Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ASMALI

Stajyer

• Özel mesaj gönder

61

Sunday, 9.12.2007, 16:37

ÖNCELIKLE YARDIM ICIN TSKLER....BENIM HATAM ÖZÜR YAZMAYI UNUTTUM TABi :oops: ISARETLI OLDUGU HALDE ALINMIYOR HATTA DJLERIMIZ RADYODAN CIKIP NIKLERI DÜSENE KADARDA BEKLIYORLAR. AYRICA BENDE STATISTIK BÖLÜMÜNDE + YERINE - ISARETI VAR BUNUNDA CÖZMÜS DEGILIM :blink1:
TESEKKÜRLER

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

62

Sunday, 9.12.2007, 16:42

Alıntı

STATISTIK BÖLÜMÜNDE + YERINE - ISARETI VAR BUNUNDA CÖZMÜS DEGILIM

Portlariniz kapali oldugunu size söylüyor o işaret...
Portlarinizi nasıl açabilirsiniz -->Tıkla

63

Sunday, 9.12.2007, 16:46

ASMALI, Sana iki link veriyorum birinde zyxel port açma var videolu >>Tıkla

Bu linkte de çeşitli modemlerin port açma anlatımı var >>Tıkla

Buradaki anlatımlardan modemine uygun olanı uygula. O zaman sorunun çözülecektir.

ASMALI

Stajyer

• Özel mesaj gönder

64

Monday, 10.12.2007, 17:33

SELAM, NIHAYET BASARDIM YARDIMLARINIZ ICIN SAGOLUN.
IYIKI VARSINIZ

• Özel mesaj gönder

65

Monday, 17.12.2007, 16:35

ya ben radyoyu siteye ekledimde radyo çalmıyo ne yapmam gerek

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

66

Monday, 17.12.2007, 18:45

kalpsiz30834, sorunun tam olarak ne ?

• sen kendi radyonun sid numarasini dogru ekledinmi ?

• yayindaykenmi site sayfasini acmaya calistin ? sen kendi radyona dinleyici giremezsin yayindaysan, baska biri yayini acinca anca sitedeki radyonu görebilirsin !

yada link ver, radyoyuda ac, gelip bakalim caliyormu calmiyormu ...

• Özel mesaj gönder

67

Wednesday, 19.12.2007, 12:03

saolun millet bi rakamı eksik yazmışım ondan dolayı hata veriyodu genede saolun tmam şu anda çok güzel çalıo

• Özel mesaj gönder

68

Thursday, 27.12.2007, 17:58

slm arkadaşlar ben radyomu açtığımda kimse giremiyor başka dj açıyo onda ben girebiliyorum ama ben açtığım zaman kimse giremiyor sizce nedeni nedir şimdiden tşk arakdaşlar

AnkaraLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

69

Thursday, 27.12.2007, 18:04

arkadaSim
1-portLarin acik mi ona baktin mi
2-Stream info yane maping my pc + mi ekSimi ona bak bi

Dj__OzGuR_

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

70

Thursday, 27.12.2007, 18:04

bunlara bakarsan yardımcı olur sanırım
:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5814
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=7155

• Özel mesaj gönder

71

Friday, 4.01.2008, 16:50

abim benim radyoda duzeltım aracında desıng tool tazıyo normalde easy mode yazıyo nasıl duzeltırız acıl yardım lutfennn

• Özel mesaj gönder

72

Friday, 4.01.2008, 16:52

Alıntı sahibi ""karamanli61""

abim benim radyoda duzeltım aracında desıng tool yazıyo normalde easy mode yazması lazım degılmı nasıl duzeltırız acıl yardım lutfennn
:book: :book: :oops: :yardim:

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

73

Friday, 4.01.2008, 16:59

Alıntı sahibi ""karamanli61""

abim benim radyoda duzeltım aracında desıng tool tazıyo normalde easy mode yazıyo nasıl duzeltırız acıl yardım lutfennn

düzelticek birsey yok, artik easymod yerine bunlar yaziyor

black24

Acemi

• Özel mesaj gönder

74

Tuesday, 29.01.2008, 12:23

Merhaba

Öncelik forumunuzu ßeğendiğimi ßelirtmek istiyorum...

