Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

41

Monday, 16.07.2007, 12:38

Alıntı sahibi ""crayzze54""

arkadaslar ben yeni radyo actim ama bir sorunum var
radyo sayfasi cok kucuk gorunuyo bunu nasil buğutecem bana yardim plc emeğinize sağlik http://hayalfm.ile.biz/

Flatcast admin panelinden büyüteceksin. Yapman gerekenler:
Flatcast e gir>> Broadcast your area>> change streams data>> Verilen kodu gir>> radyo boyut ayarları geldiginde istedigin boyuta göre ayarla
Not: 600x800 olmasını tavsiye ederiz.Sitemizdeki temların birçoğu bu boyuta göre düzenlenmiştir.

• Özel mesaj gönder

42

Monday, 16.07.2007, 23:23

Alıntı sahibi ""wanted""

sitenin adresini verseydin daha net anlardik doymusfm. Guest olayı su sekilde Flatcast admin panelinden log out yapmazsan o nickle girersin. Diger radyolar da dahil.

slm
wanted<< sizlerden cok seyler ögrendim dahada öğreneceğimi biliyorum ben adıma bir çok sorunları aştım yada ben öyle düşünüyorum.
www.doymusfm.byethost7.com

radyomun adresi > alaturkaa,dan aldığım indeks,i kullanarak yeni bir sayfa oluşturdum ancak bu indeks yazılımı hakkında daha çok şey öğreneceğim.
bilmiyor ama fobi olarak uğraşıyorum buda beni mutlu ediyor sayfamı girip gezerseniz memnun olurum ama bana gülmeyin daha süsleyemedim kim bilir çok daha iyi olabilir her neyse ben sizlere teşekkür ediyor başararılarınızın devamını diliyorum.

• Özel mesaj gönder

43

Thursday, 26.07.2007, 20:34

SLM FLATCAST YETKILILERI VE DIGER ARKADASLAR.BIRDEN FAZLA SORUM OLACAK YETKILILERE:D YA SU PORTLARDAN BISEY ANLAMADIM BU 1.IKINCISI STATISTICK IN YANINDA NE + BU NEDE ! VAR BENDE HIC BIR SEY YOK YANI HATTA GOSTERDIGINIZ RESIMDEN DEGISIK BIR STASTISTICK CIKIYO BENDE :S BUNUN NEDENINI OGRENEBILMEM MUMKUNMU ACABA VE STASTISTICKIMI BURAYA KOPY YAPSAMDA BAKSANIZ BIRSEY OLURMU YANI KISIYE OZELMI BU STASTISTICK BASKALARIDA GORSE BIRSEY OLMAZ DIMI:D SAKA BIR YANA CVP BEKLIYORUM TEK EDERIM

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

44

Thursday, 26.07.2007, 21:36

Alıntı sahibi ""**ASI~KIZ**""

SLM FLATCAST YETKILILERI VE DIGER ARKADASLAR.BIRDEN FAZLA SORUM OLACAK YETKILILERE:D YA SU PORTLARDAN BISEY ANLAMADIM BU 1.IKINCISI STATISTICK IN YANINDA NE + BU NEDE ! VAR BENDE HIC BIR SEY YOK YANI HATTA GOSTERDIGINIZ RESIMDEN DEGISIK BIR STASTISTICK CIKIYO BENDE :S BUNUN NEDENINI OGRENEBILMEM MUMKUNMU ACABA VE STASTISTICKIMI BURAYA KOPY YAPSAMDA BAKSANIZ BIRSEY OLURMU YANI KISIYE OZELMI BU STASTISTICK BASKALARIDA GORSE BIRSEY OLMAZ DIMI:D SAKA BIR YANA CVP BEKLIYORUM TEK EDERIM

bir sakincasi yok ekliyebilirsin...

fakat sen flatcast producernin hangi sürümünü kullaniyorsun
4.15 i kullamiyorsan böyle bir statistick cikmali! +!

eger 4.16 kullaniyorsan bu sekilde mapping +

45

Thursday, 26.07.2007, 21:44

**ASI~KIZ**, o resimler flatcast 4.15 için hazırlanmıstı sen anasayfadakiflatcast 4.16 beta nın özelliklerine bir bak. orda aradıgını bulacaksın.
oradan da suna bakman yeterli statistic e tıkladıgın zaman producer ve this pc de + yada - işareti bulunuyor.Buradan portlarının acık ya da kapalı oldugunu anlıyorsun.

• Özel mesaj gönder

46

Tuesday, 28.08.2007, 13:57

sayin ceren;

özetle Version: 4.16 BETA da Mapping + Take Over - mi olacak yani?

• "AllaTurkaa" bir erkek
  • Konuyu başlatan "AllaTurkaa"

• Özel mesaj gönder

47

Tuesday, 28.08.2007, 14:05

Alıntı sahibi ""evidence""

sayin ceren;

özetle Version: 4.16 BETA da Mapping + Take Over - mi olacak yani?

mapping + olmali , takeover sade bir bildir...
expert mode üzeri take overyi acarsan + gösterir ve yayini bir baskasi alabilir!

