Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

kapari

Acemi

• Konuyu başlatan "kapari"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 31.10.2008, 15:15

ip adresi

Selam
Arkadaşlar biliyorsunuz net radyolara ve bazı sitelere girildiği zaman ip adresi ve o ip no nun hangi ile ait olduğu görünüyor bu sistem flatcast radyolara da uygulanabilir mi yani radyoyu ziyaret eden kişinin ip nosu nu ve hangi ilden bağlandığını dj görebilir mi

2

Friday, 31.10.2008, 15:22

www.clip.de adresinden o prorami indirebilirsin turkcesi sahte ip kulanma

kapari

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 31.10.2008, 15:29

ceza06, ilgin için teşekkür ederim ceza arkadaş ve hemşerim ama ben orda doownland göremedim birde programı indirsem bile radyo index ine mi monta edeceğim bu konu da da yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

4

Friday, 31.10.2008, 15:42

abi bendeki almancasi turkiye kulanimi yasak diyor ben turk sayfalarina baktim

5

Friday, 31.10.2008, 15:47

kapari,

Alıntı sahibi ""Ceren""

slm xseure,
flatcast üzeri böyle bir imkanin yok...

fakat sirf meraktan soruyorum IP yi görsen ne yapacan?

internete her baglandiginda IP degisir, kimsenin sabit bir IPsi yok,
illa görmek istiyorum diyorsan radyonu PHP destekli bir alana kur,
siteni ziyaret edenlerin IPsini görürsün...

flatcastta böyle bir imkan yok ayrıca dj de göremez sadece dj forum sitesinde adminse görebilir eğer site forum tarzı sitesiyse tabiki yoksa öyle bişey söz konusu değil

bir diğer konu ip gizleme diye bişey yok sadece gideceğin adrese 3 sokak öteden dolaşıp gitmek var ama çıkış yeri aynı çıkış

6

Friday, 31.10.2008, 15:48

http://turk3.org/tag/sahte%20cam abi bu adresten bulabilirsin itedigini kapari,

kapari

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 31.10.2008, 15:51

kimin yalan kimin doğru söğlediğini öğrenmek için görmek istiyorum yoksa başka bir niyetim yok ip almak için gerekli proglar olduğunu biliyorum ip meraklısı olsam onlardan kullanırdım ilgin için teşekkür ederim

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 31.10.2008, 15:56

kapari, sanal bir otamdayiz, IP adresi gormekle insanlarin dogruyu soyleyip soylemedigini anlayamazsin,
ustelik her gordugunuz IP adresinide guvenemezsiniz, cunki gercek bilgileri vermezler, ve bir cok kisinin ip adresi surekli degisiyor,
ornek veriyorum, bugun benim ip adresim amerika, yarin fransa ama ben turkiyede yasiyorum diyorum,
hangisinin gercek oldugunu anlamaniz imkansiz,
ama illaki sitenizde IP kontrolu olsun istiyorsaniz, php tabanli bir site kurun ve radyonuzu ekleyin..

birde ip gormek istiyorsaniz istek hattindan da bunu yapabilirsiniz, istek yapan kisilerin IP adreslerini gorebilirsiniz..

9

Friday, 31.10.2008, 15:59

kapari, arkadaşım o mesajı sana bulup getirdim ki oku nasıl ip görüldüğünü diye mesajı yazan ben değilimki bana karşılık veriyosun ip meraklısı değilim diye senin arama yapıp bulcağın konuyu ben sana bulup getiriyorum senin verdiğin karşılığa bak ya biraz anlayış ltf

o mesaj daha önce forumda verilmiş bi mesaj aramayı kullansaydın bunu demezdin bana ip meraklısı değilim diye

ayrıca İP gizleme diye bişey yok arkadaşım eğer ip gizlenseydi internette suç oranına hiç kimse yetişemezdi yok öyle bişey

Mutluu

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 31.10.2008, 16:15

kapari, http://www.sayyac.com/ bu siteye üye olup verilen html kodunu sayfalarina yerleştir şehir olarak tam sağlıklılı vermemeye bilir ama ip numaralarını verir kullandiği sistem tarayıcı ülke ve daha çok değişik grafikler alabilirsin site ile ilgili tavsiye ederimm
kolay gelsinn

11

Friday, 31.10.2008, 16:36

duyduguma göre bu index yakinda paylasima sunulacakmis,
icinde ip check var.
eger siteniz php destekli ise, kullanilan kodu baska indelerdede uyguluyabilirsiniz.

www.allaturkaa.de/canli

12

Friday, 31.10.2008, 18:02

kapari, www.motigo.com bu site sana gerekli tabanı sağlıyor. Kaydoluyorsun sitene html kod ekliyorsun.

Ne kadar işine yarayacak bilmiyorum ama forumda bunla ilgili daha ayrıntılı anlatım var. Aramayı kullan bulacaksın.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 31.10.2008, 19:06

DjCansu, ben bu kodu nerden bulurum yada nasıl koyabilirim ?

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 31.10.2008, 20:12

kapari, bu soru daha önce bir cok kez forumda soruldu cevaplandi Aramayi kullan bence

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=98589&highlight=php#98589
Ve buna benzer bir cok cevap

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Saturday, 1.11.2008, 14:08

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR""

DjCansu, ben bu kodu nerden bulurum yada nasıl koyabilirim ?

DJ_RÜZGAR, php destekli bir siten varsa bu index paylasildiginda sadece kendi sitene dair bilgileri yerlestirmen yeterli olucak, kodlar paket halinde hazir halde paylasima sunulucak (insallah yakinda :roll: )

Henüz bazi calismalari var bildigim kadariyla, nasil kullanicaginiza dair aciklamalarda tamamlanir tamamlanmaz forumda bulabilirsiniz :up:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 1.11.2008, 14:21

tskler i-rem sitem php destekliyor baska kodlarda kullandım ama bu gördugum tam istediğim gibi o yuzden sordum insallah en kısa zamanda paylasılır haa amacımda öle kım yalan kım dogru söyluyor deıl hatta ıster dogru ıster yalan söylesınler umrumda bıle degıl sadece benımkı yok dememek :) zaten ıp adreslerını bılsemde elıme bısey gecmıcek bunuda bılıyorum kolay gelsın .

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Saturday, 1.11.2008, 14:32

DJ_RÜZGAR, benimde basima geldigi icin bazen önemsiz birsey olmadiginida biliyorum.. yeri geldiginde cokta faydali

Radyoda nick alma zorunlulugu yok diye bazi arkadaslar guest/gast olarak gelip hic cekinmeden hakaretler edebiliyor, en azindan basit olmaz bunu yapmak.. ve ben yapmadim haberim yoktu diyenlerde izlerini biraktiklarini bilir, yalan söylemeden ortaya cikacagini bilmeleri yalan söylemelerini engeller belki ;)

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

18

Saturday, 1.11.2008, 14:34

:up: