Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "HazaLL.58"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 1.10.2008, 13:14

f5 olan hiçbi radyoya giremiyorum

ArkadaşLar ben sürümü f5 olan hiçbi radyoya qiremiorum.. Lütfen bu konu hakkında bi fikri oLan warsa bana biLqi werebiLir mi ¿ AciLLLLL...

2

Wednesday, 1.10.2008, 13:24

HazaLL.58, öncelikle acil yardım diye konu başlığı açmayın

eğer f5 radyolara giremiyosanız sizde f5 yüklü olmadığından veya hatalı yüklendiğindendir f5 yüklüyse kaldırıp tekrar yükleyin acil konu başlıklarına cevap verilmez konu başlığınızı düzelttim

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 1.10.2008, 13:30

HazaLL.58, sorununu biraz daha bilgi vererek burada bizimle paylassan belki yardimci olabiliriz sana.
Mesela hangi isletim sistemi kullaniyorsun (vista, xp..)? Bundan önce girebiliyormuydun F5 radyolarina? Hangi hata mesajiyla karsilasiyorsun, giremedigine göre ekranda ne yaziyor?

Eger daha önce hic girmediysen bir F5 radyosuna, temel sorun active x yüklememis olman olabilir. Yüklemek icin Portalde bu basligi bulabilirdin: Flatcast F5 Viewer yenilendi !

Eger daha önce girebiliyordunsa, sistemi sorunsuz bir güne geri alarak hatayi ortadan kaldirabilirsin -> Flatcast Tamirhane

*Baslik acmadan önce kurallari okusaydin, baslikta sorununu belirtmek zorunda oldugunu ögrenebilirdin ve üstelik yanlis bölümde acmissin basligi. Yetkililer böyle basliklara cevap vermeyebilir ve silinebilir basligin.
Iyimser bir mod Flatcast Sorunlar ve Cözümler bölümüne tasiyacaktir ve basligi editleyecektir fakat sen yinede kurallari bir gözden gecir ;) -> AllaTurkaa Genel Kurallar

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 1.10.2008, 13:30

Alıntı sahibi ""beratcan""

HazaLL.58, öncelikle acil yardım diye konu başlığı açmayın

eğer f5 radyolara giremiyosanız sizde f5 yüklü olmadığından veya hatalı yüklendiğindendir f5 yüklüyse kaldırıp tekrar yükleyin acil konu başlıklarına cevap verilmez konu başlığınızı düzelttim

Tmm kusura bakmaın bunu biLmiodum tekrar özür diLiorum...
Active-x denetimini yükLememide istemio beyaz bi sayfa ve yukarda kırmızı x işareti çıkıo ama dier radyoLara qirio anLamadım ne yapmam qerektiini İnternet Explorer den da kaLdırdım ama hala aynı şey oLuo? :S

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 1.10.2008, 13:32

HazaLL.58,

portalda duyuru olarak yaziyor

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=91820#91820

her girdiginiz siteden activex indiriseniz böyle olur.

bu arada aramayi kullansan baslik acmana gerek kalmazdi, bu sorunu olan kisi , ne ilk nede son olacaksin!

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 1.10.2008, 13:34

Alıntı sahibi ""HazaLL.58""

Active-x denetimini yükLememide istemio beyaz bi sayfa ve yukarda kırmızı x işareti çıkıo ama dier radyoLara qirio anLamadım ne yapmam qerektiini İnternet Explorer den da kaLdırdım ama hala aynı şey oLuo? :S

Yukarda cikan kirmizi x isaretinde active x yüklemek icin soru yöneltiyordur :D
Sen kirmizi x'i isaretleyip kapatirsan active x yüklemez. Onaylamalisin (yes, next yada herneyse) veya verdigimiz linklerden/Portalden active x yükleyebilirsin.

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 1.10.2008, 13:37

Alıntı sahibi ""i-rem""

Alıntı sahibi ""HazaLL.58""

Yukarda cikan kirmizi x isaretinde active x yüklemek icin soru yöneltiyordur :D
Sen kirmizi x'i isaretleyip kapatirsan active x yüklemez. Onaylamalisin (yes, next yada herneyse) veya verdigimiz linklerden/Portalden active x yükleyebilirsin.

