Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "asi_asik"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 22.09.2008, 10:17

FLATCASTA NICK KIRMA

ARKAFASLAR FLATCASTA DINLEYICI OLARAK GELEN INSANLARIN NICKI NASIL KIRILIR? BUNUN IICN PROGRAMMI LAZIM? YADA HANGI PROGRAM? :blink2:

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 22.09.2008, 10:20

asi_asik, Sen iyimiSin ?

Müzik $irketlerinin CD tanitim Sayfalarinda bedava mp3 download imkanini Sunmak gibi olurdu heralde burda Sana anlatSalar ;)

:lachab:

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 22.09.2008, 10:34

ANLATMANA GRK YOK BUNUN ICIN PROGRAMMI LAZIM ONA BILMEK ISTEDIM

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 22.09.2008, 10:36

Alıntı sahibi ""SheKerLee""

asi_asik, Sen iyimiSin ?

Müzik $irketlerinin CD tanitim Sayfalarinda bedava mp3 download imkanini Sunmak gibi olurdu heralde burda Sana anlatSalar ;)

:lachab:
Sahi Varmi Öylesi Kaliteli Bir Adress Hemen Bir Glz Atalim p: :lol:

asi_asik
Cok Kolay Her Nick Aliminda Mail Gelir We Email De Tüm Bilgileri Kayitlidir Yani Önce Nicke Hangi Maili Vermis Onu Bulacaksin Oradan O E Mail Icerisine Giriceksin Nick Hangi Tarihde Hangi Saate Hangi Tarihde Saniyede Alindiginida Bilmelisin Ama Cünkü O TaRihte Gelen Mailler re Gireceksin yaaa Oradaki Bilgileri Alacaksin Degistireceksin Vs vs VS ....... En Iyisi Sen Yeni Benzer Bir Nick Al Derim

Ayrica Kendine Ait Olmayan Bir Nick Yada Msn Adresi Yada Benzeri Bir Baska Sahis sa Ait Olan Mail Adresini Yada Nick Namesini Yada Baskasina Ait Kayitli Pc Detailari Kulanmak Suc Ve Cezaya Girmekde Ve Yasal Olarak Dava Acildigin da Ilk 10 Günden 6 Ay ya Cikan Hapis Cezalari Yada 1 eurodan Baslayip 7 Bin Euroya Ve Üzerine Cikacak Para Cezalarida Mevcutur Her Yerde Sözlesme Imzalamtayiz Nett Üzerinde Msn Lerimizi Kurarken Chat Sayfalarina Girerken Forumlara Girerken Kisaca Üyelik Isteyen Her Bölümdeki Sözlesmeyi Kabul Ediyorum Butonu nu Tikladiginda Suc Ve Cezayi Icerecek Hareketlerden Kacinmani Tavsiye Ederim

Of Aman Sabah Sabah Roman Yazdim Cenem Düstü Gene :wallb:

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 22.09.2008, 10:39

YA YOK CNM BEN YAPMAMDA . DUYDUMKI BUNU YAPANLAR PROGRAM KULLANIYOLARMIS GERCEKTENDE OLEMI DIE OGRENMEK ISTEDIM

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 22.09.2008, 10:49

Alıntı sahibi ""asi_asik""

YA YOK CNM BEN YAPMAMDA . DUYDUMKI BUNU YAPANLAR PROGRAM KULLANIYOLARMIS GERCEKTENDE OLEMI DIE OGRENMEK ISTEDIM

Anliyorum Fakat Var Olsalar Bile Uzak Durmanizi Tavsiye Ederim Saten Öylesi Bir Prgm Lar Genelde Haceker Prgmlari Diye Atlandiriliyor Halk Dilinde Ve Genelde Icerilerinde Trojen Iceren Prgmlar DemeK Anlamina Geliyor we Direk Sistem 32 Ve Pc Kendisi Icerisindeki Kayitli Dll Dosyalari Icerisine Kayit Ediliyor Ve KURTULMAK iCINDE Pc Nin Beynini Sifirlaman Gerekiyor Kisaca Formant Dedigimiz OlAY Yani Bu Demek Oluyorki Bir Baskasina Zarar Vermek Istedigimizde Direkmen Ilk Baska Kendimize Zarar Vermis Oluyoruz Ve Sonra Karsimizdakine Zarar Vermiye Kalkisiyoruz Anlamina Geliyor

