Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "efendy171"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 4.09.2008, 13:11

flatcast radyo

Radyomu aciyorum her hangi bir mp3 attigim zaman internet exporer hata veriyor ve bütün sayfalari kapatiyor

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 4.09.2008, 13:26

efendy171, forumda aramayi kullanin, ve yayini firefox ile almayi deneyin ayni sorun devam ederse yazin lutfen...

• Konuyu başlatan "efendy171"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 5.09.2008, 00:20

FİREFOX yükledim aynı hatayı verdi.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 5.09.2008, 05:09

efendy171, cok fazla bilgi vermedigin icin (sistemin, flatcast sürümü) yardim edebilecegimiz alan dar.

[list]Lütfen önce bir Tamirhane'ye ugra ve 2. cözüm imkanindan faydalan: Flatcast Tamirhane

Burada ayni sorunu yasayan bir üyeye sunulan cözüm imkanlarindan faydalanabilirsin: Dj mixer sarki listesi sorunu

Eger sonuc elde edemezsen en basit cözüm olarak winamp veya media player'den yayin yapmayi dene...[/list]

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 5.09.2008, 16:40

1- sarkı virüslü olabilir
2- şarkıda turkçe karakter olabilir
3-activex hatalı olabilir eger explorer 7 kullanıyosan bazen ectıvex i eksik yada bozuk yukleyebiliyor...
.. aklıma gelener...

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 7.09.2008, 02:47

flatcastdan radyo nasil yapilir

arkadaslar ben flatcastdan radyo yapacam homepage nasil oluyor bilen varsa cvp yaza bilirmi acaba

7

Sunday, 7.09.2008, 10:35

En basiti blogcu dan bir hesap açıp o hesaba radyonuzu yerleştirmek...

nasıl yapılır buraya bakınız >>> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3429

sonuç olarak senin homepage'in http://radyoadresin.blogcu.com/ şeklinde olacak