Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• »oguzhan01fm« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juli 2010

• Nachricht senden

101

Samstag, 12. Juli 2014, 09:04

Merhaba...
Müzikli tema derken FLAŞ tan mı bahsediyorsunuz ???
Şayet bahsettiğiniz flaş yüklemeyse öncelikle flaşı hazırlayacaksınız...
Sonrasında ona URL alacaksınız Tema eklediğiniz yerde üst sembollerde içerisinde F olan flaş ekle sembolünden ekleyebilirsiniz...
Şayet yanlış anladımsa yanlışım varsa tekrar yazarsınız arkadaşlar yardımcı olurlar...

Funda Gül

Anfänger

• »Funda Gül« ist weiblich

Registrierungsdatum: 7. September 2014

• Nachricht senden

102

Sonntag, 7. September 2014, 14:28

kendi radyomda yayına giremiyorum

selam, konuyu nereye açacağımı bilemedim en uygun burası geldi bana.

Yeni radyo kurdum herşey çok güzel yayın alabiliyorum misafir geliyor fakat başka bir dj yayındayken sadece ben radyoya giremiyorum.Ancak dj den ben yayını alıyorum tekrar yayını arkadaşıma verdiğimde dinleyici olarak radyoya girebiliyorum.Sorun nerde olabilir bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim saygılar...

• Nachricht senden

103

Sonntag, 7. September 2014, 17:55

Arkadaşım aklıma ilk gelen şey her ikinizinde modemden portlarının kapalı olması ...
Bazı durumlarda her iki port kapalı olunca bahsettiğiniz sorun çıkıyor...
Peki yayını siz alıp geri verdiğinizde nasıl giriyorsunuz bu aklınıza gelip takılacak onuda bildiğim kadarıyla acıklayayım yanlış biliyor olabilirim...
Siz yayını alıp verdiğinizde ve giriş yaptığınızda arkadaşınızın tarayıcısı yenilenmiş oluyor sanıyorum o anda portlar engel teşkil etmiyor...
En sağlıklısı en azından siz modem portunuzu açarsanız hem sizin için hende gelecek dinleyiciler için daha iyi olacaktır...
Kolay gelsin başarılar hayırlı dinleyiciler ...

Funda Gül

Anfänger

• »Funda Gül« ist weiblich

Registrierungsdatum: 7. September 2014

• Nachricht senden

104

Sonntag, 7. September 2014, 21:41

teşekkür ederim deneyeceğim de modemim portunu açamadım..

• Nachricht senden

105

Montag, 8. September 2014, 08:34

Şayet açamadıysanız şu konuyu inceleye bilirsiniz ..... >>>>> Modemlerde Port Açmak (Resimli)

Burada yaklaşık 50 sayfa var birinden biri uyum sağlar...
Yapamasanız modeminizin marka ve modelini buraya yazarsanız daha çok yardım eden arkadaş olur...

RadyoAdnan

Anfänger

• »RadyoAdnan« ist männlich

Registrierungsdatum: 27. Oktober 2008

• Nachricht senden

106

Sonntag, 3. Mai 2015, 12:57

Merhaba,

Gercekten cok guzel bir anlatim. denedim ve benim mapping gorundugu gibi yesil oldu. anlatiminiz ve sunumunuz icin cok tesekkur ederim...!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Sevince-FM

NEDRA

Schüler

• »NEDRA« ist weiblich

Registrierungsdatum: 11. Oktober 2015

• Nachricht senden

107

Dienstag, 10. November 2015, 22:14

SLM.İYİ AKŞAMLAR BEN YAYINI ARKADAŞA VERDIM.RADYODA BIR HIŞIRTI VAR.PORTUNU AÇTIM ÖNCE RADYOYA GİRİYORDUM ŞİMDİ O YAYINDA PORT HATASI VERIYOR YARDIMCI OLURSANIZ.MEMNUN OLUCAM O DA ŞUAN BENİ BEKLİYOR.

NEDRA

Schüler

• »NEDRA« ist weiblich

Registrierungsdatum: 11. Oktober 2015

• Nachricht senden

108

Dienstag, 10. November 2015, 23:35

MODEMIN MODELI HUAWEL.

