Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Atilla_Ky

Moderator

• »Atilla_Ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

141

Freitag, 30. Januar 2015, 19:25

Vuslat gülleri, ilan vermeden önce bu başlığı okuyunuz. Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !!

Ayrıca yeni ilan vermiyor ve ilan şartlarını biliyorsunuz. Sitenizde Allaturkaa banneri olmasa bile gözle görülür şekilde Allaturkaa butonu olması lazım.. Sizin istediğiniz gibi değil, Allaturkaa şartlarına uygun şekilde önceki ilanlarınız gibi olması gerekmektedir

uFuk_Ta

Anfänger

• »uFuk_Ta« ist männlich

Registrierungsdatum: 3. März 2010

• Nachricht senden

142

Dienstag, 26. Mai 2015, 10:54

Radyo İsmi

Merhabalar,
Siteye banner koyduk sid atarken isim çıkmıyor neden acaba ?

Atilla_Ky

Moderator

• Nachricht senden

143

Dienstag, 26. Mai 2015, 11:04

Merhabalar,
Siteye banner koyduk sid atarken isim çıkmıyor neden acaba ?

Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !! konusunu iyi okursanız banner sadece ilan verebilme şartları içindir....

Radyonuzun sid atınca isimi cıkmasını istiyorsanız : Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] konusunu inceleyiniz

ve krıterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız : http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=290 bölümünde yeni konu açarak müracaat ediniz

• »AGGRESSIVEE_« ist männlich

Registrierungsdatum: 28. Mai 2014

• Nachricht senden

144

Samstag, 8. August 2015, 12:12

dj ilani veriliyorum siliniyor

dediginiz banneri yükledim neden olmuyor bunuda anlamadım indexsime atilmayacak mı banner

Melye

Leitung

• »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

145

Samstag, 8. August 2015, 15:10

İndex içinde bannerimiz olmazsa ilanınız aktif edilmez, bannerimizi konu başlığında anlatıldığı şekilde sitenize ekleyip ondan sonra ilan verebilirsiniz.

• »gönülyarasi58« ist weiblich

Registrierungsdatum: 18. September 2015

• Nachricht senden

146

Dienstag, 6. Oktober 2015, 08:46

merhaba

merhaba admin arkdaslar önce hizmetinizden dolayi sizlere çok teskler emeklerinize saglik hepinizinde banneri sitemize koydum benim içinde dj alimi ilanini yayinlarsaniz sevinirim sevgi saygi hor görüsü çerçevesinde bizlerle yayin alip bu yoldagitmek isteyen bay bayan anons lu yayin yapacak arkdaslarimizai htiyaç vardir radyo sitemiz Edit... buyurun .. tskler

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Melye« (6. Oktober 2015, 09:39) aus folgendem Grund: adres kaldırıldı.

Melye

Leitung

• »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

147

Dienstag, 6. Oktober 2015, 09:41

gönülyarasi58,

Bannerimiz blogspot üst barının altında kalmış, tamamen görünmesi gerekiyor.
Bannerimizi tamamen görüneceği bir yere ekleyip ilan verebilirsiniz.
İlanınızı bu konu içine değil ilanlar konu başlığında konu açarak verebilirsiniz.

buse03

Anfänger

• »buse03« ist weiblich

Registrierungsdatum: 30. Oktober 2015

• Nachricht senden

148

Samstag, 31. Oktober 2015, 13:29

selamlar yeni üyeyim radyo ilani verdim yayina girer girmez hemen silindi konu tekrari sebebi ile anca ilk kez ilan verdim silinmenin sebebini ögrenmek istiyorum saygilar,

Atilla_Ky

Moderator

• Nachricht senden

149

Samstag, 31. Oktober 2015, 14:16

selamlar yeni üyeyim radyo ilani verdim yayina girer girmez hemen silindi konu tekrari sebebi ile anca ilk kez ilan verdim silinmenin sebebini ögrenmek istiyorum saygilar,

Silinme sebebine bakarsanız mesaj tekrarı olduğunu göreceksiniz. Ayrıca ilanınızın boş sadece adres olan içeriğini, yönetici arkadasımız içerik düzenlemiş ve yayınlamıştır

Radyo-otuken

Anfänger

• »Radyo-otuken« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. Dezember 2015

• Nachricht senden

150

Montag, 14. Dezember 2015, 11:04

tanitim

ben dun tanitim eklemistim onaylanmamis silinmis sebep banner gorulememis bu nasil oluyor .. herkes goruyor tek sizmi goremediniz sitenin en tepesinde ekli hemde en buyuk olani tiklayip allaturka.de foruma gelebiliyor ozellikle banneri ekledikten sonra tanitim ilzninin yazdim buyursun bakmak isteyen arkadaslarda denemek amacli varmi yokmu banner www.radyo-otuken.tr.gg

Atilla_Ky

Moderator

• Nachricht senden

151

Montag, 14. Dezember 2015, 19:27

ben dun tanitim eklemistim onaylanmamis silinmis sebep banner gorulememis bu nasil oluyor .. herkes goruyor tek sizmi goremediniz sitenin en tepesinde ekli hemde en buyuk olani tiklayip allaturka.de foruma gelebiliyor ozellikle banneri ekledikten sonra tanitim ilzninin yazdim buyursun bakmak isteyen arkadaslarda denemek amacli varmi yokmu banner www.radyo-otuken.tr.gg

Sitemizin şartlarına uyan her ilanı nasıl yayınlıyorsak sizin ilanınızı da yayınlarız. ALLATURKAA banneri yerine , tıkladıgınızda flatcast guide sayfası cıkan FLATCAST banneri olduğunuda görüyoruz. uyarıdan sonraki banner değişikliğini ile ilanınız yayınlanmıştır..

Radyo-otuken

Anfänger

• »Radyo-otuken« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. Dezember 2015

• Nachricht senden

152

Dienstag, 15. Dezember 2015, 18:24

Radyo tanitim

haklisiniz ozur ben yanlis eklemisim banner secerken index rengine uysun diye bakiyordum orayada nerden gittim bilmiyorum allaturka yerine flatcast banneri eklemisim yazmis oldugum mesajdan sonra farkettim ve degistirdim ilan da yayinlandi tesekkurler :)

Fenomen29

Anfänger

• »Fenomen29« ist männlich

Registrierungsdatum: 20. Mai 2016

• Nachricht senden

153

Montag, 9. März 2020, 19:51

Selam ben almanya´dan tamer hersey cok güzel ben baneri sayfama ekledim rekma olsun diye deyil amacimiz burda alarurka sitesine destek tesekürler
http://radio-slow-time.fm.tc/ allah cümlesine en iyisini versin kolay gelsin tesekürler.

Atilla_Ky

Moderator

• Nachricht senden

154

Mittwoch, 3. Juni 2020, 19:52

Selam ben almanya´dan tamer hersey cok güzel ben baneri sayfama ekledim rekma olsun diye deyil amacimiz burda alarurka sitesine destek tesekürler
http://radio-slow-time.fm.tc/ allah cümlesine en iyisini versin kolay gelsin tesekürler.

Teşekkür Ederiz Fenomen29 :gulver: