Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Caymaz_

Stajyer

• "Caymaz_" bir kadın

• Özel mesaj gönder

181

Friday, 19.04.2013, 14:20

umarım beceririm bu işi teşekkürler arkadaslar

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

182

Sunday, 25.08.2013, 17:07

flatcast radyo flot hk.

sayın yetkili.bu flot pragramını bende kurdum ve çalıştıramadım.kök bulunamadı diye uyarı veriyor.şunuda belirteyim.ben dj değilim..kendi radyomda yayın yaparken denedim olmadı.üstelik radyo da açıktı.sitenize acemilere has bilgi verilmesi hususunda mesaj yazdım.bu konuyu bizlerin anlıyacağı dilde daha açık verirseniz memnun olurum.sevgiler

• "harbi kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

183

Sunday, 25.08.2013, 17:29

Tskler güzel bilgi için emeginize saglik

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

184

Sunday, 25.08.2013, 20:42

sayın yetkili.bu flot pragramını bende kurdum ve çalıştıramadım.kök bulunamadı diye uyarı veriyor.şunuda belirteyim.ben dj değilim..kendi radyomda yayın yaparken denedim olmadı.üstelik radyo da açıktı.sitenize acemilere has bilgi verilmesi hususunda mesaj yazdım.bu konuyu bizlerin anlıyacağı dilde daha açık verirseniz memnun olurum.sevgiler

kodların kontrolunu yaptım sorunsuz çalısıyor dosyayı indirmeden önce yazilari okusaydınız sorunsuz oldugunu görecektiniz.

NOT: bu script tek F5 sürümünde çalışıyor ve TEK yayındaki DJ yapabilir!

NOT:autochatter.rar çift tıklarken radyo kapalı olmalı daha sonra radyonuzu açıp benim verdiğim hazırkod.fcsmi 1 veya 2 sırayla hangisini isterseniz onların birine tıklamanız yeterli.

kullanımı acık olarak Flatcast Otomatik-chat komutlari ve "flood" script << burda yazıyor yazıları dikkatlice okumanizda fayda var

• "HaYaLgÖzLüM42" bir erkek

• Özel mesaj gönder

185

Sunday, 25.08.2013, 20:53

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER...

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

186

Wednesday, 28.08.2013, 00:54

flot hk

syn.allaturkaa ailesi.şimdiye kadar sizden çok şeyler öğrendim.flatcast radyom hk.daki tüm bilgilerimi size borçluyum.şunuda bilinki sizleri meşgul etmemek için,mecbur kalmadıkça yazmıyorum.günlerdir uğraşıyorum ama flot atmayı beceremedim.önerdiğiniz programı kurup autochatter,e çift tıkladığımda H.K.C.R/fcsmi/kayıt anahtarında geçersiz kök ve kod 80070005 hatası veriyor.radyo versiyonum nedir bilmiyorum.kullandığım sistem vindows7.benim anlıyacağım şekilde anlatır izah edermisiniz.hayırlı işler.saygılarımla

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

187

Wednesday, 28.08.2013, 10:51

windows 7 de sistemi Adminstrator olarak çaliştirabilirmisiniz . yanı siz bilgisayar ilk acildiginda guest kullanici olarak aciyorsunuz büyükihtimalle
adminstrator şu sekilde açabilirsiniz
Başlat>Çalıştır>Cmd.exe

Açılan komut ekranına;

Eğer administrator yapmak istiyorsanız :

net user administrator /active:yes komutun hepsini yazın ve enterlayın biraz bekleyip komut ekranında kayıt işlemi başari ile tamamlandi yazacak.

Eğer administrator yetkisini almak istiyorsanız:

net user administrator /active:no komutunu yazın ve enterlayın.

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

188

Wednesday, 28.08.2013, 12:16

slm

dediğiniz şekilde yaptım.açılan yere net user administrator/active yes dedim erişim engellendi diye çıktı bekledim başka bir şey olmuyor.ne yapmalıyım.

