Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

dj kaan

Acemi

• Konuyu başlatan "dj kaan"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 4.10.2008, 17:04

xara 3D logo kaydetme

Selam arkadaslar ins dogru yere actim konuyu sorum sudur xsara3d programinla dj ismi veya logo yaptim ama radyoya koyamiyorum hic bir upload siteside kabul etmior bunu url üzeri koysam yani nasil yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim :wallb:

Ensarfm

Stajyer

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 4.10.2008, 18:03

SANIRIM BÜYÜK YAPTIN. 100 MGBYT GECEN YAZILARI EKLEYEMEZSIN

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 4.10.2008, 18:06

dj kaan, gif olarak kaydetmeniz gerekir resmi ve çok büyük olmamalı. 100 kbı geçmemeli yani resim özelliklerini bir kontrol edin boyut ve türünü...

4

Saturday, 4.10.2008, 18:12

dj kaan, yaptığın dj ismi ve logoyu arkadaşların dediği gibi herhangi bir siteye upload etmeden kendi bilgisayarından koymağa çalışırsan 100 kb yi geçerse kabul etmez

ancak resim yükleme sitesine upload edip ordan aldığın url yi koyarsan ozaman kb' ın pek önemi yok bütün aldığın url leri koyabilrisin

dj kaan

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 4.10.2008, 18:22

Alıntı sahibi ""beratcan""

dj kaan, yaptığın dj ismi ve logoyu arkadaşların dediği gibi herhangi bir siteye upload etmeden kendi bilgisayarından koymağa çalışırsan 100 kb yi geçerse kabul etmez

ancak resim yükleme sitesine upload edip ordan aldığın url yi koyarsan ozaman kb' ın pek önemi yok bütün aldığın url leri koyabilrisin

:wallb: Ama burda iste sorun endung yani datei ismi sonu url olan sitzelerde kabul etmiyo cünkü sonu xsara3 dosyasi oluo anlamdim herkes nasil ypio

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 4.10.2008, 18:28

dj kaan, sanirim sen hareketli dj ismini kayit ederken sadece xara dosyasi olarak kayit ettin, onu gif olarak kayit etmelisinki radyonda url yaptikdan sonra acabilesin..

7

Saturday, 4.10.2008, 18:30

dj kaan,

xsara3 programıyla yaptığın logoyu veya dj ismini kendi bilgisayarında izlemek istediğinde izleyebiliyomusun istersen önce ordan başlıyalım sanki sen o logoları yapınca kayıt yaparken yanlış kayıt yapıyosun gibi geliyor bana gif veya jpg resmi olarak kaydetmelisin ki herhangi bir resim yükleme sitesine upload edebilesin

yaptığın dosyayı save as deyip kaydetmiyceksin

o şekilde kaydedersen hiç bir siteye upload yapamassın

8

Saturday, 4.10.2008, 18:31

Masum Masum, ama ben önce yazmıştım :D

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 4.10.2008, 18:33

pardon abim gormedim :)

dj kaan

Acemi

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 4.10.2008, 18:34

tsk ederim cevaplariniz icin bi denim insallah sonra haraket etmeye devam eder yani resim sekline dönmez

11

Saturday, 4.10.2008, 18:49

dj kaan, o sana bağlı resim olarak görülüp görülmemesi

kayıt yaparken gif olarak kaydedersen hareket eder
yok jpg olarak kaydedersen hareket etmez valla

12

Saturday, 4.10.2008, 22:15

Eğer 3D yi ingilizce kullanıyorsan şu işlemleri takip et:

File >> Export >> kayıt türünü gif seç ve >> kaydet

• Özel mesaj gönder

13

Saturday, 11.10.2008, 15:52

dj kaan,

xsara3 programıyla yaptığın logoyu veya dj ismini kendi bilgisayarında izlemek istediğinde izleyebiliyomusun istersen önce ordan başlıyalım sanki sen o logoları yapınca kayıt yaparken yanlış kayıt yapıyosun gibi geliyor bana gif veya jpg resmi olarak kaydetmelisin ki herhangi bir resim yükleme sitesine upload edebilesin

[/b]kaan aynı program bende de var su an bende kullanıyorum ama arkadasın dediğini anlayamdınız uzantısını farklı kaydette (save as) orda sadece uzantı olarak xara3d6 olarak geçiyor yani hiç bir şekilde gif jpg gisinden uzantı yok onlar içinde register istiyor arkadasta demo sürüm kullandıgı için bu uzantı yok bende halen register arıyorum sizlerde varsa yardımcı olursanız sevinirim...bende su an bulursam buraya register dosyasını katacağım...

