Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

jetaimeee

Stajyer

• Özel mesaj gönder

41

Sunday, 4.10.2009, 13:54

SLM MHB ONCELİKLE BENİMDE Bİ SORUNUM VAR YARDİMLARİNİZİ BEKLİYORUM DİNLEYİCİLERİM GELİYOR GİRİYOLAR SORUN YOK AMA LİSTEDE 5 YAZİYO MESELA AMA GORUNMUYOLAR YAZİ YAZİNCA GORUNUYO 2 DAKKA YAZMASİNLAR KAYBOLUYOLAR LÜTFEN YARDİM EDİN

jetaimeee

Stajyer

• Özel mesaj gönder

42

Sunday, 4.10.2009, 14:23

slm öncelikle benimde bir sorunum var yardimlarinizi bekliyorum listede 5 yaziyo mesela ama gorunmuyolar yazi yazinca gorunuyo 2 dakka yazmasalar kayboluyolar dusende giremiyo daha mavi ekran donup duruyor lütfen yardim edin :(( edit link beratcan

jetaimeee

Stajyer

• Özel mesaj gönder

43

Sunday, 4.10.2009, 14:25

slm öncelikle benimde bir sorunum var yardimlarinizi bekliyorum listede 5 yaziyo mesela ama gorunmuyolar yazi yazinca gorunuyo 2 dakka yazmasalar kayboluyolar dusende giremiyo daha mavi ekran donup duruyor lütfen yardim edin :(( edit link beratcan

abitoglu

Stajyer

• Özel mesaj gönder

44

Monday, 5.10.2009, 17:17

tskler beratcan

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

45

Monday, 5.10.2009, 19:01

tema ayarlarindan kaynaklanan bir sorun bu...

Flatcasttaki butonlarin acilimini da unuttum forum sitemizi gez bu sorunun cevabi var
jetaimeee,
Edit

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5693
Linke tıkla butonların acılımını oku

Auto Fill User Listbox: Otomatik Kullanici Listesi (secilmedigi zaman, chat'de pasif olanin nicki görünmez, yazanlarin nickleri görünür

Düsenler neden giremiyor ?
portlarınız kapalı olabilir

TUNA0605

Stajyer

• "TUNA0605" bir erkek

• Özel mesaj gönder

46

Monday, 15.02.2010, 15:23

slowcu, yaff okuyom okuyom anlamıyom sayfa aldım radyo kurdum ama gerisini yapamıyorum

Imkansiz

Stajyer

• "Imkansiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

47

Monday, 15.02.2010, 15:31

Alıntı sahibi ""TUNA0605""

slowcu, yaff okuyom okuyom anlamıyom sayfa aldım radyo kurdum ama gerisini yapamıyorum

okuyupta anlamiyorsan, slowcu ne yapabilir.
sonucta nette sadece yaziliyor, mecburende bu yazilanlar okunmalim ;)

ilk okuldan tekrar basliyalim :D

• "Śα&" bir erkek

• Özel mesaj gönder

48

Wednesday, 3.03.2010, 22:08

SLm..
Bende Radyo kurdum bi siteye ekLedm fakat bi ben Girebiliyorum,
dinlemek icin girmek isteyenlere 'Stream is not available' yazio :(
Ne yapcagimi biLmiorum :(
Yardimci OLurmussunuz :(

49

Wednesday, 3.03.2010, 23:07

Şu anda yayın kapalı diyor.

Eğer ben yayındayım diyorsan indexte verdiğin sid numarasını kontrol et. Muhtemelen farklı bir numara girmişsindir.

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

50

Wednesday, 3.03.2010, 23:09

abi ben su anda dinliyorum yayini :D verdigi adresten

• "Śα&" bir erkek

• Özel mesaj gönder

51

Wednesday, 3.03.2010, 23:10

senden baska kimse giremio mu yhaww :)

• Özel mesaj gönder

52

Monday, 8.03.2010, 08:14

acill yardim lutfenn baska dj arkdsdan aldigimda 10 dinleyici varken ben aldigimda herkes dusuyor kimsede giremiyor benim yayinma normal radyoda bu sorun olmuyor ama f5 yuklu olanlarda kimse gelemiyor f5 yukledim ama gene ayni ne yapmaliyim