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

189

Wednesday, 28.08.2013, 12:26

yanliş yazmissiniz net user administrator /active:yes yazacaksiniz sizin yazdiginiz net user administrator/active yes ikisi farkli kodlar

net user administrator /active:yes bunu mause ile sag tıklayıp kopyala secin Başlat>Çalıştır>Cmd.exe actıktan sonra siyah ekranda mause ile sag tıklayıp yapiştir yapın ve enter basin.

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

190

Wednesday, 28.08.2013, 12:37

slm

kopyaladım yapıştırdım.sistem hatası oldu erişim engellendi dedi.en alttada c:user/user var.oldumu yani..beklemedeyim şu an.meşgul ediyorum özür dilerim.

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

191

Wednesday, 28.08.2013, 13:19

dedigim gibi pc nizi user kullanici adinda kullaniyorsunuz yani bilgisayarda tam yetkiniz yok bu yuzden not defteri başta olmak üzere çogu sistemi kullanamazsiniz engellenir.not defterini kullanamadiginiz için flood programini da kullanamazsiniz.
bunu nasıl mı yapacaksiniz ? pc nizi güvenli modda çaliştirip user kullanicisini yönetici yapacaksiniz yada user kullanici adini silip her zaman administratorde kullanacaksiniz.
güvenli modda calistirmak icin pc ilk acilisinda f8 tusunu devamlı basip birakarak cikan ekranda güvanli mod secip enter basmaniz gerekiyor(güvenli modda acilirken çok sayida yazilar gelecek sonrasinda arka plan siyah vaziyette islemleri yapacaksiniz)
baslat >> denetim masasi>> kullanici hesaplari>> bundan sonrasi user silmek yada admin secmek olacak
admin secmek icin üzerini tiklayin yanda cikan hesabi yönetin secenegi ile administrator yapmaniz. yada user tıkladıgınızda hesabi sil secenegi ile sildiginizde sadece bilgisayariniz administratorde çalişacaktir.
kolay gelsin.

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

192

Wednesday, 28.08.2013, 14:17

Syn.moderatörüm Onur Beye

SLM.öncelikle buradan verdiğiniz bilgiler ve ayrıca taaa radyoma kadar gelerek yaptığınız çalışmalar için,desteğiniz,emeğiniz ve ilginiz den dolayı,sonsuz tşk.lerimi sunarım.ben olsam bu kadar uğraşırmıydım,bilemiyorum.bu aslında bir kişilik ve asalet yapısıdır.başta siz olmak üzere tüm site ekibine şükranlarımı,sevgi,selam ve saygılarımı sunarım.dediğiniz gibi bu konu beni aşar.benim yiyebileceğim bir halt değil.en iyisi bir bilene yaptırmak.değerli zamanınızı çaldığım ve sizi uğraştırdığım için üzgünüm.beni bağışlayınız ltf.sizlere minnettarım.tüm site yönetimini tebrik ediyor,başarılarının davamını diliyorum.görüşmek üzere,hoşçakalın.wwgwnww(sabri)

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

193

Wednesday, 28.08.2013, 21:54

siz degerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek icin burda elimizden geldigince hizmet vermeye çalisiyoruz. yayın hayatinizda basarilar diliyorum.

suat3344

Stajyer

• "suat3344" bir erkek

• Özel mesaj gönder

194

Thursday, 22.05.2014, 19:11

flot

selam yöneticim aslında bende sorun yok 2tane dj de sorun ben atabiliyorum ama ayni programi 2kişiye daha verdim olmuyor anatar hepsi cikiyor 100.101.102 hepsi var ama radyoya atmiyor

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

195

Friday, 23.05.2014, 16:05

Üstteki verilmiş olan yanıtları incelerseniz yapamayanların neden yapamadıkları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Çözüm yolları da anlatılmış. Onları uygulayıp tekrar deneyin.

• "RECEP.74" bir erkek

• Özel mesaj gönder

196

Sunday, 15.02.2015, 18:52

Flood

YA BEN BU UYGULAMAYI INDIRDIM AMA YAPAMIYORUM