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 7.05.2009, 13:12

selam arkdaşlar ben xara3d6 progrmı indirdim internetten herşeyi yapıyorum bu programda ama arkdaplanı degişemiyorum bir türlü yazıların arkdasında demo yazısı oluyor bana yardımcı olursanız sevinirim arkdaşlar ...

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 7.05.2009, 13:37

Alıntı sahibi ""serok_bekir""

dj kaan,

[/b]kaan aynı program bende de var su an bende kullanıyorum ama arkadasın dediğini anlayamdınız uzantısını farklı kaydette (save as) orda sadece uzantı olarak xara3d6 olarak geçiyor yani hiç bir şekilde gif jpg gisinden uzantı yok onlar içinde register istiyor arkadasta demo sürüm kullandıgı için bu uzantı yok bende halen register arıyorum sizlerde varsa yardımcı olursanız sevinirim...bende su an bulursam buraya register dosyasını katacağım...

tamamdır kardes ben sorunu çözdüm aslında registere de gerek yok direk gif olarak kullanabiliyorum eger sorun halen dewam ediyorsa arkadaslarda resimli anlatım yollayabilirim kolay gelsin iyi eglenceler...

• Özel mesaj gönder

16

Wednesday, 27.05.2009, 13:25

dj ismi hakkindaa

sevgili arkadaslarr
benimde bir sorunum varrr yardim ederseniz sevinirimmm
ben yaptigim isimleri nasil son sekliyle görünüyor halde göre bilirimm
link olarak degil de
urlsi yapilmis oynar sekilleriylee bir yere atipp iso apiyor herkese bitmis haliyle
bende o sekil nasil yapabilirim her sayfaya ismi almak icin
simdikten tesekkürlerrr

17

Wednesday, 27.05.2009, 14:22

Cinikentli,

kullandığınız program nedir bilmiyorum ama
bütün o tür tasarım programlarında yaptığınız görüntüyü vey ismi
kaydederken biçok seçenek mevcut

hareketli olarak görmek istiyorsanız formatını gif olarak bilgisayarınıza herhangi bir kalsöre kaydedip izleme yapabilirsiniz

durgun resim olarak istiyorsanız jpg olarak kaydedebilirsiniz

yanlız yaptığınız gifleri temanıza koyarken url alarak koymazsanız yaptığınız temayı sadece siz kullanabilirsiniz

ilerde yaptığınız gif i bilgisayarınızdan sildiğiniz zaman sizde artık kendi temanızda o gif i göremezsiniz

onun için en iyisi herhangi bir resim sitesine yükleyip url sini almak

ARAP

Acemi

• "ARAP" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Saturday, 20.06.2009, 17:38

arkadaslar url yı aldım ama nereye kopyalayacagımı bılmıyom

19

Saturday, 20.06.2009, 18:46

ARAP,

Deisgn Tool penceresinde Presets'e tıkla daha sonra chat alanında sağ tıkla İnsert > picture'ye tıkla ufak bi resim karesi açılcak o kareye sağ tıkla > Picture > Source > Url başlığını görceksin tıkla ve aldığın url 'yi açılan yazı penceresine yapıştır ve kaydet hepsi bukadar

• Özel mesaj gönder

20

Monday, 22.06.2009, 16:33

slm ben xara3d6 kullanıyorum hersey yaziyorum fakat arka fondaki 3d demo yazısını kaldıramadım yardımcı olursanız iyi olur