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 22.09.2008, 10:59

HMM ANLADIM CNM TSK EDERIM

sevgidostu

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 22.09.2008, 13:07

birader bu konuda söle söleyeyim bak bu konular biraz karışıkdır msn mail dedin olayda suc cezaya giriyor diyosun hayır girmiyor bu sadece saclıkta size bir taciz tehdit tel ve resimlere alıp başka bir sitede yayınlamak olaylarına suc ve cezaya girer sevcıların söledi şu msn olarak suc ceza teskil edemez çünki kayıtlar bir anda silinebilir belki bunun pulsu var bunu değiştirelebilen programlar vardır varda ben bu sistemi çok ibiliyorum bunun içinde baya bir bilgili olmalısın ikincisi bunu engelemede illahki format atman şart deil bilgileri yoketmenin başka yoluda var bunlardan biri regedit yani çalıştır sistem dosya yazolım veri bölümüne girmen gerekiyor
orda pcnin bütün bilgileri kim girmiş çıkmış nerelere girilmiş ve iplere kadar hersey kaytlıdır bir hacker bunu pcneize girerek önce verileri alır çıkarkende bu dedim ip yani regedit bilgilerin oldu yerden kendi ip nosunu siler böleleikle yalkalnamaz olay bundan ibaret ama o programı pek tavsiye etmiyorum arkadasşımın dedi gibi insanlara zaraq vermek yerine yardımcı olam en isidir bence umarım yardımcı olabilmişimdir

_ArArAt_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 22.09.2008, 13:17

ya ne kadar uzun konuymuş bu konu sen hangi nicki istiyon söyle alallim ortaligi kariştirdin hemen roman yazmaya bile niyetlenenler olmuş baksana :)
ben sana bi fikir vereyim böyle bir soru forumda aciklanmaz cevabimi :)
sana kolay gelsin

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 22.09.2008, 13:20

Alıntı sahibi ""sevgidostu""

birader bu konuda söle söleyeyim bak bu konular biraz karışıkdır msn mail dedin olayda suc cezaya giriyor diyosun hayır girmiyor bu sadece saclıkta size bir taciz tehdit tel ve resimlere alıp başka bir sitede yayınlamak olaylarına suc ve cezaya girer sevcıların söledi şu msn olarak suc ceza teskil edemez çünki kayıtlar bir anda silinebilir belki bunun pulsu var bunu değiştirelebilen programlar vardır varda ben bu sistemi çok ibiliyorum bunun içinde baya bir bilgili olmalısın ikincisi bunu engelemede illahki format atman şart deil bilgileri yoketmenin başka yoluda var bunlardan biri regedit yani çalıştır sistem dosya yazolım veri bölümüne girmen gerekiyor
orda pcnin bütün bilgileri kim girmiş çıkmış nerelere girilmiş ve iplere kadar hersey kaytlıdır bir hacker bunu pcneize girerek önce verileri alır çıkarkende bu dedim ip yani regedit bilgilerin oldu yerden kendi ip nosunu siler böleleikle yalkalnamaz olay bundan ibaret ama o programı pek tavsiye etmiyorum arkadasşımın dedi gibi insanlara zaraq vermek yerine yardımcı olam en isidir bence umarım yardımcı olabilmişimdir

Bir Birader Degilim Iki Tumunuz Yanlis Uc Hackerlik Hangi Tarihden Ibaret Yasal Konuma Girdi 4 Bir Baskasinin Özeline Giris Cikis Izinin Olmadan Girisin Neresi Suc Ve Cezaya Girmiyor 4 Ben Bunun Hacker olarak Degil Yasal Yönlerinden Icerisindeyim 5 Bir Sekilde Bir Kisi Yanlis Bir Düsünceye Girmis Ve O Düsünce Icerigini Yanlisligini Vurgulamak Yerin ne Faydali Birseymis Gibi Anlatim Ne Kadar Dogru 6 Hacker Diyorsun Ip Degisir Diyorsun Unutmayinki Yurt Disi Siteminde Bu Konular Ilgilenen Devlet Tarafindan Sorumlular Bulunmakda Sen Icerigini Dogru Duzgun Bilmedigin Bir Prgm mi Kulanirken Ne Kadar Yapmis Oldugun Olayin Icerisinden Siyrilirsin Ve Ne Kadar Ana Sabit Ip NI Saklarsin Acilan Neyse Lutfen Dogru Olan Konular Hakinda Yorum Yapalim Baska Kisilere Ait Bilgileri Izinsiz Görüntülemek Suc Ve Cezaya Girer Ilk 3 UYARI Alirsin Egerki Suclanilan Taraf Tutumlarinda Dewam Ediyorsa Yasal Olarak Dava Acabiliyorsun Bilmiyorsan Suan Bilgilenmis Oldun :-)

