Giriş yapmadınız.

41

Monday, 3.11.2008, 22:12

arkadaşın sorunu sanırım şöyle şimdi radyoyu popup olarak açtırmış o doğru

yanlız açtırdığı popup ayrı bi sayfa olduğu için o html belgesinin içindeki kodları iframeleri silmiş yapması gereken

http://www.ozgur-cevik.com/radyo.html

belgesini tekrar düzenleyip siteye herhangi bir ftp (filezilla)programıyla aynı bölüme opluad etmek orda takılıyo sanırım
çünkü sitesi portal bi site ana sayfa doğru sadece açılan popup penceresindeki kodları silmiş

ana sayfa arkadaki bölüm orda bi sorun yok radyo popup a tıkladığında çıkan görüntü bu

• Konuyu başlatan "özgürlük"

• Özel mesaj gönder

42

Tuesday, 4.11.2008, 14:20

dediklerinizi yaptım belki ftp ile bin kere attım ama normalde görünen ekran yükleyince gözükmüyor :(

43

Tuesday, 4.11.2008, 14:52

özgürlük, yukraıda verdiğim resimde yanyana ikitane aynı link görünüyor ana sayfadaki radyo linkine tıklayınca ana sayfa kodlarına ellemeyin radyo html sayfanızı düzenlemeniz gerek

bakın sitenizi hangi programla upload ediyosanız o programa çağırın sitenizi ve radyo html başlığı olan dosyayı çıkartın o programdan ve wordpad da yeni oluşturduğunuz radyo html dosyasını sitenize upload edin sanırım o html dosyasından ikitane birden upload ediyosunuz sizin oluşturduğunuz dosya ismi aynı olmaz ise ikitane radyo html dosyası yüklemiş olurunuz sitenize

• Özel mesaj gönder

44

Tuesday, 4.11.2008, 14:57

yok orayla bir alakam zaten deniyorum

45

Tuesday, 4.11.2008, 15:03

özgürlük, bak şimdi açıldı ama linki teke düşürünce verdiğim sayfa açıldı onu teke düşür işte siteden tıkladım linki teke düşürdüm açıldı şimdi onu düzeltisen hallacak sanırım

• Özel mesaj gönder

46

Tuesday, 4.11.2008, 18:44

siteninportal sayfasındaki linkten bahsediyorsunuz bu aralar benim modemde sorun var herhalde sürekli kesiliyor net benim siteyi açmıyor kesnti oluyormuş şimdi en nerdeki linki teke düşüreceğim ftpden attığım linktenmi yoksa flatcasta açmış radyolarımı teke düşüreceğim yoksa sitedeki portal sayfadaki ise yaptığım eski linki silip sizin kodları copyledim ve ftpden radyo htmlnin içine arttım ama bende gözükmüyor yukardaki ekran çıkıyor

47

Wednesday, 5.11.2008, 00:45

özgürlük,

flatcast ta açtığın radyoyu neden teke düşürüyosun o zaten senin ikinci bir yedek radyon portlalla ordaki iki radyonun bi alakası yok

sen ordaki kullanmak istediğni radyonun zaten SİD nosunu alıp sayfa oluşturdun zaten. işte o oluşturduğun ve sayfana upload ettiğin yerde hata yapıyosun

yapman gereken sadece şu

sana gönderdiğim radyo ekran oluşturma kodlarını wordpad' a yapıştır sonra farklı kaydet şeçeneğiyle dosyayı masa üstüne dosya ismi radyo.html olarak kaydet veya kendin ne isim vermek istersen o şekilde kaydet ama sonuna mutlaka .html ilavesi yapıp kaydetmelisin

daha sonra asıl sitene ftp programıyla online ol ve siteni ftp programının içine çağır çağırdığında yapan gereken sadece şu senin eski klasik flatcast sade ekran görüntüsünün popup olarak oluşturulduğun sonu .html ile biten bi dosya olmalı tabi oluştururken ismini ne yaptıysan onu ben bilemem işte onu sil ve az önce masa üstünde oluşturduğun sonu .html ile biten dosyayı bu sildiğin eski radyonun aynı bulunduğu bölüme upload et upload ederken hata vermez ise işlem tamam demektir yapcağın hepsi bukadar

ana safyanda herhangi bir hata yok ordan radyoya verdiğin popup şeklinde açılcak linke tıklayıncada gayet güzel açtırıyor linki sadece popup olarak açılınca bir sayfada adres satırında yanyana iki adres birden çıktığı için radyon açılmıyor değiştirceğin tek yer orası işte sanırım anlatabildim

• Özel mesaj gönder

48

Thursday, 6.11.2008, 11:43

ben başaramayınca kulandığım hostundestek sitesine başvurdum sağolsun hemen halletiler por açacağım şimdi

49

Thursday, 6.11.2008, 13:08

burdan bak
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=7155