Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

xedaatt

Stajyer

• "xedaatt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

41

Sunday, 4.01.2009, 22:19

slm arkadaslar bu MaVii19 arkadasin yazdıgı dıkkatımı cektı sızın bılgılerınıze guvenıyorum onun ıcın sormak ıstıyorum acaba airties rt103 combo modem nasıl bır modemdır konuyla ılgılı engelleme sorunu acısından ve avast antıvırus kullanıyorum bende port ayarlarını tarıf ettıgınız sekılde yaptım bendede hala kırmızı ve eksı yardımlarınız ıcın tesekkurler ıyı calısmalar...

42

Sunday, 4.01.2009, 22:31

xedaatt,

burayı oku senin modeminin aynısından bu başlıkta sorun çözülmüş
:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=110081#110081

xedaatt

Stajyer

• "xedaatt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

43

Tuesday, 6.01.2009, 01:39

cok tesekkur ederim sanirim oldu kucuk bi ayrintiyi atlamisim heheheheheh
şimdi baska bir f5 radyosuna girdim aktim my pc artı ve yesil producer kırmızı ve eksi bu freval ı devre dısı bıraktım bı zararı olurmu ne ıse yarar bu tekrar acmalımıyım acaba tekrar tesekkurler calısmalarınızda basarılar dılerım....

44

Tuesday, 6.01.2009, 01:57

xedaatt,

zaten modemdeki frewall i flatcast için devre dışı bırakıyosun bütün portlara değilki

onun için bişey olmaz

eğer bilgisayarındaki frewall i (GÜVENLİK DUVARI)devre dışı bırakıyosan misafir perverliğin artar sadece okadar :D

xedaatt

Stajyer

• "xedaatt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

45

Wednesday, 7.01.2009, 19:14

heheh o önemli deyil ben gelenleri en iyi sekilde agırlarim zaten ama ben modeme gittigim yerden seceneklerin oldugu yerden nat freval ve diger secenekler var ordan freval ı devre dısı bıraktım umarım bı sorunla karsılasmam baska turlu nasıl yapmam gerekır paylastıgınız bılgıler ıcın tesekkurler calısmalarınızda basarılar dılerım...

okan175

Acemi

• Özel mesaj gönder

46

Tuesday, 3.02.2009, 00:07

tesekkür

tesekkürler emeginize saglik

lilikum53

Stajyer

• Özel mesaj gönder

47

Saturday, 28.02.2009, 12:32

ARKADAŞLAR BU İŞE KÖKLÜ Bİ ÇÖZÜM BULAMIYOMUSNZ ..BUKADAR İŞİN EHLISINZ .. YANI BI PRGRAM YAPILSIN HERKEZ YÜKLESIN AKDIVİTE DENETIMİ Gİ MESELA BUNCA MILLET BU SIKINTIDAN KURTULSUN ...SİZN BU ANLATIĞİNZ İŞLEMI NASIL YPABILSUN BU İNSANLAR ..ÇOK SİKINTLI VE UZMANLIK GERKDRYOR :(

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

48

Saturday, 28.02.2009, 14:13

Alıntı sahibi ""lilikum53""

ARKADAŞLAR BU İŞE KÖKLÜ Bİ ÇÖZÜM BULAMIYOMUSNZ ..BUKADAR İŞİN EHLISINZ .. YANI BI PRGRAM YAPILSIN HERKEZ YÜKLESIN AKDIVİTE DENETIMİ Gİ MESELA BUNCA MILLET BU SIKINTIDAN KURTULSUN ...SİZN BU ANLATIĞİNZ İŞLEMI NASIL YPABILSUN BU İNSANLAR ..ÇOK SİKINTLI VE UZMANLIK GERKDRYOR :(

bedava birsey istiyorsan p2p sistemi tek alternativ, yoksa yüksek trafige sahip ve hizli bir server gerekli. bunlarinda aylik ücretleri 150 dolardan basliyor.

p2p sisteminde ise gerekli portu acik olan her kullanici server olarak geciyor!

