Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

42

Wednesday, 21.09.2011, 16:49

bunu aldım...imzama ekliim olursa...çok seferim uğur böceklerini..çokta güzelmiş...teşekkürler paylaşım için....

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

56

Thursday, 20.10.2011, 09:27

Ay bu aynı benim bonbonum ama bizimki kız bir ara resmini çekip ekleyeyim ^^

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

57

Thursday, 20.10.2011, 09:46

bende istiyorum ablam o resmi...anlattığına bakılırsa çok tatlı bişedir de...zaten çok seferim köpekleri :hayret:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

58

Thursday, 20.10.2011, 09:52

Ablam anormal bir şey insan ruhlu bir köpek.Şöyle izah edeyim bebek gibi konuşamayıp herşeyi hareketleriyle anlatabilen,ancak çok söz dinleyen müthiş zeki havlamayı sadece kapıda tıkırtı falan olduğunda biz uyuyorsak yada yolda bir köpek bize doğru geliyorsa o amaçla kullanan sessiz sakin bir yumoş.Tuvaleti geldiğinde sokak kapısına gidip iki ayağının üstüne kalkıp kapıyı tırmalıyor o zaman bile havlamıyor ve orda bekliyor asla evde herhangi bir kirletmesi yok.Dışardan geldimi kapıda bekliyor ayakları silinsin diye ve çok sevgi dolu tam bir sevgi yumağı ^^ Yeğenimin dört senelik köpeğiydi artık bizim oldu en kısa zamanda yeni haliyle resmini çekip ekleyeceğim söz ;)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

59

Friday, 21.10.2011, 20:40

Bizim Bonbon sultan ^^ Bugün çekildi resimleri 20 pozdan sağlıklı çıkanlar hepsinde hareketli :D şimdi çocuklar yıkadı onu uyuyor hanfendi :ek:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

60

Thursday, 27.10.2011, 10:26