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

48

Tuesday, 28.08.2007, 14:05

Take Over isaretlersen yani yayin devrine izin verirsen hem Mapping + hem Take Over + diye gösterir ve böylelikle yayin devrinde baska bir Dj sorun yasamadan yayini alabilir

ben cekileyimde bari Admin cevaplasin, hep pi$ti oluyoz ayni anda :)

• Özel mesaj gönder

49

Tuesday, 28.08.2007, 14:19

anladim arkadaslar cok tesekkür ederim sizlere, kisa sürede cevap veren ender yerlerdensiniz, kutluyorum

saygilar...

• Özel mesaj gönder

50

Monday, 17.09.2007, 18:54

ya bende mapıng + ama gene yayınıma kımse gıremıyo :( yardım pls pls

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

51

Tuesday, 18.09.2007, 00:28

BRINDAR!!, yardim istiyorsun ama konuyu biraz daha acsan keske yardimci olabilmemiz icin... mesela ne yaziyor ? no free stream olamaz eger mapping + ise...yayini sifreli mi yaptin yanlislika acaba ?

• Özel mesaj gönder

52

Tuesday, 18.09.2007, 18:28

ewt dedıgım gıbı maping + ama kac tane sorunsuzdj arkadasa sorduysam hepsınınkı - we hıc sorun olmuyor...ben yayın alıyorumwe arkadaslar gelmeye calısınca connetıon dıyomus we radyo acılmıyomus dedıklerıne gore sadece baglantısı yuksek mesela cafeden baglanan bı ark gırınce herkes gırebılıyor sıfre olayına gelınce hıc bı bılgım yok :( ama sanmam ole bıseyı yanlıslıkla yapacagımı gene yardım pls pls :(:(:(

ıste bu statıstıkte ^^^^ :(

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

53

Wednesday, 19.09.2007, 11:33

BRINDAR!!, portlarin acik olsada uploadun yetersize yinede kimse giremez.
internet baglantin kaclik.. download önemli degil upload önemli!
256/64 baglatisi olanlarda var, bu demek sade 1 kisi baglana bilir..
tabi baka bir pogram uploadunu yemiyorsa...
upload yiyen programlar msn, icq haric, tüm müzik indirebildigimiz programlar!

• Özel mesaj gönder

54

Thursday, 27.09.2007, 14:37

SLM HERKESE IYI GUNLER KOLAY GELSIN SAYIN YETKILILER SIZI IKI SORUM OLACAK BUNLARIN BIRINCISI RADYOMDAN SIK SIK DUSMELER OLUYO YAYINI DEVRALAMIORUM VEDE BAS ALANA SAG TIKLAYIM SHOW STATICS DEDIGIM ZAMAN IKISIDE -(EKSI) GOZUKUO MODEMIMDE DE PORT ACTIM ANLATTIGINIZ GIBI AMA SORUN NE ANLAMADIM LUTFEN YARIM EDIN SIMDIDEN TESEKKURLER KOLAY GELSIN SIZI SEVIYORUM :=)

• Özel mesaj gönder

55

Thursday, 27.09.2007, 14:46

YANI ANLATMAK ISTEDIGIM MAPING EKSI OBURUDE EKSI GOZUKUO VEDE YAYINIM HEP DUSUO RADYOMA GIREMIOLAR COGU ZAMAN NEDEN LUTFEN YARDIMCI OLUN http://seko_fm.sitemynet.com/ ACABA SORUN SITEMDEMI LUTFEN YARDIM EDIN

56

Thursday, 27.09.2007, 15:10

S€KO_FM, mapping + değilse portların açık değildir ki.

Sen tekrar port başlığına bakarak gerekli ayarları yap. + olduktan sonra düzeleceğini umuyorum ;)

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

57

Thursday, 27.09.2007, 15:26

S€KO_FM, seni takip edebildigim kadar sen sadece Windows Firewall'de port acmis olmalisin ;)

birde burasini oku
-->http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=3297

• Özel mesaj gönder

58

Monday, 3.12.2007, 15:23

eline saglık çok işimi gördü tsk :dj:

ASMALI

Stajyer

• Özel mesaj gönder

59

Sunday, 9.12.2007, 15:48

SELAM ARKADASLAR
BANA YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM. BIZIM RADYO 4.15 YANI YENI VERSIONLU AMA NEDENSE YAYIN ALMAK YINEDE MÜMKÜN DEGIL SÜREKLI RADYOYU KAPATMAK ZORUNDA KALIYORUZ, NE YAPA BILIRIZ ACABA ??? BIRDE YINE ESKI YANI 4.16 VERSION'A GECMEMIZ MÜMKÜNMÜ MÜMKÜNSE NASIL YAPABILIRIM ?? YARDIMINIZ ICIN SIMDIDEN TESEKKÜRLER.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

60

Sunday, 9.12.2007, 15:58

ASMALI, yayin devri icin öncelikle "allow Take Over" tiklanmis olmak zorunda, yoksa zaten devir teslim olmaz.. bunu yapiyorsaniz zaten, yayinin devrolmamasina sebep DJ'in Portlarinin acik olmamasidir.

burada Port Acmak videolu anlatimlarin oldugu gibi YARDIM bölümünde bununla bir cok alakali baslikta bulabilirsin...

kolay gelsin..