Diğer arkadaşlarım gißi ßenimde ßir sorunum var...

Flatcast radyo'ya daha önceden açtığımız da giriş yapılaßiliyordu,ama şuan giriş yapamıyoruz...Radyo kapalı görünüyor...

ßaşka sayfalarda ki flatcast'lere gireßiliyoruz sadece kendi radyomuzu açtığımız da açılmıyor,dinleyiciler giriş yapamıyorlar...

Sorun ne olaßilir acaba veritabanımız ile ilgili ßir sorunumuz olaßilir mi?

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

75

Tuesday, 29.01.2008, 12:27

black24 Sana yardimci olayim ;)

bu linki tiklarSan aciklamaSini okuyabilirSin: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=8041

flatcaSt kurallarini uygulamaya baSladigi icin artik radyolari Site iceriSine yerleStirmemiS olan radyolarda meSaj cikiyo, Sendeki Sorunda bu olabilir

• Özel mesaj gönder

76

Saturday, 2.02.2008, 15:11

s.a bende rdayoda çok sorunlar yaşıyorum yayına yapıyorum ama kimse giremiyor bunun için burayı önerdiler burdakileri aynen uygululuyorum ama eksiğim nerde bilmiyorum.sizin resimli port açmaya baktım ama bende show statick çıkmıyor .yalnız exper modeyı tıklatın sonra chatı sağ tıklayın diyorsnz bizde desing tool var onu tıklıyorum sonra chatı sağ tıklıyoruma ama baya başlık çıkıyor bunların arasında show stastick değilde show-bbide çıkıyor ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin.artık sinir krizleirne başlıyorum bir türlü djlımı rahatça yapamıyorm.şimdiden teşekkürler

• Özel mesaj gönder

77

Saturday, 2.02.2008, 15:24

bende stactickten önce stream infoyu tıklamam gerekiyormş tıkladdım - eksi çıktı şimdi port açmayı resimden yapabilirmiyim bilmiyorum ne yapcamı.v

FERDA69

Stajyer

• Özel mesaj gönder

78

Wednesday, 6.02.2008, 23:17

selamlar,bir dj arkadaşın yayını sırasında peşpeşe mesaj gönderdiğini gördüm.8-10 satır mesaj gönderdiğinde bir şekil ortaya çıktı.her bir satır ortalama 1 saniye arayla çıktı ekrana.bu sürede kopyala yapıştır yapması mümkün değil.bunun nasıl olduğu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazabilirler mi?

• "60GeNCLiK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

79

Wednesday, 6.02.2008, 23:29

Alıntı sahibi ""FERDA69""

selamlar,bir dj arkadaşın yayını sırasında peşpeşe mesaj gönderdiğini gördüm.8-10 satır mesaj gönderdiğinde bir şekil ortaya çıktı.her bir satır ortalama 1 saniye arayla çıktı ekrana.bu sürede kopyala yapıştır yapması mümkün değil.bunun nasıl olduğu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazabilirler mi?

arkadasim programla flood atmiş ve cikmiş gül kalp şekilleri çikiyor mesela 001 yaptigin zaman yazdigin yaziyi yollar hizlica peş peşe

FERDA69

Stajyer

• Özel mesaj gönder

80

Thursday, 7.02.2008, 12:06

Alıntı sahibi ""DjRiDo""

Alıntı sahibi ""FERDA69""

arkadasim programla flood atmiş ve cikmiş gül kalp şekilleri çikiyor mesela 001 yaptigin zaman yazdigin yaziyi yollar hizlica peş peşe

bunu bende yapmak istiyorum.nasıl yapılacağı konusunda bilgi verrseniz çok sevinirim.bir program mı kullanmam gerekiyor.yada bu flatcastin bir özelliği mi? yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.