Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "sabah_günesi"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 2.09.2008, 13:08

yardım

blogcu.com sitemde ziyaretci sayfasi açmak istiyorum sablon yönetime eklemek için bana gerekli kodlari verirseniz çok sevinecem saygilarla

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 2.09.2008, 18:56

sabah_günesi,

[list]1. yanlis bölümde acmissin basligi, flatcast'la alakasi yok sorunun, burda olmasi gerekirdi:
Index Html Yardim

2. konu basligin kurallara uygun olmadigi icin kimse cevaplamaz
AllaTurkaa Genel Kurallar

3. iki defa'da ayni soruyu yanlis bölümlerde ve yanlis baslikla acmanin sana faydasi olmicaktir : Buda yanlis

4. Arama butonundan bu bilgileri temin edebilirdin: Ziyaretci defteri[/list]

ahhh saika olucakti ki :D

SyTaN

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 11.05.2009, 13:02

arkadaşlar cok acil bi indexe ihtiyacım var ama lınk olmıcak sadece kayan yazılar bol olucak kız arkadasıma dogum gunu hediyesı olarak sıte yapmayı dusunuyorum sadece tek sayfa oda ındex olucak 2 gunum kaldı cok acil yardım plsss

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 11.05.2009, 13:47

Alıntı sahibi ""SyTaN""

arkadaşlar cok acil bi indexe ihtiyacım var ama lınk olmıcak sadece kayan yazılar bol olucak kız arkadasıma dogum gunu hediyesı olarak sıte yapmayı dusunuyorum sadece tek sayfa oda ındex olucak 2 gunum kaldı cok acil yardım plsss

indexi pasta ile karistirdin sanirim :D

bir gül alsan daha cok sevindirirsin, hem senin emeginde icinde olmus olur

SyTaN

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 11.05.2009, 17:47

Alıntı sahibi ""Asena""

Alıntı sahibi ""SyTaN""

indexi pasta ile karistirdin sanirim :D

bir gül alsan daha cok sevindirirsin, hem senin emeginde icinde olmus olur

tam anlayamadın sanırım asena senin sevgilin sana pasta yada gul alsın o ayrı mesela ama ben farklı bısey olsun ıstıyorum yardımcı olmak yerıne yorum yapmıssın olsun yınede tesekkur ederım...

dagcikemal

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 11.02.2010, 14:58

arkadaşlar sitemde iki radyo cıkıyordu bu sorunumu giderdim ama şimdi sitemde saadece radyo cıkyor kabul ediyorum pc ve net konusunda acemiyim :( yardım edin lütfen siteme nasıl forum nik al veya böyle şıkları nasıl koyabilirim ayrıca görüntüsüde hoş bi görüntü olmamış nasıl ve nerden düzenliyebilirim bunlarıha şunuda belirtiyim url veya html nerelere ekleniyor bir bilgim yok lütfen yardım ederseniz sevinirim bu radyo sitemi bir düzenliye bilirsem dünyanın en mutlu insanı olacam cünkü çok hevesliyim bu radyo sitesini güzel görünüm lerle oluşturmaya.şimdiden teşekürler

7

Thursday, 11.02.2010, 15:06

dagcikemal, yeni bir indexe ihtiyacin var bu asagidaki linklere bak orda olmazsa forumda aramayi kullan

http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=129

http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=130

dagcikemal

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 11.02.2010, 15:11

teşekürler endam indexi nereye eklicem peki

9

Thursday, 11.02.2010, 15:19

dagcikemal, oncekini nerden sildiysen oraya bende cok anlamam ogrendiklerimide forumu inceleyerek ogreniyorum biraz konulara goz atarsan cok fadasini goreceksin

dagcikemal

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 11.02.2010, 15:23

anladım duyarlı lıgın için sana çok teşekür en azından indexi ögrendim senin sayende allah razı olsun senden

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 11.02.2010, 15:41

dagcikemal, kullandıgınız sıte nedır ?
blogcu?
tr.gg?
com?
ınfo?
.....

bunu yazarsanız yardımcı oluruz.

dagcikemal

Stajyer

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 11.02.2010, 15:42

mynet site

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 11.02.2010, 16:13

dagcikemal,
ılk once burdan bı sıte secın ıcındekı kodu kendınıze gore duzenleyın(site ismi dj isimleri. sid numarasi) ===> http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=129

saha sonra resımlerı takıp ederek kodu buraya yapıstır

bu kısımda yenı olusturdugunuz klasoru yayınlayacaksınız resımde oldugu gıbı yapın

dagcikemal

Stajyer

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 11.02.2010, 16:54

bitane index indirdim ama internet kısa yolu oluyor rar dan cıkarınca bunu nasıl html ye cevirecem :( bu şekilde kopyala yapıştır yapamıyorum

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 11.02.2010, 17:09

rar dosyasini winrar veya benzeri bir brogramla acacan, icinde bulunan html belgesini bir editör ile acip kodlari sitenin html bölümüne yapistiracan, resimleri ise ayni sekilde (klasörlere göre) web sitene yükliyecen...

yada bölümden hazir idexleri kullanacan

dagcikemal

Stajyer

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 11.02.2010, 17:17

özür dilerim yankılş bişey yapmak istemiyorum dosya ismini seçtigim yere indirdigim index sin ismi diye anladım dogrumu acaba ***ayrıca duyarlılıgınız içinde teşekür ederim

17

Thursday, 11.02.2010, 18:24

dagcikemal, indexin kodlarini duzenledim yolladim ozel mesaj ile umarim olmustur cevap yazarsan sevinirim

dagcikemal

Stajyer

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 11.02.2010, 18:33

evet aldım html yi ama burda yeni dosya ismini giriniz diyor orasını tam anlamadım index.html yazıyorum sayfa bir geri gidiyor ve türkçe karekterden bahsediyor burda ne yapmam gerekiyor

19

Thursday, 11.02.2010, 18:56

dagcikemal, duzenle yapman gerek kodlari ekle ve kayit etmeden once onizleme yap

dagcikemal

Stajyer

• Özel mesaj gönder

20

Thursday, 11.02.2010, 19:05

tamam ama bi türlü yeni index i radyoyu içine koyup acamıyorum her türlü denedim ana sayfamı degişemiyorum mynette degişikligi yapıyorum ana sayfada yapıyorum ama bir türlü ana saffam degişmiyor ya