Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

64

Sunday, 30.11.2014, 17:15

ღ... Kış iki kişilik bir mevsimdir...sarılmanın mevsimi. Eskiden pazarlarda satılan civcivler gibi, kemikler, eklemler birbirine geçmeli. Kış: Bir insanın başka bir insan için yapıldığının delilidir !!!

65

Thursday, 4.12.2014, 22:53

Çay beş Duyu Organına Hitap Ediyormuş.
Rengi: Göze
Kokusu: Burna
Şekerini karıştırırken: Kulağa
Sıcaklığı: Tene
Tadıyla da: Dile İyi Geldiğini Söylüyorlar
.Öyleyse Ne Diyelim; "İçtiğiniz Çay Afiyet Şeker Bal Olsun Efendim"..

66

Monday, 15.12.2014, 20:25

Bir insanın kaderi, Dağdaki patika gibidir. bazen çıkar, bazen iner, Bazen de dibi görünmeyen bir uçurumun başına gelir durur. İnsan tek başına böyle yolda yürüyemez. Ama birleşenler, birbirlerine omuz verenler her engeli aşar..

74

Monday, 15.12.2014, 21:01

Yalnızlık denizinde hayata olta attım,derinlere dalıp seni aradım..

75

Monday, 15.12.2014, 21:07

İnsanı insan yapan değer kişiliği olduğu kadar, önemli olan kişiliğinin şekillendiği yer olan ailenin değeridir...

76

Monday, 15.12.2014, 21:42

Ezbersiz Bir Hikayeydi Bu AŞK.
Ne Sen Yazabildin BENİ.
Nede Ben Okuya Bildim ____SENİ...

77

Monday, 15.12.2014, 21:45

Kalbi birbirlerinde atmayanlar, zihinlerin güvenilmez ve gevşek zemininde fazla yol alamazlar. Kalplerinin frekanslarını çözemeyenler, zihinlerin şifre çözücülerinden medet ummasınlar.

79

Monday, 15.12.2014, 22:13

Şimdi herkes sussun !...
ve biraz da huzur konuşsun
Çünkü O,bugüne kadar
Hiç söz ettirmedi kendinden..

Elif Şafak