Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

GONY@LI

Acemi

• "GONY@LI" bir erkek

• Özel mesaj gönder

81

Wednesday, 13.02.2008, 11:49

slm arkadaslar bilgisi olanlardan ricam belkide olmamis bir seyi istiyom varmi merak ettim benim sorunum yayin yaparken gast yada guest yada niklerin no larindan kisi tesbiti mümkünmü radyomun istek hattina istek yazilirsa ip nosun dan tesbiti mümkün ama ya istek hattini kullanmassa küfür vb. seylerden nasil tesbit ederiz saygilarimla

GONY@LI

Acemi

• "GONY@LI" bir erkek

• Özel mesaj gönder

82

Wednesday, 13.02.2008, 12:01

arkadasim programla flood atmiş ve cikmiş gül kalp şekilleri çikiyor mesela 001 yaptigin zaman yazdigin yaziyi yollar hizlica peş peşe[/quote]

bunu bende yapmak istiyorum.nasıl yapılacağı konusunda bilgi verrseniz çok sevinirim.bir program mı kullanmam gerekiyor.yada bu flatcastin bir özelliği mi? yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.[/quote]

evet arkadasim program kullanmalisin mesela RENEGADE LIVE FLODER bu isini görür goglede arattir dowland yap

83

Wednesday, 13.02.2008, 12:01

GONY@LI, Sadece nicklere ya da gastlarla bakarak tespit edemezsin. Php tabanlı bir site kur ve üye girişi ekle. Daha sonra girenlerin kullanıcıadlarını ve ip lerini öğrenebilirsin. ip den yer tespiti de sanıldığı gibi basit değil. Uğraşmaya değmeyecek kadar zaman alır bence.

İstatistik sistemi kurmak istersen aşağıdaki bilgilere göz at. ;)

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa""

@ xseure,
kimlerin nerden geldigini nakadar sayfanda durdugunu, giris - cikis, günlük ziyaretci sayisi vs.vs.
gösteren bircok ücretsiz program var, ben mesela bunlardan birini haftanin radyosuna yönlendiren sayfamiza ekledim.
yapman gereken öyle bir hizmete üye olup ufak bir html kodunu sayfana yapistiriyorsun.
burda --> http://www.hafta.allaturkaa.de/ solda en assagda allaturkaa banerinin altinda ufak bir logo.. üzerine tiklayinca statistikleri görebilirsin!

yada burda --> http://webstats.motigo.com/s?tab=1&link=1&id=4390039&last=more bak

fakat motigo webstats menüsü sade almanca ve ingilizce...

Link >> http://www.allaturkaa.de/orion/posting.p…e=quote&p=26707

Ayrıca yukarda Arama butonu var. Tüm soruları bu başlıkta sormak yerine ordan ara. Çünkü birçoğunun cevabı var. :lol:

DJ Huseyin

Stajyer

• Özel mesaj gönder

84

Thursday, 3.04.2008, 12:43

selam arkadslar

selam arkadaslar benim bi sorum olacak benim radyom var kendim 4.16 yi kullaniyorum ve radyoda da bu kayitli ancak bitane dj imin leptopu var ve sadece 4.15 gorunuyo radyoda kayitli olan 4.16 dj arkadasim 4.15 i yukluyo ama yayini alamiyo bu konuda neyapmam gerekir ilgilenirseniz sevinirim ilginize simdiden tesekkurederim saygilar dj huseyin kralkaradeniz-fm

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

85

Thursday, 3.04.2008, 12:45

DJ Huseyin, anlatayim cok baSit, 4.16 Producer yüklemeSi gerekiyo

mesela bunu: http://data.flatcast.com/data/objects/Fl…rSetup41629.exe

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

86

Thursday, 3.04.2008, 12:50

DJ Huseyin, 4.16 bile olsa yayin alinca otamatik olarak, aktive-x yuklmemesi icin uyari gelir, sanirim arkadasiniz bunu kabul etmiyor,
ornek veriyorum; gecen hafta format attim ve ilk yayini aktive-x yuklemeden almayi denedim, otamatik olarak acildi ekran ve yuklenmesi sadece 5 saniye aldi, hic sorun olmadan aldim,
arkadasiniza cikan uyariyi red etmemesini soyleyin...

DJ Huseyin

Stajyer

• Özel mesaj gönder

87

Thursday, 3.04.2008, 12:58

evet bende aynen oyle biliyom yani otomatik olarak kendiliginden yuklenmesi gerekiyo ama arkadasimin dedigi onda sadece 4.15 gozukuyomus baska bisey gorunmuyo diyo bende bi anlam veremedim bunun sebebi leptop oldugu icin olma ihtimali varmi yoksa yapabilecegimiz baska bisey varmi

DJ Huseyin

Stajyer

• Özel mesaj gönder

88

Thursday, 3.04.2008, 13:01

masum masum ve hemserim radyoya misafir olarak gelebiliyo activite yuklu olmasa bunuda yapamaz sanirim oyle deyilmi yoksa benmi yanlis biliyom

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

89

Thursday, 3.04.2008, 13:13

dinleyici ve yayinci aktiveleri ayridir,
mesela bu : http://data.flatcast.com/data/objects/FlatProducerSetup41629.exe

bunda ProducerSetup yaziyor,
ama dinleyicilerinkinde Wiewer yazar..

midikoc

Acemi

• Özel mesaj gönder

90

Monday, 7.04.2008, 14:56

ya bu yedi ttnet modemlerınden yapılmıyomu bu yayın ya bana cok acıl bı cvp verırmısınız bende talk over de - gosteriyo otekıde yanı hıc olmuyo acıl yarım

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

91

Monday, 7.04.2008, 15:13

midikoc, hayret bu konuyu nerden buldunda altina yazdin soruyu :s045:

1. anladigim üzere senin kullandigin versiyon 4.16 ama sen 4.15 konusu altindasin, Portalin ortasinda kocaman bir konu var onu tiklasan: 4.16 sürümü ve yenilikler
2. modem bile yazsan ARAMA yerine bir sürü baslik cikar okuyabilecegin
3. "yapilmiyomu yayin" diyosun ama yayin yaptiginda Talk over diye bir gösterge olur, demekki yayin yapiyosun zaten ;)

ayrica Talk Over sadece yayin devri icin gerekli birseydir, Port'larinin acik olup olmadigini Mapping'ten anlayabilirsin

veya bir baskasinin radyosunda MY PC + olmali

anahtar sözcük burda Port Acmak'tir: Port Acmak

tamer

Stajyer

• Özel mesaj gönder

92

Monday, 7.04.2008, 17:05

tskler bakiyorum ins yapa bilir