Atilla_Ky

Moderator

• »Atilla_Ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

109

Donnerstag, 12. November 2015, 14:57

Hışırtı ve port hatası farklı şeyler. aldığınız hata bildirimi yazarsanız daha fazla yardımcı olabiliriz.

HUAWEL modem için port açma aşagıdakı videoda mevcuttur

video anlatımında protokol kısmı yazılan TCP yerine UDP secilecek ve dış baslangıc portu ve iç port olan kısma 40123 yazıyorsunuz.. diğer kısımlar videoda mevcuttur,

ayrıca Windows Güvenlik Duvarı (Firewall) Port Açmanın ve IP adresini sabitlenmenin faydası olacaktır bu işlemi yaparken anti virus programızını kısa sureli bekleme moduna almanız gerekebilir

Windows 7 Güvenlik Duvarı (Firewall) Port Açmak

IP Sabitleme

Duman-Fm

Anfänger

• »Duman-Fm« ist weiblich

Registrierungsdatum: 22. November 2015

• Nachricht senden

110

Sonntag, 22. November 2015, 18:59

radyo yayında ama kapalı mesajı

merhaba sayın yönetici;
şu an yayındayım ama rulete sid attığımızda... 1477946 sid numaralı radyo yayında değil mesajı alıyoruz..radyomuz flat aramaya kapalı..
port sorunu olduğunu sanmıyorum..başka radyoda yayın alındığında dinleyici girişi ve radyo kapalı mesajı alınmıyor..
tekrar ilginizi rica ediyoruz..
saygılarımızla

inci-tanem

Schüler

• »inci-tanem« ist weiblich

Registrierungsdatum: 10. August 2007

• Nachricht senden

111

Sonntag, 22. November 2015, 19:41

şu an yayındayım ama rulete sid attığımızda... 1477946 sid numaralı radyo yayında değil mesajı alıyoruz..radyomuz flat aramaya kapalı..

flatcasta kapali olan radyolar, ruleti kullanamaz.

kahvemolasifm

Anfänger

• »kahvemolasifm« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. Januar 2018

• Nachricht senden

112

Montag, 5. Februar 2018, 14:42

radyoyu acamıyoruz

merhaba kolay gelsin radyomuzu acamiyoruz acmay calisirken sanki kilit acik degilmis gibi bekliyor.. acilmiyor :((( yardımcı olurmusunuz

ZenNube

Fortgeschrittener

• »ZenNube« ist weiblich

Registrierungsdatum: 7. Mai 2007

• Nachricht senden

113

Montag, 5. Februar 2018, 20:36

merhaba kolay gelsin radyomuzu acamiyoruz acmay calisirken sanki kilit acik degilmis gibi bekliyor.. acilmiyor :((( yardımcı olurmusunuz

hangi hata mesajini aliyorsunu?
yaziyi kopyakayip buraya ekleyin

RnaAmd

Anfänger

• »RnaAmd« ist männlich

Registrierungsdatum: 27. Januar 2020

• Nachricht senden

114

Montag, 27. Januar 2020, 08:30

Telefon Internetinden Giremiyorummmmmmm

Merhaba arkdaşlar. Laptopum var ve evde modemle wifiden bağlanınca her hangi bir problem yok ama wifi ile telefonun internetine bağlanıyorum ve radyolara giremiyorum flatcast uses the protocol hatası veriyor girmiyor. bu sorunu nasıl çözerim forumda bazı başlıklar var denedm bu sefer tüm wifi ayarları bozuldu zar zor geri yaptım. nasıl radyoya girebilirim

onursats

Anfänger

• »onursats« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. Mai 2013

• Nachricht senden

115

Donnerstag, 5. November 2020, 17:04

slm arkadaşlar;benim sorunum radyoyu aciyorum ama dj mixere sarki yüklediğimde aninda yüklediğim bu şarkıların tümü mixerden düşüyor.Ne yapmam gerektiğine hızlı cevapla yanıt verirseniz çok memnun olurum.Şimdiden yardimlariniz için tşk ederim..