Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ALYEL

Stajyer

• "ALYEL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ALYEL"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 4.09.2008, 21:19

toolsa fcp yukleyemiyorum

SAYFA KABUL ETMIYOR TOOLS NE YAPTIKSA OLMUYO ACIL YARDIM ADMIN SIMDIDEN TSKLER

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 4.09.2008, 21:29

ALYEL, oncelikle forumda aramayi kullanin lutfen, ustelik yeterli bilgide vermemissiniz,
ama tahmince vista kullaniyorsunuz, vista fcp yazip arama yaparsaniz istediginiz cevaplar cikar, buyrun birisi, bu konuda ki linkler isinize yarayabilir..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=85284#85284

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 4.09.2008, 21:29

güncel sürümleri kullan.

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 4.09.2008, 21:35

ALYEL,
Büyük ihtimalle vista kullanicisiniz...
Aylion, arkadasimizin dedigi gibi Güncel sürümleri kullanmalisin
güncel sürümleri verecegim adresten indirebilirsin
:burda:
http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=2

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 4.09.2008, 21:56

ALYEL, lutfen bu konu icinde sorularinizi sormaya devam edin, yeni baslik degil cevap yaz secenegine tiklayin...

Alıntı sahibi ""ALYEL""

HAYIR VISTA DEGIL AMA HER NEDENSE FORMATTAN SONRA TOOLS SAYFA KABUL ETMIYO ILK FORMATTA BILE BASKASINDAN ALDIGIM SARKILARIDA ÇALMIYORDU TEEKRAR FORMAT ATTIRDIM SARKILARI CALIYO SIMDI AMA YINE SAYFA KABUL ETMIYOR TOOL HATTA VISTA GIBI INTERNET EXPLORER DEN ÖZELLIKLERE GIRIP ENGELI ACTIM YINE TOOLSA GIRMIYO NE YAPCAGIMI SASIRDIM:((

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 5.09.2008, 16:44

tema isminde türkçe karaktermi var ? xp si almanca olanların toolsu türkçe karakterli olan fcp leri kabul etmiyor ben bizzat sahit oldum buna tema ismini degiserek denemeni tavsiye ederim

ALYEL

Stajyer

• "ALYEL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 5.09.2008, 21:42

TSKLER RÜZGAR DENETTIRIYORUM ARKADASA:))

ALYEL

Stajyer

• "ALYEL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 5.09.2008, 21:50

YINE OLMADI YA ARKADASLAR TURKÇE KARAKTER KULLANMA DEMISSIN RUZGAR ÖRNEK VERIRSENIZ SEVINIRIM :(((((

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 5.09.2008, 21:54

ALYEL,
burda yazani aynen uygula _>> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=74502#74502

ALYEL

Stajyer

• "ALYEL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 6.09.2008, 01:28

YARDIM

SLM DJLERIMIN BIRI VISTA KULLANIYO MIKSERINDE SARKILARIN HEPSI ATLIYO ISIM DEGISSEDE EN SON YAYIN ALDIGINDA YOKTU BÖYLE SORUN BI ZAHMET YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SIMDIDEN TSK:((

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 6.09.2008, 05:13

ALYEL, en son yayin aldiginda böyle bir sorun yoktu diyorsan herkesin pc'sinde aniden olusan bir hatada yapmasi gereken ilk sey sistemi geri almaktir.

Belki birsey yükledi bilgisayarina veya virüs bulasti. Sistemi geri almakla belki sorun ortadan kalkacak, bunu her bilgisayar kullanicisin bilmesi gerekir! Tipik bir ses karti sorunu olabilir o yüzden sorunu flatcast destegi veren bu sitede kac kisi cevaplayabilir? Üstelik burdaki yetkililerin cogu windows xp kullaniyor...

Kaldi ki daha dün ve sürekli ayni sorulara ayni cevaplar veriyoruz, verdigimiz önerilerin kacini uyguladiniz?

burda daha 24 saat önce ayni soruna baska bir üyeye cevap verdim:

Alıntı sahibi ""i-rem""

efendy171, cok fazla bilgi vermedigin icin (sistemin, flatcast sürümü) yardim edebilecegimiz alan dar.

[list]Lütfen önce bir Tamirhane'ye ugra ve 2. cözüm imkanindan faydalan: Flatcast Tamirhane

Burada ayni sorunu yasayan bir üyeye sunulan cözüm imkanlarindan faydalanabilirsin: Dj mixer sarki listesi sorunu

Eger sonuc elde edemezsen en basit cözüm olarak winamp veya media player'den yayin yapmayi dene...[/list]

Alıntı sahibi ""ALYEL""

KAÇINCI YAZISIM AKSAMDAN BERI CEVAP BEKLIYORUM YARDIM EDEN YOKMU DJIMIN PCSI VISTA NE YAPTIKSA SARKI KABUL ETMIYOR EN SON YAYIN ALDIGINDA NORMALDI SIMDI DURUP DURKRN BUTUN SARKILAR ATLIYO LUTFEN YARDIM BILGISI OLAN :(((((

Tekrar tekrar yeni basliklar acarak nereye varmak istiyorsun? Üstelik Forum Kurallarinda, ki yeterince az ve öz tutulmus, bu tür basliklara yetkililerin cevap vermeyecegi ve bu tür basliklarin silinecegi yaziyor.

Alıntı sahibi ""ALYEL""

YA KIMSE BILEMEDI SORUMA CEVAP BU KADAR ZORMU SORU SORDUM BRAVO BANA KIMSE SORUMA CEVAP VEREMEDI ÖZELLIKLE ADMINLER KAÇ KERE YAZDIM TEK KELIME CEVAP YOK PES DOGRUSU ÜZÜLDÜM

Senin soruna yukarda yeterli bilgi verilmis, admin siteye ARAMA imkani yerlestirilmis, uyguladinmi ? Daha senden bir önceki konu bununla alakali, zaten cevabi olan soruya ve üstelik fcp ile alakali baslik altinda soruyorsun. 24 saat icerisinde hemen hemen her soruya cevap veriliyor.
Ramazan ayindayiz, ya sabir ;)

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 6.09.2008, 09:41

Re: YARDIM

Alıntı sahibi ""ALYEL""

SLM DJLERIMIN BIRI VISTA KULLANIYO MIKSERINDE SARKILARIN HEPSI ATLIYO ISIM DEGISSEDE EN SON YAYIN ALDIGINDA YOKTU BÖYLE SORUN BI ZAHMET YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SIMDIDEN TSK:((

bu sorunun bu baslikla ilgisi ne?
daha evelki sorunun cözüldümü?
Aramayi kullandinmi?
AGK okudunmu?

basligi (gereksiz olsada) sen acdin diye tüm sorunlarini bu baslik altinda devam ettiremezsin, sonra kimseye bir faydasi olmaz!

bencil olmuyalim lütfen! :ban:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

13

Saturday, 6.09.2008, 13:27

Alıntı sahibi ""ALYEL""

YINE OLMADI YA ARKADASLAR TURKÇE KARAKTER KULLANMA DEMISSIN RUZGAR ÖRNEK VERIRSENIZ SEVINIRIM :(((((

mesela tema ismini degistir ismi " tema " olsun bide öle deneyin demek istemistim yani ı ü ö ş ğ gibi harfler olmasın demek istemiştim kolay gelsin yinede ama senin sorunun galiba baska bişey :S yinede denemende fayda var