secim sana kalmis ;)

bodrum

Stajyer

• Özel mesaj gönder

49

Wednesday, 4.03.2009, 09:02

slm dediğiniz her şeyı yaptım ama bu seferde radyoyu acamıyorum hata veriyor ne yapmam lazım verdiği hata şöyle Initializing Producer V5.0.188 ...
09:56:47: There is another producer or viewer running - close all other browser windows first! ilginize şimdiden teşekkkürler

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

50

Wednesday, 4.03.2009, 09:08

Alıntı sahibi ""bodrum""

slm dediğiniz her şeyı yaptım ama bu seferde radyoyu acamıyorum hata veriyor ne yapmam lazım verdiği hata şöyle Initializing Producer V5.0.188 ...
09:56:47: There is another producer or viewer running - close all other browser windows first! ilginize şimdiden teşekkkürler

yayini almak istediginde, bir baska radyoda dinleyici olarak bulundugunu bildiriyor... ve önce diger flatcast programini kapatmani bekliyor.

eger baska bir radyo acik degilse, task maneger üzeri kontrol et, bazen takili kalmis oluyor, gerekirse bilgisayarini kapatip tekrar ac!

• Özel mesaj gönder

51

Thursday, 5.03.2009, 14:09

slm benim radyom kapali gözüküyomus dinleyicilere ama radyo acık girende giriyo cogu kisi giremiyomus neden acaba bi yardımcı olurmusunuz lütfen

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

52

Thursday, 5.03.2009, 14:18

Alıntı sahibi ""kayseripower""

slm benim radyom kapali gözüküyomus dinleyicilere ama radyo acık girende giriyo cogu kisi giremiyomus neden acaba bi yardımcı olurmusunuz lütfen

Sen yayını açsan ve yayındayım zannetsende Port'un kapalı olduğu için kimse giremez yayınına ve kapalı görünür Radyon.
Modeminin Flatcast için 40123 nolu portunu açman gerekiyor.
Bunu nasıl yapacağını aşağıdaki konuyu okuyarak ve forum içinde diğer konulara göz atarak bulabilirsin. Sorununun çözümü var.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=137367&highlight=#137367

ender

Stajyer

• Özel mesaj gönder

53

Saturday, 7.03.2009, 10:30

ya benim mapiing - - ya + olması gereken - nasıl olcak kimse giremiyor

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

54

Saturday, 7.03.2009, 11:16

ender,

Bu konuyu incelersen ve direktifleri uygularsan,
sanırım sorununa çözüm bulmuş olursun.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=59858#59858

• Özel mesaj gönder

55

Saturday, 7.03.2009, 20:23

yardım lutfen'!!!!!!!!!!!!!!

ya arkadaslarr bu siteyi uzun süredir takip ediomm port actim ıp sabıtledım hepsını yaptım ama bi su my pc yi yesil yapamadım mıllet gıremıo ne zman yesıl geldı o zaman 15 kısı faslan gırebılıyooo ama nasıl yapcam modemım zyxell yardımcı olurmusunuz gerekırse cepten arayabılırımm cozum ıcınn..........

• Özel mesaj gönder

56

Saturday, 11.04.2009, 14:37

pekı her ıkı tarafta eksıyı gosterıyosa yanı ıkı tane kırmızı eksı gosteryo hıcbısı anlamadım yuzdum yuzdum kuyruguna gldım bu kısmı yapamıyorum :((((((((

57

Saturday, 11.04.2009, 14:49

mr.cracked,

ozaman ip sabitleme ve port açma işleminde yanlışlık yapmış sın demektir

ayrıca mapping yazan yeriniz yeşil olcak
digeri dj girişini açtığınızda yeşil olur diger zamanda kırmızıda kalır

• Özel mesaj gönder

58

Saturday, 11.04.2009, 14:58

ben ip ide portu da actım hepsını aynı sekılde deıgınız gıbı yaptım ama olmuyo buda benım sansım demek ya

:((

59

Saturday, 11.04.2009, 15:01

mr.cracked,

modeminizin marka ve modelini bilmedğim için pek bişey diyemiycem ama sizin modeminizde frewall olabilir oda engelliyodur portlarınızı siz nekadar açtım desenizde frewall (ateş duvarı) izin vermez portlarınıza

• Özel mesaj gönder

60

Saturday, 11.04.2009, 15:14

ewt e-con mc8000 modemımde frewall var ordum pekı napmam lazım :(:(:(: