Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

senarist

Stajyer

• Konuyu başlatan "senarist"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 20.10.2008, 22:02

radyoda taninmadik bir casus yayin aliyor!1

selam arkadaslar ben bu konuyu sizinle paylasmak istedim benim yerde hic olmadik birsey olmaya basladi simdi birisi yayin aliyor ama tanimiyoruz sifreyide yeni degisidm ama gene almis nasil oluyor sizce bu hackleme gibi bisi olmus olabilirmi ne gibi önlemler alayim bilginiz varsa paylasirsaniz cok makbule gecer saygilarimla.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 20.10.2008, 22:05

senarist, o radyonun sid numarasi ve senin radyonun sid numarasi aynimi baktinmi..

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 20.10.2008, 22:07

senarist, benimde bir zamanlar bu başıma geldi çok araştırdım ama flatcastte şifreyi bilmeden yayın almanın mümkün olmadığını gördüm heleki yayın işaretli bile değilken. Yayın işaretli olduğu zamanlarda genelde alınıyordu yayın tam bir başkası alıcakken şifreleri bilen biridir sanırım bu bir başkası şifreleri söylemiş olmalı başka yolu olduğunu sanmıyorum siteyi hackleyebilirde radyoya aklım ermiyor :roll: Benim mantığım almamıştı bunu.

usta_37

Jüri

• "usta_37" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 20.10.2008, 22:13

uzaktan yardım özelligini kapat pc nin, ve o program yüklüyse kaldir.

5

Monday, 20.10.2008, 23:04

Alıntı sahibi ""usta_37""

uzaktan yardım özelligini kapat pc nin, ve o program yüklüyse kaldir.

ne alaka ?

6

Monday, 20.10.2008, 23:08

senarist,
arkadaşım öncelikle radyonun çalınması söz konusu olamaz şayet sen dj olarak seçtiğin kişilere kendi asıl şifreni vermedinse eğer

1_ radyo yayını için mutlaka dj şifresi oluşturunuz
2_ her ne sebeple olursa olsun kesinlikle asıl şifrenizi kimseye söylemeyiniz
3_ diyelimki sen dj olarak seçtiğin kişiden dj liğini elinden aldın ve o dj de senin radyonun asıl şifresini bildiği için ne malum senin radyonu onun açmadığı

siyahim

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 20.10.2008, 23:28

arkadaslar asıl şifreyi nasıl değiştirebiliriz acaba

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 20.10.2008, 23:32

siyahim, forumda aramayi kullanin..

9

Tuesday, 21.10.2008, 00:07

siyahim,

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3055&postdays=0&postorder=asc&start=40

senarist

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 21.10.2008, 22:02

nese bende öyle düsünüyorum sanirim birisi icerden birisi dalga geciyor:D

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 22.10.2008, 18:23

senarist,

ya sen kafayı hackle bozmussun valla sifrelerine sahip ol kimse senin radyonda yayın alamaz ayrıca eger sen yayındayken yada baskası yayındayken baskası gelıpte sıfreyı bılse bıle yayın alamaz cunku yayın almanında kuralı var mesela yayın take over olması yanı otoda olması gereklı ...!!

senarist

Stajyer

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 24.10.2008, 19:18

rüzgar soruyu anlamiyosun sanirim zaten sorun cözüldü iki hafta sonra cvp yaziyosun bizde biliyoruz yayindayken birisinin yayin alinmiyacagini biz yokken radyo kapaliyken actim dedi cansu muymus neymis adi ama sifreleri yeni degisdim ve bir kac kisiye vermisdim benn nese gerek kalmadi artik cözdüm konuyu saolun yinede

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 24.10.2008, 19:25

Re: radyoda taninmadik bir casus yayin aliyor!1

Alıntı sahibi ""senarist""

selam arkadaslar ben bu konuyu sizinle paylasmak istedim benim yerde hic olmadik birsey olmaya basladi simdi birisi yayin aliyor ama tanimiyoruz sifreyide yeni degisidm ama gene almis nasil oluyor sizce bu hackleme gibi bisi olmus olabilirmi ne gibi önlemler alayim bilginiz varsa paylasirsaniz cok makbule gecer saygilarimla.

benim cvb ım bu soruya verılmıstı bu soruda 20.10.2008 tarihli sen 2 hafta ilerdemisin yoksa benmi gerideyim ? neyse sorun çözulmusse sorun yok bnm için..!