Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

fero_07

Acemi

• Konuyu başlatan "fero_07"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 18.10.2008, 19:19

Yayin Alamiyorum [edit]

selam arkadaslar ben dune kadar yayını alabılıyodum hıc bır sorun yoktu ama yayını cafeden yapa bılıyom eve net cektım evde yayın alamıyom ama aynı sekıld cafeye gıtımde cafede sorun cıkmıyor evde gırdımde neden soprun cıkıyor acaba bır ayarmı eksık gırdıme nıck dogru sıfresı kabule dıyor sonra devamı gelmıyor su hatayı verıyor This page con only be accessed by registered users. Please enter your Username and your Password.

Sie sind noch kein registrierter Flatcast-Benutzer? Hier können Sie sich registrieren lassen! acıl yardım sımdıden tşkler

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 18.10.2008, 19:22

fero_07, sanirim cafede nickin flatcastta otamatik olarak giriyor ,
yayin almak icin oncelikle flatcast ana sayfadan kullanici nickini girmelisin, tek sorun bu..