Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

öykü

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "öykü"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 31.10.2008, 18:15

Osmanlıca Evlenme Teklifi

Osmanlıca Evlenme Teklifi

GAYEMİZ ACİZANEYİ TACİZ ETMEK DEĞİL; BİLAKİS EFKARİ UMUMİYEDE ARKADAŞLIK KURMAKTIR. CEVAB-I MÜSBETİNİZ KALB-İ HARABIMI TAMİR-İ TEMİN EDECEĞİNDEN, DEST-İ İZDİVACINIZA TALİBİM...

Kız Cevap Verir:

MAHREM-İ SURATINIZA SİLLE-İ OSMANİYE NAKŞEDERSEM ŞAYET, SEKTE-İ KALPTEN TERK-İ HAYAT EYLERSİNİZ...

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 31.10.2008, 18:17

:D Kız kabul ettimi etmedimi ben anlamadım ama güzelmiş teşekkürler abla paylaşımın için

sevd/\gul

Profesyonel

• "sevd/\gul" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 31.10.2008, 18:18

öykü, emegine saglık iyiki ozamanda yaşmıyorum benim gibi cahiller evde kalırdı ,:))

öykü

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "öykü"

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 31.10.2008, 18:19

etmedi bebegim etmedi.
suratını tokatı yersin, tokatın acısından kalbindeki acıyı unutur, basının üstüne dönersin dedi :)

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 31.10.2008, 18:23

HaHa :D Osmanlı kadınlarıda çok sertmiş canım :))

öykü

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "öykü"

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 31.10.2008, 18:24

selvd/\gu kalmazdık yaa :) bi ata sözü vardır.dicemde artık korkuyorum.her lafıma millet kıllanıyor.
(bakın lütfen bu ata sözü silmeyin ve kızmayın lütfen.türkce elastiktir yanlışta cekmeyin)
sevd/\gul ata sözü derki, delikli boncuk yerde kalmaz.
bulurduk birilerini kör atın kör alıcısı olurdu bizide cahiller alırdı :P evde kalmazdık.

öykü

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "öykü"

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 31.10.2008, 18:31

ne zannetin deniz.ee bosuna osmanlı hatunu gibi mübarek demezler.
osmanlı kadınları yapılı güclü ve sertmiş gercekten.simdiki gibi minyon tipli cıtı pıtı cici kızlar degillermiş.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 1.11.2008, 13:23

Alıntı sahibi ""öykü""

bi ata sözü vardır.dicemde artık korkuyorum.her lafıma millet kıllanıyor.
(bakın lütfen bu ata sözü silmeyin ve kızmayın lütfen.türkce elastiktir yanlışta cekmeyin)

dusunceleriniz nekadar esnek bilemeyiz, yada bu sozleri kullanirken nereye cekiyorsunuz bilmiyorum ama,
bildik bir atasozudur, az cok ise yarayan herseyin, bir alicisi olabilecegini anlatir...

o yuzden silinecek bir tabir degildir, bunun icinde silinir diye yetkilileri zan altinda birakmaya hakkiniz yok, yetkililer objektiftir, kisiye karsi direk sozlu saldiri yapilmadikca hic bir sekilde uyarilmazsiniz ve yazilariniz silinmez,
ayrica yetkililerin adaletinden suphe duyan var ise, hic cekinmeden yonetime sikayetlerini bildirebilirler..

öykü

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "öykü"

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 1.11.2008, 15:32

benim daha önce pek cok actıgım konu silindigi icindir. falan sildi yada filan diyemem sadece silindi. bu kaygım bundandır.silmek isteyen yinede silebilir.
önemli degil diye düsünerek sikayete ihtiyac duymamısımdır.
kimse zan altında bırakılmıyor.
burda hic bir yönetime bu güne kadar haksız hakaret etmedim.
ve birileri begenmedi diye cok silindi.zamanında etmediysem şimdi gecmisi hic sorgulamam.
hakaret saldırı ve elestiri cok ayrı seylerdir.
bu söyledini burda bırak yönetim hic kimseye yapmam bu konumada asla düsmem düsürülmekte istemem.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 1.11.2008, 15:45

Alıntı

benim daha önce pek cok actıgım konu silindigi icindir. falan sildi yada filan diyemem sadece silindi.

Masum arkadasimiz aciklamasini yapmis, üstelik Kurallarda yaziyor, hic bir baslik sebepsiz silinemez diye. Kaygili olmasina gerek yok kimsenin. Allaturkaa Genel Kurallarina ve toplumun ahlak kurallarina uygun olan her paylasima müsade ediliyor..

Alıntı

birileri begenmedi diye cok silindi

Bu bir ithamdir, haksiz bir suclamadir. Madem böyle bir haksizliga maruz kaldigini düsünüyorsun bir yetkiliye basvurmani tavsiye ederim. Yoksada bu agir bir suclamadir, ispati mümkün oldugu zaman söylenmediyse, simdi hic zamani degil!

Alıntı

adar haksız hakaret etmedim.

