Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

141

Friday, 30.01.2015, 19:25

Vuslat gülleri, ilan vermeden önce bu başlığı okuyunuz. Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !!

Ayrıca yeni ilan vermiyor ve ilan şartlarını biliyorsunuz. Sitenizde Allaturkaa banneri olmasa bile gözle görülür şekilde Allaturkaa butonu olması lazım.. Sizin istediğiniz gibi değil, Allaturkaa şartlarına uygun şekilde önceki ilanlarınız gibi olması gerekmektedir

uFuk_Ta

Acemi

• "uFuk_Ta" bir erkek

• Özel mesaj gönder

142

Tuesday, 26.05.2015, 10:54

Radyo İsmi

Merhabalar,
Siteye banner koyduk sid atarken isim çıkmıyor neden acaba ?

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

143

Tuesday, 26.05.2015, 11:04

Merhabalar,
Siteye banner koyduk sid atarken isim çıkmıyor neden acaba ?

Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !! konusunu iyi okursanız banner sadece ilan verebilme şartları içindir....

Radyonuzun sid atınca isimi cıkmasını istiyorsanız : Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] konusunu inceleyiniz

ve krıterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız : http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=290 bölümünde yeni konu açarak müracaat ediniz

• "AGGRESSIVEE_" bir erkek

• Özel mesaj gönder

144

Saturday, 8.08.2015, 12:12

dj ilani veriliyorum siliniyor

dediginiz banneri yükledim neden olmuyor bunuda anlamadım indexsime atilmayacak mı banner

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

145

Saturday, 8.08.2015, 15:10

İndex içinde bannerimiz olmazsa ilanınız aktif edilmez, bannerimizi konu başlığında anlatıldığı şekilde sitenize ekleyip ondan sonra ilan verebilirsiniz.

• "gönülyarasi58" bir kadın

• Özel mesaj gönder

146

Tuesday, 6.10.2015, 08:46

merhaba

merhaba admin arkdaslar önce hizmetinizden dolayi sizlere çok teskler emeklerinize saglik hepinizinde banneri sitemize koydum benim içinde dj alimi ilanini yayinlarsaniz sevinirim sevgi saygi hor görüsü çerçevesinde bizlerle yayin alip bu yoldagitmek isteyen bay bayan anons lu yayin yapacak arkdaslarimizai htiyaç vardir radyo sitemiz Edit... buyurun .. tskler

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (6.10.2015, 09:39) düzenleme sebepleri: adres kaldırıldı.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

147

Tuesday, 6.10.2015, 09:41

gönülyarasi58,

Bannerimiz blogspot üst barının altında kalmış, tamamen görünmesi gerekiyor.
Bannerimizi tamamen görüneceği bir yere ekleyip ilan verebilirsiniz.
İlanınızı bu konu içine değil ilanlar konu başlığında konu açarak verebilirsiniz.

buse03

Acemi

• "buse03" bir kadın

• Özel mesaj gönder

148

Saturday, 31.10.2015, 13:29

selamlar yeni üyeyim radyo ilani verdim yayina girer girmez hemen silindi konu tekrari sebebi ile anca ilk kez ilan verdim silinmenin sebebini ögrenmek istiyorum saygilar,

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

149

Saturday, 31.10.2015, 14:16

selamlar yeni üyeyim radyo ilani verdim yayina girer girmez hemen silindi konu tekrari sebebi ile anca ilk kez ilan verdim silinmenin sebebini ögrenmek istiyorum saygilar,

Silinme sebebine bakarsanız mesaj tekrarı olduğunu göreceksiniz. Ayrıca ilanınızın boş sadece adres olan içeriğini, yönetici arkadasımız içerik düzenlemiş ve yayınlamıştır

• "Radyo-otuken" bir erkek

• Özel mesaj gönder

150

Monday, 14.12.2015, 11:04

tanitim

ben dun tanitim eklemistim onaylanmamis silinmis sebep banner gorulememis bu nasil oluyor .. herkes goruyor tek sizmi goremediniz sitenin en tepesinde ekli hemde en buyuk olani tiklayip allaturka.de foruma gelebiliyor ozellikle banneri ekledikten sonra tanitim ilzninin yazdim buyursun bakmak isteyen arkadaslarda denemek amacli varmi yokmu banner www.radyo-otuken.tr.gg

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

151

Monday, 14.12.2015, 19:27

ben dun tanitim eklemistim onaylanmamis silinmis sebep banner gorulememis bu nasil oluyor .. herkes goruyor tek sizmi goremediniz sitenin en tepesinde ekli hemde en buyuk olani tiklayip allaturka.de foruma gelebiliyor ozellikle banneri ekledikten sonra tanitim ilzninin yazdim buyursun bakmak isteyen arkadaslarda denemek amacli varmi yokmu banner www.radyo-otuken.tr.gg

Sitemizin şartlarına uyan her ilanı nasıl yayınlıyorsak sizin ilanınızı da yayınlarız. ALLATURKAA banneri yerine , tıkladıgınızda flatcast guide sayfası cıkan FLATCAST banneri olduğunuda görüyoruz. uyarıdan sonraki banner değişikliğini ile ilanınız yayınlanmıştır..

• "Radyo-otuken" bir erkek

• Özel mesaj gönder

152

Tuesday, 15.12.2015, 18:24

Radyo tanitim

haklisiniz ozur ben yanlis eklemisim banner secerken index rengine uysun diye bakiyordum orayada nerden gittim bilmiyorum allaturka yerine flatcast banneri eklemisim yazmis oldugum mesajdan sonra farkettim ve degistirdim ilan da yayinlandi tesekkurler :)

• "Fenomen29" bir erkek

• Özel mesaj gönder

153

Monday, 9.03.2020, 19:51

Selam ben almanya´dan tamer hersey cok güzel ben baneri sayfama ekledim rekma olsun diye deyil amacimiz burda alarurka sitesine destek tesekürler
http://radio-slow-time.fm.tc/ allah cümlesine en iyisini versin kolay gelsin tesekürler.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

154

Wednesday, 3.06.2020, 19:52

Selam ben almanya´dan tamer hersey cok güzel ben baneri sayfama ekledim rekma olsun diye deyil amacimiz burda alarurka sitesine destek tesekürler
http://radio-slow-time.fm.tc/ allah cümlesine en iyisini versin kolay gelsin tesekürler.

Teşekkür Ederiz Fenomen29 :gulver: