Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Dj_RoMeooO

Stajyer

• Konuyu başlatan "Dj_RoMeooO"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 28.11.2006, 21:34

yardım istiyoum siteme kendi radyomu koymak istiyorum

ya lütfen yardım kendi siteme nasıl radyomu koyabilirim onun için bi html kodu gerekiyomu yani radyomun sitemdende dinlenilmesini istiyoum bunun için lütfen yardım edin [stream]

)))Sibelimben(((

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 28.11.2006, 21:36

Hosgeldin ;)
ama istersen sorunu sormadan önce birinci Forumu gezseydin
hemmen bulurdun sorunun cevabini.
Tikla---------> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686

Asi_OnLiNe

Stajyer

• "Asi_OnLiNe" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 28.11.2006, 21:59

Alıntı sahibi "")))Sibelimben(((""

Hosgeldin ;)
ama istersen sorunu sormadan önce birinci Forumu gezseydin
hemmen bulurdun sorunun cevabini.
Tikla---------> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686

:lol:
Kısa bi özet Geçeyim Ben yine ;)

Radyoyu sen kendin açtıysan Ayarları yaptıktan sonra Radyoyu siteye koymak İçin Mail adresine IFRAME şeklinde bir kod verilecekttir :)) Onu koymak istediğin sayfanın HTML kodları arasında BODY kısmına yerleştirirsen Sorunun çözülür ;)

Koaly gelsin.

Saygılar...

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 6.12.2006, 14:36

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< kardessss forumda hersey detaylari ile var ama sen gercekten önce bi söleeeee forumu dolan sonrada diceksinki benim derdimin ilaci varmis dicen birde emege saygi gösterdinmi senden iyisi yok
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< bak yapamassaniz yazin kolay gelsin kardesim

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 7.12.2006, 17:22

Dj_romeoooO
öncelikle hos geldin kardesim
sen bunlara bakma iyi ki sormusun ilk sorun galiba
buna söyle bir cevap verelim yazilanlari yazilmis say forumda biraz daha cok zaman gecirirsen sorunun deyil istemediyin daha bir cok yardim bulacaksin saygilarimla bulamadigin bir sey olursa kardesim sor tabiki BILMEK DEYIL ÖYRENMEMEK AYIP dermisimm hehehe

Dj_RoMeooO

Stajyer

• Konuyu başlatan "Dj_RoMeooO"

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 9.12.2006, 13:04

teşekür ederim hepinize emeğe saygı her zaman bende var aslında kendi sitene radyo ekle yazısını gördüm ama uygulayamadım
benim sorunum bu

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 9.12.2006, 22:47

Alıntı sahibi ""Dj_RoMeooO""

teşekür ederim hepinize emeğe saygı her zaman bende var aslında kendi sitene radyo ekle yazısını gördüm ama uygulayamadım benim sorunum bu

neresini anlamadim, yada hangi bölüme kadar uyguladin?
bize verdigin bilgilerle ne gibi yardim bekliyorsun?!

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 10.12.2006, 00:36

slm cok guzel olmus ya tasarimlar harika

kaon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 14.12.2006, 13:23

Alıntı sahibi ""Dj_RoMeooO""

teşekür ederim hepinize emeğe saygı her zaman bende var aslında kendi sitene radyo ekle yazısını gördüm ama uygulayamadım
benim sorunum bu

selam arkadasim sen forumuna flatcast radyo yu sanirim forum icine almak istiyorsun forum sistemin nedir vbulletin mi WoltLab mi veya baskasimi bunu yazarsan sana daha kolay sekilde yardimci olmaya calisiriz cevap yazdiginda pm ile uyarirsan daha cabuk cevap almis olursun....

10

Thursday, 8.02.2007, 13:48

YA BEN DE RADYOMU KURDUM AMA BANA DİYOR "SORRY BUT YOU CAN OPEN ONLY FLATCAST STREAM" BEN RADYOYU ACTIM HATTA MUZIK KOYDUM AMA HALA ACMADI.
BİDE SİZ BAKIN www.exstasy.tr.cx

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 8.02.2007, 14:22

Alıntı sahibi ""soldiers-make-waring""

YA BEN DE RADYOMU KURDUM AMA BANA DİYOR "SORRY BUT YOU CAN OPEN ONLY FLATCAST STREAM" BEN RADYOYU ACTIM HATTA MUZIK KOYDUM AMA HALA ACMADI.

Kisaca nedemek oldugunu anlatayim...
1 bilgisayarda 1 flatcast, hem dinleyici hem sunucu olamazsin... ;)

galerli

Acemi

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 5.10.2007, 16:16

Alıntı sahibi ""Al-Pi""

Alıntı sahibi ""soldiers-make-waring""

Kisaca nedemek oldugunu anlatayim...
1 bilgisayarda 1 flatcast, hem dinleyici hem sunucu olamazsin... ;)

Ya iftar vakti hiç güleceğim yoktu Allah razı olsun sayende güldük kendi kendine aynı pc üzerinden yayın vermenin mantığını çözdüğün an sen artık ultra süper bir dj sin kardeş sakın yazdıklarıma kırılma kardeş zamanla öğrenirsin