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

53

Monday, 8.03.2010, 12:43

Alıntı sahibi ""guldemeti""

acill yardim lutfenn baska dj arkdsdan aldigimda 10 dinleyici varken ben aldigimda herkes dusuyor kimsede giremiyor benim yayinma normal radyoda bu sorun olmuyor ama f5 yuklu olanlarda kimse gelemiyor f5 yukledim ama gene ayni ne yapmaliyim

sorunun nedenleri, aciklamasi ve cözümü

burda --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13372

• Özel mesaj gönder

54

Monday, 8.03.2010, 15:28

Merhalar Ben RIZA GUNAL Moskovadan yaziyorum.Benim radyomdada bu mesaj gorunuyor ve disardan kimse radyoma giris yapamiyor.Blog sayfamdada Radyo paneli gorunmuyor yardimci olabilirmisiniz acaba.the stream is currently not available .
SID KOD:1060462 ve digeri 1060605 dir.Web adresim Ise : http://turnalardiyari.blogspot.com

Yardimlariniz icin cok cok tesekkur ederim.

55

Monday, 8.03.2010, 15:49

yukarda verdiğin linkte 1060462 numaralı sid ile yayın yapıyorsun.

Hatada radyo kapalı uyarısı veriyor.

İndexindeki sidle yayın yaptığına emin misin?

Yayın al sayfasından yayın yaparken de bu sid ile yayın yapmalısın.

• Özel mesaj gönder

56

Monday, 8.03.2010, 16:11

Tekrar Merhaba RIZA GUNAL tekrar ben ozur dilerim.

index in nerde oldugunu bilmiyorum. ama radyom acik.SID kodumu nereye yazmam lazim aciklayici veya resimli bir bilgi gonderme sansiniz varmi.Acaba blogumda radyo gorunumunu ve
dinleyici girisini nasil saglayabilirim.Radyo panelim tamami ile ingilizce ve radyoma giris yapmak isteyenler belkide giris yapamiyorlardir.
Ben size URL mi yazsam acaba kontrol edip varsa yanlislarim duzeltme sansiniz olabilirmi.Sizi yoruyorum ne olur kusuruma bakmayiniz.Su an radyom acik ve ben dinliyorum.Radyo acikken benim sesi duyuyor olmam normalmidir acaba.?

<IFRAME height="600" width="800" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.flatcast.info/de/Player.aspx?sid=1060462">
</IFRAME>

Bu kodu belkide dogru yere koymamis olabilirim.Tam olarak nereye kaydetmem lazim siz oradan yardimci olabiliyormusunuz mumkunse.

• Özel mesaj gönder

57

Monday, 8.03.2010, 16:32

BENIM RADYO PANELIMDE YAYIN AL DIYE VE NICK AL DIYE BIR IBARE DE YOK BU PANELI ACABA NASIL EDINEBILIRIM LUTFEN YARDIM.

• Özel mesaj gönder

58

Monday, 8.03.2010, 16:42

RIZA BEN,BIRDE HERHANGI BIR AKTIF RADYOYA GIRIP ORADAN YAYIN AL TUSUNA BASIP SID GIREREK YAYIN YAPABILIYORMUYUM ACABA?

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

59

Tuesday, 9.03.2010, 08:10

RIZAGUNAL,

kod dogru, yayini burdan http://www.flatcast.info/de/WizTakeOver.aspx?new=-1 bu 1060462 ve ona ait olan sifre ile aciyorsun.
Tabi bir yayin acabilmek icin önce Flatcast'a üyelik girisi yapmalisin.

Burda bir resimli anlatimda vardi, --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8518 malesef resimler silinmis, slowcu askerden geldigine göre resimleri yeniliye bilir :)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

60

Saturday, 17.11.2012, 08:30

Alıntı

Raporlayan huzuradoqru-fm (Bugün, 00:05)
sizlerin yardımına ihtiyacım var. radyomuzda yayın yapabiliyorken birkaç gündür radyoyu açabilmemize rağmen dinelyici tarafından kapalı olduğu belirtiliyor. yani dj dışında kimse radyoda olmuyor. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim___________________

huzurasogru-fm,
başlıktaki msj ı aynı şekilde rapor edip kopyalamıştınız ama aynı sorunu yaşıyorsunuz galiba...
radyoya gelen arkadaşlarınıza bir uyarı geliyormu acaba?
yada başlık daki sorun gibi radyo direk kapalı görünüyorsa index içindeki iframe kodunda bir hata vardır...(kendi radyonuzun sid i ile index deki sid i deiştirmemiş olabilirsiniz)
radyo adresi verirseniz bir bakalım...

ayrıca konulara msj yazmak için raporla butonu yerine cevapla butonuna basarak yanıt veriniz lütfen :thumbup: