Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ardinyo

Stajyer

• Konuyu başlatan "ardinyo"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 20.10.2008, 21:35

bir kac gündür radyoma girislerde Activex yükle diyor

slm arkadaslar bir kac gündür radyomda sorun var cözümü icin yardimlarinizi rica ediyorum sorun ise radyoya her giriste Activex yüklenmesini istiyor dinliyicilerede bu oluyormus radyoma girenlerin hepsine bu oluyor ve su an altta yazdigim yazi cikiyor

[b]Are you sure you want to navigate away from this page?

ATTENTION! You have not completed the virüs scan!
Your PC is still probably infected with spyware!

Please return to [url and download MalwareCleaner 2009(c) MilleniumHousemix Software LTD.scanner.

yardimlarinizi esirgemeyin lütfen tskler simdiden

Press Ok to continue,or Cancel to stay on the current page.
[/b]

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 20.10.2008, 21:48

ya kisilerin bilgisayarinda, yada senin sitende virus var!

adamlar zorla ücretli bir program indirmenizi istiyor.

yetkililer bir zahmet yukardaki linki kirin!

ardinyo

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 20.10.2008, 21:51

radyonun index i virüs taramasindan gecirdim ama hic birsey yok temiz birde bu sadece kisilerde olmuyor bende de oluyor

4

Monday, 20.10.2008, 22:16

ardinyo, sen radyonun indeks ini nerden aldın sorun radyonun indeks inde active-x le alakası yok indeksi taratmayla virüs bulamassın aldığın indeks içinde o yükleme linki vardır active-x adı altında yerleştirlimiştir indeks e

radyo indeksinde böyle bir link olamlı sanırım

Please [ve url, MalwareCleaner 2009 MilleniumHousemix Yazılım LTD.scanner'ini karşıdan yükler] geri dönün indeks inde bu isimde bi link varmı ona bak sen varsa kaldır onu

ardinyo

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 20.10.2008, 22:29

bu indexi yaklasik bir yildir kullaniyordum bir sorun cikmamisti ama bir kac gündür bu olay ile karsilastim