Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

siyahim

Acemi

• Konuyu başlatan "siyahim"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 4.10.2008, 23:35

radyo total sayısını aktaramadım

arkadaslar total transfer etmek istedim yeni bir sid aldım bu yeni sid sanki eski radyomun alt grubu gibi içinde görünüyordu. fakat daha sonra eski radyom silindi şimdide Book the user counter of all (not onair) streams to this stream buraya tıklayıp ok dediğimde ( the user counter of all your show´s have been booked to the selected show. All other user counter have been set to zero.
With the next show start the new counter will be viewed ) böle uyarı veriyo nasıl düzeltebilirm acaba yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 4.10.2008, 23:38

With the next show start the new counter will be viewed >>>bir dahaki yayininiz basladiginda yeni sayac goruntulenecektir,
diyor burda,
ayrica sen silmeden kendiliginden silinmez eski radyon...

3

Saturday, 4.10.2008, 23:38

siyahim, her yeni aldığın SID nosunda radyo totali silinir yeni başlar eski radyondaki total 'i yeni aldığın SID nosuna aktarma imkanın yok

4

Sunday, 5.10.2008, 00:33

sen o yazıya (Book the user counter of all (not onair) streams to this stream) tıklarsan önceki total sayıların hangi sid de bulunan yazıya tiklarsan ona geçer.

Diğerleri de sifirlanır. Eğer tekrar diğerlerinden birine geçireceksen aynı işlemi o sid için uygula.

yusufyk

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 30.11.2008, 21:03

Arkadaşlar Benim radyo vardi mesela AradyoFM ben bu ismi değişmek istedim yeni bi radyo actim Bradyofm olsun

şimdi Aradyofm deki total sayısını yeni açmış olduğum BradyoFm' e aktarma imkanim varmi yokmu ?

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 30.11.2008, 21:05

yusufyk,

yok :roll:

Sadece ayni üyelikte actigin ikinci radyoda, eski radyonun total sayisini digerine aktarabilirsin..
Yeni üyelik, yeni sayim..

yusufyk

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 30.11.2008, 22:55

Anladim tşk ederim

cihan

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 17.12.2008, 18:10

i-rem, slm irem size birkere daha isim dusmustu yayin hakkinda sorunum vardi simdi sorunum yok tskler ederim... yalniz bir merakim var...sudur orenk bir radyoda dinleyicisi 5 kisi yani useri...ama bunu flatcastte 50 kisi gosteriyor..boyle birsey olabiliyormu yaniliyormuyum..bunu ogrenmek istemistim ilgin icin simdiden tskler ederim koaly gelsin saygilar......

9

Wednesday, 17.12.2008, 18:22

cihan, sen o radyodan bi kaçkişi çıkar bakalım sonuç değişcekmi

yayın yapan kişi elinle yazmış olabilir o rakamı ben henüz 50 kişiye ulaşmış radyoya pek rastlamadım belki ben yanılıyorumdur ama sanmıyorum