Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "Tatli_Bela"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 27.07.2008, 13:24

BeNiMdE YaRdImA IhTiYaCiM vAr

OnceLikLe seLam.Hemen Uye oLur oLmaz yardim icin yazdim ama gunlerdir cozemedigim bir sorunum var beLki sizLer yardimci oLabiLirsiniz diye dusundum. SoRuNuM Su; Ben flatcast radyosunda ayni zamanda dj im.Radyomuz var.Yeni bir pc aldim daha dogrusu laptop ilk girdigimde radyoya active x ide yukledim.Ama buna ragmen radyoya girdigimde sayida yukselme oluyor ama gast olarak bile gorunmuyorum.Ayrica ben sadece kuru tema yi gorebiliyorum.yani ne misafirleri ne chati nede butonlari goremiyor kullanamiyorum.Bu arada pc de ses yok bununla bir alakasi olabilirmi . pc nin normalinde vista olmasi gerekliydi ama ben xp yuklettim.Ama yuklerken sanirim uyumlu audio driver yuklenmemis bende cok ugrastim ama indirdigim programlar da ses problemini halletmedi.Yardiminiz icin simdiden tesekkurler.Cevabinizi BekLiyoRum.....

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 27.07.2008, 18:52

TATLI BELA SORUNUN SES KARTI ..ses kartını yukletirsen yada tekrar kaldırıp kurarsan sorunun düzelecektir

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 28.07.2008, 02:27

Tesekkurler Dj_Rüzgar ahh neler yaptim ben o ses karti icin bir bilsen.Sorunu yine de cozemedim iste. :cry: :cry:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 28.07.2008, 06:38

dogrudur tatlı bela bende ılk zamanlar ekran kartından cekmiştim : )) bi yolunu bulup ses kartı problemini çözersin insallah..kolay gelsin ...

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 28.07.2008, 15:07

Insallah bir anlayani ariyorum.Ama bulamadim maalesef.Yardimci olacak biri varsa burdanda beklerim.....

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 28.07.2008, 15:09

BAŞKA YOLU YOKKİ MUTLAKA UYUMLU SES KARTI ALIP YUKLEMEN GEREKİYOR

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 29.07.2008, 23:50

Neler yaptim sana anlatayim ben Dj_Rüzgar; vistanin driver cd si zaten ben pc yi xp ye cevirdigim icin uyum saglamiyo.Pc nin modeline gore prog indirdim kurulamiyor.Butun prog denedim olmadi.Hatta bugun Bios ayarlarindan bile bakmaya calistim ama orayida fazla kurcalamak istemedim ingilizce oldugu icin yanlis bisey yapmamak icin.Ama ses ile alakali hic bir yer bulamadim ordada ne yazikki.Ne yapacagimi sasirdim ya.Isin kotusu ses olmadan radyonunda anlami yok.Benim icin sessiz pc nin anlami yok. :cry: :cry: :cry:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 29.07.2008, 23:52

TATLI BELA BIOSLA OYNAMANA GEREK YOK BEN SENIN ICIN YARIN RESIMLI ANLATIM BULUP BURAYA KOYACAM INSALLAH MERAK ETMEBU GECEDE SESSIZ SESSIZ OTUR : ))