Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "motokolik"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 9.08.2008, 14:36

RADYO KURULUMU

Arkadaşlar şimdi www.flatcast.com üzerinde kaydım var. radyoyuda kurdum ancak ben admini olmadigim bir siteye radyoyu aciyorum. bütün işlemleri gerçekleştirince sitenin kayıtlı oldugu mail adresinemi bilgi maili gelecek onay icin yoksa flatcastte kullanici kaydı yaparken kayıt yaptıgım mail adresinemi.

birde link ne verecek. www.siteadersi.com yoksa www.radyo.siteadresi.com olarak mı belirtecegim. cevabınızı bekliyorum saygılarımla

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 9.08.2008, 14:42

mail üyelik yaparken verdigin e-postaya gelecek, (junk mailler arasinada girmis olabilir)

site adresi olarakda radyonun bulundugu domaini vermen yeterli

radyo.adres.com veya aders.com veya adres.com/radyo fark etmez.

ilerde 3 adres verme imkaniniz olacakmis, bu 3 adresden farkli biryerdeki radyonuz acilmiyacakmis, fakat simdilik ne verirsen ver, her siteden radyo acilir.

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 9.08.2008, 14:45

ya benim kafam karisti simdi bena rkadaslarimi davet etmek icin radyo.olmasiniistedigimadres.com verecegim ama verecegim domain adresi öbürü.com olacak nasıl olacak off off kafam allak bullak oldu ne güzel dün yayın yaptıydım bügün kimse giremedi

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 9.08.2008, 14:59

hangi adres olursa olsun yeterki almis oldugun adres icin bir siten olsun ve radyon icinde olsun, blogcudan bile adres alabilirsin, illa .com olmasi sart degil...

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 11.08.2008, 15:55

anlatmak istedigim ben radyo.motokolik.com üzerinden yayın yapacagim ama motokolik.cm adresi sitesi bana ait degil olurmu olmaz mı onu soruyom arkadaslar pufff

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 11.08.2008, 16:17

Yayın yapabilmeniz için homepagenizin olması gerekiyor sadece hangi adreste radyo sayfanız olucaksa o adresi yazıcaksınız sizin veya değil onun ne önemi varki önemli olan verdiğiniz adreste radyonun kodlarının olması.

fenerize

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 3.10.2008, 12:15

YA BNDE RADYO ACTIM AMA ONAY ICIN E POSTA GELMEDİİİİ :s

8

Friday, 3.10.2008, 15:27

Junk maillere bak. Önemsiz e-postalara yani.

Hala gelmemişse Flatcastin mail server in de bir sorun vardır.

fenerize

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 3.10.2008, 18:13

yo 3 gün oldu gelmemişti bnde aynı mailden yenı bır nick aldm ısım degsıtım oldu yada yazarken maili yanlıs yazmısım dır : :S herkese basarıalr dılerım

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 3.10.2008, 18:21

fenerize, hotmail hesaplarinda sorun olabilir, istersen birde @googlemail.com kullan belki daha cabuk gelir, olmazsa googlemail uzeri yeni bir radyo acmayi dene..