11

Monday, 22.09.2008, 13:51

nick kirma ne oluyor?

bardak, tabak, sise kirani biliyorumda, nick nasil kiriliyor?
ha birde kemik kirma var :gelgel:

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 22.09.2008, 14:07

haahaaa kafa kirmakta varmi hadi hep beraber kafa kiralim p:

sevgidostu

Stajyer

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 22.09.2008, 14:10

istersen sana savcının bütün tezlerini yoalalayım kardeşim benim akraba ve avukat savcılarım var bu konu üstünde bilgilendirildimpolislede irtibatım oldundan dolayı ama şunu unutmaki suc işleyen kişi sonucta bilgisi vardır ama saklanma yolunuda bilir ama şunu söleyeyim bir pcye format atmadan bilgileri gizleyebilirimdiyosan hayır gizleymessin nekadar ip sillsende bir programla onu gene çıkarırlar polisler olay bukadar basit suc ceza472 maddesini oku anlarsın

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 22.09.2008, 14:12

BEN AKSINI ida Etmedim ki Eden Sizdiniz Lutfen Ilk Yorumuzu Okuyunuz Tsk

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 22.09.2008, 14:26

Alıntı sahibi ""sevgidostu""

istersen sana savcının bütün tezlerini yoalalayım kardeşim benim akraba ve avukat savcılarım var bu konu üstünde bilgilendirildimpolislede irtibatım oldundan dolayı ama şunu unutmaki suc işleyen kişi sonucta bilgisi vardır ama saklanma yolunuda bilir ama şunu söleyeyim bir pcye format atmadan bilgileri gizleyebilirimdiyosan hayır gizleymessin nekadar ip sillsende bir programla onu gene çıkarırlar polisler olay bukadar basit suc ceza472 maddesini oku anlarsın

ANAYASA MAHKEMESİ KARARI

Esas Sayısı : 1997/60

Karar Sayısı : 1998/53

Karar Günü : 22.9.1998

İTİRAZ YOLUNA BAŞVURAN : Çamaş Asliye Ceza Mahkemesi

İTİRAZIN KONUSU : 1.3.1926 günlü, 765 sayılı “Türk Ceza Kanunu”nun 475. maddesinin, Anayasa’nın 10., 17., 41. ve 138. maddelerine aykırılığı savıyla iptali istemidir.

I- OLAY

Oniki yaşından aşağı bir sabiyi terk suçundan açılan kamu davasında mahkeme, Türk Ceza Kanunu’nun 475. maddesinin Anayasa’nın 10., 17., 41. ve 138. maddelerine aykırılığı savıyla iptali için doğrudan başvurmuştur.

II- İTİRAZIN GEREKÇESİ

Başvuru kararının gerekçe bölümü şöyledir :

“Çocuk terki suçunda uygulanması talep edilen kanun maddesi olan TCK’nun 475. maddesi terk fiilinin “kişinin kendisinin veya karısının ...” diye başlayıp maddede sayılan kişilerin namusunu kurtarmak için doğumundan henüz beş gün geçmemiş gayrimeşru çocuk aleyhine işlenmesi halinde fail hakkında mezkur maddelerde yazılı cezalarda altıda birden üçte bire kadar indirim yapılacağını hükme bağlamaktadır.

Konuya ilişkin yasa maddeleri incelendiği zaman sahih nesepli çocuk hakkında işlendiği zaman daha ağır cezaya maruz kalan fail aynı suçu gayrimeşru çocuk hakkında (doğumundan henüz beş gün geçmemiş) işlediği zaman indirim maddesinden istifade edecektir. Bu husus ilk olarak:

a- Anayasa’nın 10. maddesindeki eşitlik ilkesine aykırılık taşımaktadır. Zira maddede belirtildiği üzere herkes kanun önünde eşittir. Doğan bir kişinin nesep durumu ceza uygulaması yönünden ne fail ne de olayın mağduru yönünden farklı cezaların tatbikini haklı gösteremez. Kaldı ki, gayrimeşru bir ilişkinin ürünü olarak dünyaya gelmek kişinin elinde olan bir husus olmadığından gayrimeşru bir çocuk meşru bir çocuk gibi ceza uygulaması yönünden olayın mağduru olarak ele alınmalıdır.

