Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ozgemfm

Acemi

• Konuyu başlatan "ozgemfm"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 4.10.2008, 23:21

Yayın alamıyorum Yardım Lütfen

arkadaşlar flat cast a giriyorum ama yayını alamya tıklıyorum yayını alamıyorum dün geceden belli kafayı yiyecem lütfen biri elimden tutsun

ALDIGIM HATA BU

00:11:15.671: Initializing Producer V5.0.225 ...
00:11:15.671: There is another producer or viewer running - close all other browser windows first!

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 4.10.2008, 23:23

dinleyici olarak baska bir radyoda olunca yayini acamazsin.

eger sendede baska hicbir radyo acik olmadigi halde yinede bu hatayi veriyorsa, bilgisayarini kapati tekrar ac, hic bir radyoya girmeden yayini al.

ozgemfm

Acemi

• Konuyu başlatan "ozgemfm"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 4.10.2008, 23:32

evet bende şimdi pc kapatım açdım senin yazını okudum oldu melek gibisin çok saol teşekür ediyorum

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 5.10.2008, 05:57

Yalniz bir sey demek istiyorum bu konuda...
Daha önce kocyazi fm ile benim basimada gelmisti bu olay nedeni nedir bir fikriniz varmi...
Ben sistemi geri atarak kendimce çözüm bulmustum peki ya diger arkadaslar ? Flatcast sisteminden mi yok Pc denmi kaynaklaniyor
Cokiesleri silmedigi gibi