Hakaretin haklisi olmaz! Eger hakaret ediyorsan ve sadece hakaretlerinin editlenmesiyle veya silinmesiyle kaliyorsa yönetim, burda melikenalan olarak emegi olmus olan bir üye oldugun icin müsade ediliyor.

Özellikle yetkili arkadaslara suclamalar yapilmamasini özenle rica ediyorum, tartisma zemini olusmamasi icin yeterli bir aciklamadir umarim..

öykü

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "öykü"

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 1.11.2008, 17:21

ben masumun adını. yutubu türkiyeden görmedigim icin baslıgında +18 var diye ceza06 arkadasa
abla diye hitap ederek masum ablan gelir siler.+18 +16 icerikli konular bu forumda yok dedim.
hakaret nerde ? kime hakaret ettim.
sen niye müdahele ediyorsun.öykü melikenalan falan filan, suc yokki neyi kime şikayet edicem.
masumun kalıpcı ve kuralcı oldugunu düsündümü belirttim, bende böyle bir izlenimi var.
düsünce sucmu peki bu düsüncemde hakaretmi var.
ayrıca bu acıklamayı irem arkadasımıza degil.
aklında soru işareti kalmasın diye foruma yapıyorum.
irem benimle daha önce fikir cakısması yasadımız bir konudan dolayı sürtüsmektedir.
acık arıyor arkadas.onunla sorun istemiyorum. bunu daha öncede dedim, simdide diyorum.
yapay sorun üreterek, beni biseylerin icine cekmeye calısıyorsan tekrar rica ediyorum.
benim seninle sorumun yok,sende beni huzursuz etme olurmu.
nerdeyse 1 bucuk yıldır burdayım ne zaman yönetime şikayete gidip gitmicemi bilebilecek tecrübem var.
artık bu konuda kim ne yazarsa yazsın, cevap yazmıcam.sorun istemedim icin.
lütfen cevapsızlımı kabulleniş olarak almayın.
sunuda acıklıyım, er yada gec gündeme gelecek.
masum arkadas benim yazdıgım bi yazıdan rahatsızlık duymus. özelden
bana sormuş.
bende gereken acıklamayı kendisine yapmısımdır.
o özel oldugu icin orda kalsın istedimden, konuya girmiyorum, forumun daha fazla huzurunu bozup ortamı germenin geregi yok.
o yüzden bundan sonra benden tek bir acıklama duymucaksınız.
dilerim forum huzuru icin bunu baskalarıda yapar.
tesekkürler.
ben kimseye hakaret etmedim forumda yönetim dokunulmazlıgı olan meclis degildir.
hakaret üyeyede yönetime yapılınca cirkindir.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 1.11.2008, 17:42

öykü, Allah askina bu anlattiginla burdaki yazilarin alakasi ne yahu?

Herzaman yaptigin gibi yine üyeler önünde yetkili ve yönetim suclaniyor, bunu yapmamani rica ediyorum cünkü buraya yeni gelen üyelere yetkili ve yönetimdeki arkadaslari yanlis tanitiyorsun. Kimse kimseyi tanimak icin senin yorumlarina ihtiyaci yok!

Seninle fikir cakismasi ben buraya geldim geleli varolan birsey. Benimle hic bir konuda hemfikir olma zorunlulugun yok. Farkli fikirlerime tahammülünde yoksa yorum yapma. Bu yüzden seni yeterince uyardim ama hala benimle alakali konusmaya iten seni ne var anlamis degilim. Burada sen haksizlik gördün, senin yaninda oldum, masum'da haksizlik görürse onunda yaninda olmaya hakkim var!

Huzuru bozup ortami geren ben degilim, yeterince ihtar aliyorsun bu konuda ve bir cekisme icerisine girdigin bir cok üye sayabilirim sana ama burdaki amacim bu degil. Seni ve kisiligini elestirmek amacim degil, sen bunu benim icin yapsanda ta ilk geldigim günden beri, ben sana yinede karsilik vermicem.

Haksiz yere hakaret etmedim diyorsun. Sana hodri meydan derim, hakaret ettiklerinin altintilarini yaparim kücük düsürmek istemedigim icin kimseyi, yapmiyorum!

Sana burda uyari, yönetim keyfine göre mesaj siliyormus izlenimi verme diye geliyor, bunu anlayamacak ne var? Neden sürekli baska sorunlarini dile getiriyorsun konu degilken? Hic bir konuda aciklama yap diye yazmiyoruz!

Yeter artik insanlari zan altinda birakma diye yaziyoruz!

Konu kapanmistir ve bu konuyla alakali hala sorunun varsa, özelden halletmeye calis.

Üyeler önünde sergiledigin bu tavrindan dolayi, seni kiniyorum! Kisisel sorunlarinin ve camur atma yerin degil burasi!

Bundan sonra seni ignore aliyorum, diger yetkili arkadaslar ilgilensin

13

Saturday, 1.11.2008, 18:55

Daha önce böyle başlıklara ne yapacağımı yazmıştım.

Sorun başlık değil. Konunun sapması.