:) yok ben derdimi anLatamadım sanırım işte hiçbişi çıkmıo yes next qibi..
Tümünü seç,kısayol oluştur vb. qibi şeyLer çıkıo :S

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 1.10.2008, 13:39

HazaLL.58, bence cikiyodur :D

Herneyse, $orasini tiklada indir bari bakalim girebiliyonmu Flatcast Active X F5

9

Wednesday, 1.10.2008, 13:40

HazaLL.58, sen yazılanları okumuyosunki ama tıkla alttaki linke direk indir kur pc ne ozaman

http://80.237.209.20/objects/FlatViewerSetup501.exe

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 1.10.2008, 13:47

aramayi ignore almayin, cok faydali bilgiler cikabiliyor :D

bak burda niye activex i direk indiremedigini yaziyor
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=65897#65897
burdada --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=35266#35266

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 1.10.2008, 13:54

NuRu$, tamam tamamda, sorun "sadece" F5 radyosuysa dämäkki daha önce active x yüklenebilmis, dämi ?

Hazal, sende aramayi kullan basimizi nuru$la belaya sokma, indirdiysende bi haber ver demi bekliyoz burda seni

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 1.10.2008, 14:03

@ i-rem,

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=102539#102539

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 1.10.2008, 14:11

@ NuRiye,

bende sana bir link vercektim, silinmis :blink:

*sinemalarda: "saika'ya ne oldu"

• ""yasmmin"" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 5.10.2008, 20:56

slm,
bendede sanirim f5 sorunu var. format attiktan sonra bazi radyolara giremiyorum.f5 indirdim. yinede giremiyorum. sizlerin yazdigi tüm bu linkleri denedim. olmuyor siliyor yeniden deniyorum ama olmuyor. pc nin explorer ayarlarini nasil kontrol edebilirim acaaba ordan kaynaklaniyor olabilirmi?
tsk ederim

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 5.10.2008, 20:59

"yasmmin", sorun mesajiyla karsilasiyormusun ? Yani giremedigine göre ekranda birseyler oluyordur, onu bizlere söylesen, sorununu daha iyi anlayabiliriz..

Bilgisayarinda adminlik yetkileri sendemi ? Isletim sistemi nedir ?

• ""yasmmin"" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Sunday, 5.10.2008, 21:29

hicbir ileti vermiyor. mesela f5 indirdim, indirdiniz diye yaziyor.ama radyoya girdigim zaman hicbir görüntü yok. bende cok fazla anlamiyorum ama pc windows xp.
tsk ederim irem

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Sunday, 5.10.2008, 21:31

"yasmmin", girdigin radyo F5 degilse, 4.15 veya 4.16 radyosuysa ona göre active x yüklemen gerek...

Buradan dinleyiciler icin olan güncel active x sürümlerini yüklemeni öneririm:

http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=2

• ""yasmmin"" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Sunday, 5.10.2008, 21:37

bazisindada eyaz ir sayfa ve sol üst kösede kirmizi carpi isareti var. oraya basiyorum sag ve sol tusla deniyorum ama hicbisey gelmiyor

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Sunday, 5.10.2008, 21:43

"yasmmin", active x yüklenemedigi icin o ekran cikiyor, sen verdigim linkten dinleyiciler icin olan sürümleri yükle..

• ""yasmmin"" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Sunday, 5.10.2008, 22:15

sevgili irem cok tsk ediyorum, cok mu oluyorum bilmiyorum ama, ücünüde indirdim dinleyici icin olanlari, giremedigim cok radyoya simdi giriyorum ama arasira kendimde yayin yaptigim radyo var. birtek oraya giremiyorum. dinleyici olarak girmek istiyorum ama olmyuor.hicbiryazi da yok anlamyiorum neden. acaa dj icin olanlarida mi indirmeliyim?