Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "BaHaT_40"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 18.10.2008, 13:40

flatcast icin port actım gene girilmiyor..yardım

arkadaslar flatcast icin airtes rt-102 modem port actım..ama genede radyo kimse giremiyor
...info baktım gene (-) (-) yardım ederseniz sevinirim..adres http://tuncaybahat40.blogcu.com/

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 18.10.2008, 13:50

Alıntı

...info baktım gene (-) (-)

demekki udp 40123 portu biryerde engelleniyor yani dogru acilmamis.

engelliyiciler bilgisayarinda bulunan güvenlik programlarindan biri olabilir.
veya bilgisayarinin disinda internete baglandigin modemde olabilir

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 18.10.2008, 18:46

bide yanlıs yapmısta olabilirsin genelde yapılan hata önce pc de port acıp sonra modemde acmanız gerekıyor eger bu sıralama yanlıs yapmamıssan ozaman vırus programın yada modem guvenlık ayarların engellıyordur sen tekrar göz at işlemlere eger dogruysa yayın almadan önce vırus programını devre dısı bırakarak dene ve hala olmadıysa tekrar sonucu yazarsan hep birlikte fikir yurutelım kolay gelsın..!