b- Anayasa’nın 17. maddesindeki kişinin dokunulmazlığı, maddi ve manevi varlığını koruma hakkına aykırılık taşımaktadır. Kişi ister meşru, ister gayrimeşru bir ilişkinin sonucu olarak dünyaya gelsin maddi ve manevi varlığını koruma yani yaşama hakkına birinci derecede haiz olup, zaten diğer haklar bunu takip edecektir. Yaşama hakkı tehdit ve güvence altında olmayan bir şahsın diğer haklarından da bahsetmek mümkün değildir. Zaten uluslararası antlaşmalarında kişinin temel hak ve hürriyetlerine birinci derecede önem vermesinin temel gayesi budur.

c- Anayasa’nın 41. maddesindeki ailenin korunması hakkına aykırılık hakkına oluşturmaktadır. Aile toplumun temel yapı taşı olup, gayrimeşru doğan çocuk da Medeni Hukukta kabul edilen tanıma ve babalığa hüküm yoluyla ailenin bir nüvesi haline gelme şansına her zaman için sahiptir.

d- Anayasa’nın 138. maddesindeki mahkemelerin bağımsızlığı ve hakimlerin vicdani kanaatlerine göre hüküm vermeleri amir ve maddi gerçekliği karşısında:

Uygulanması talep edilen TCK’nun 475. maddesinde çocuğu terk suçundan ceza indirimi öngören hususun, yukarıda Anayasa’ya aykırılığı gündeme getirilen maddeler doğrultusunda, bu indirim sebebinin hakkaniyete uygun düşmeyeceği, kanun maddesinin koşullar oluşmuşsa hakime bir takdir yetkisi de tanımamış olması, amir nitelikte bulunması gözönüne alındığında, hakimin adalet, hakkaniyet, nisfet kaidelerinin tatbikine imkan bırakmadığı, gayrimeşru doğan çocuğun yaşam hakkının tehdit altına alındığı, indirim sebebiyle failin suç işleme yolunda daha rahat hareket edebilme imkan, düşünce ve saiki yaratabileceği hususunda Mahkememizde uyanan vicdani kanı ve hukuki yorum muvacehesinde;

Sanıklar hakkında tatbiki istenen Türk Ceza Kanunu’nun 475. maddesine Anayasa’ya aykırı görülmesi nedeniyle iptali için dosyanın Yüksek Anayasa Mahkemesi Başkanlığı’na gönderilmesini arz ederim.”

Sizinde Okumanizi Rica Ediyorum Teknolejiyi Iceren Bir Baslik Bulamadim Da :blink2:

Hani Belki TARIH Degisti Derseniz Buda 2008

[b]Türk Ceza Kanununun çocuk düşürtme (madde 471), çocuğu terk (madde 475) suçlarının “namus ve şerefi kurtarmak” için işlenmesi indirim nedeni olarak düzenlenmişti. Yeni Kanunda bu indirim nedenine yer verilmemiştir. Böylece, namus saiki ceza indirim nedeni olmaktan çıkartılmıştır.

Öldürme suçunun “töre saiki” ile işlenmesi, suçun nitelikli hali sayılmıştır. Töre yerine ya da töre ile birlikte “namus” saikine yer verilmemiş olması, haklı olarak eleştirilmektedir. Uygulamada, “töre” saikinin duraksamaya neden olabileceği kadın örgütleri tarafından ileri sürülmektedir. [/b]

myhem

Acemi

• Özel mesaj gönder

16

Wednesday, 24.09.2008, 23:07

pc ne format atsanda bir sadece kendini kandirir sin pc de bulunan hic birseyi silemessin harddiske veri yazilimi arinin bal petegi yapmasi, gibidir her veride bir iz birakir bun daki verileri de bulan gerek devlet gerek ise özelde yapan kisiler vardir iki mahreme girmek herzaman icin suc arkadasimizda en güzel ceva bi vermis 3 buyrun benim radyo nikim varsa ole bir kisi kirsin benim niki:)myhem :)) ole babayigit varsa kirsin göreyim.:)
soyle kirilir sacma bir sifre koyarsin 123456 654123 147852 258741 369852 258963 canım askım balim gülüm:) bunuda kirana hacker denilmez bu arada hacker hic bi zaman kendisini saklayamaz pc ye girdigi zaman :) ip sini silsin istedigi kadar :)

ozek-01

Stajyer

• Özel mesaj gönder

17

Sunday, 28.09.2008, 16:44

ya nik calmak bu kadr suc sa bazen ben nik aliyorum rast gele
sifre aciliyor bu ne diyecegiz peki
öylesine bir isim ve sifre acliyor sonra kulaniyorum