Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ykuzey

Acemi

• Konuyu başlatan "ykuzey"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 24.07.2008, 19:14

modem ayari

burdaki bilgiler degisik modemler le iligili oldugu icin bana uymuyor bu konuda yardim istiyorum lütfen benim kullandigim vodafon Easybox A 600 W-LAN
bu konuda acilen yardima ihtiyacim var arkadaslar yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden cok tesekkürler yilmaz

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 24.07.2008, 20:16

ykuzey, modeminle ilgili resimli anlatim bulamadim ama bulabildigim bilgileri veriyorum,
oncelikle IP adresini sabitlemelisin, daha sonra internet adres bolumune 192.168.2.1 yazip ENTERE bas, senden sifre ister asagidaki bilgileri yazacaksin

Nick: root
Sifre: 123456

acilan sayfada ERWEITER >>> NAT >>>PORT MAPPING seceneklerini sec, boyle olmasi lazim bulabildigim bilgiler bunlar,

flatcast icin port numarasi 40123 ve UDP ayarlarini yapmalisin, insallah yapabilirsin bulabildigim bilgiler bunlar,

ayrica su verdigim pdf dosyasinda modemle ilgili tum bilgiler var, almancan varsa bakabilirsin..

http://www.arcor.de/pdf/arcor/privat/produkte/arcor_dsl/600_anleitung.pdf