tarafından yayındaymış gibi gözüküyor ama radyo kapalı mavi ekran içinde şöyle bir yazı çıkıyor.(error your firewall blocked access) diye

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 28.07.2008, 20:28

slm ya kusura bakma cevap alamıyınca benim sorunum radyo kapalı ben yayına almak istiyorum ama radyo bir başka dj tarafından yayındaymış gibi gözüküyor ama radyo kapalı mavi ekran içinde şöyle bir yazı çıkıyor.(error your firewall blocked access) diye

nebicim tesbit bu??

10 kere yanlis bilgi verecegine bir kere dogrusu yeterdi!

aile güvenligi flatcasti engelliyor, nasil kurduysan geri kaldir, yada ayarlamasini yap

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

29

Tuesday, 29.07.2008, 08:47

:lol:

FIRAT_97

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "FIRAT_97"

• Özel mesaj gönder

30

Tuesday, 29.07.2008, 09:05

slm ya fırat sen bu işi bilirsin bana yardım et lütfen radyo kapalı yayına almak istiyorum ama radyo bir başka dj tarafından yayındaymış gibi gözüküyor ama iki gün önce aile koruma şifresi yükledim izinde verdim ama yinede olmuyor
kaptan sen o guvenlık sıfresını sıl oyle olur belkı bıde bu soru ne zamandan var onuda bı soyle

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

31

Tuesday, 29.07.2008, 09:11

evet 2 gün önce aile güvenlik şifresi yükledim birde kasamdan ekran kartım yerinden çıkmıştı onu taktım ne girebiliyorum nede radyo kapalıyken yayını alabiliyorum radyo kapalı olduğu halde yayını alırken açık diyor::)) arkadaşım radyo kapalı yani yayında degil...bana ait radyomu yayına almak istiyorum ama radyo bir başka dj tarafından yayındaymış gibi gözüküyor.
kaptan75 radıo acarken oce bu yazımı degılıyor
EROR:YOUR FİREWALL BLOCKED ACCESS SONRADA BU YAZIMI GELIYOR Information

Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does'nt work with that protocol.
Typical reasons:

* You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP.

* You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40123.

* You are connected to the internet via router and there is no default gateway in IP-settings (usually default gateway = internal IP-adress from Router).
arkadaslar boyle bı tepkı gelıyor: Information Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does'nt work with that protocol. Typical reasons: * You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP. * You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40123. * You are connected to the internet via router and there is no default gateway in IP-settings (usually default gateway = internal IP-adress from Router).arkadaslar boyle bı tepkı gelıyor: Information Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does'nt work with that protocol. Typical reasons: * You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP. * You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40123. * You are connected to the internet via router and there is no default gateway in IP-settings (usually default gateway = internal IP-adress from Router).

BU YAZI DELIYORSA BIR BILGISAYARCIDAN UZAKTAN YARFDIM ALACAKSIN OK

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

32

Tuesday, 19.08.2008, 14:51

kaptan75, SEN BIDE BILGISAYARINA JAVA YUKLE

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

33

Tuesday, 19.08.2008, 15:12

FIRAT_97,
kaptan biraz egoist, sorunu cokdan cözüldü, bir haber bile vermiyor.

sende bosu bosuna burda cirpiniyorsun.